Cest..

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem vajo2, 13/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vajo2

    vajo2 User

    Dostal som mínusové body za česť a nestrielal som vlastných,dalo by sa to zistiť prečo?
    Moje ID:72408366
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Precitaj si akym sposobom sa da prist o cest: Čest a její důsledky
    Nie je to len strielanym spriatelenych lodi,ale aj ich PETov,ci kradnutie cargoboxov.
    Presunute do vhodnej sekcie.
     
  3. vajo2

    vajo2 User

    Nechápem to nestrieľal som ani Petov,ani boxi som nebral dneská my dokonca pri singularite zmizol Kristallon bez toho aby my ho pripísalo..
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Jedna tema=jeden dotaz.Riesime tu cest,nie singularitu.Musis trochu pockat,kym sa ti pozrie na to kolega s kompetenciami,aby zistil zaco si obdrzal minus cest.
     
  5. vajo2

    vajo2 User

    Dakujem za odpoved...Cakám na riešenie...
     
  6. Korben

    Korben User

    No tak sa odhlás a pozrieme sa na to.

    Edit:
    vajo2 Ty už tú mínusovú česť máš dlhú dobu, prečo si s tým prišiel až teraz ?
    Jediné čo budeš musieť urobiť, je že si zoberieš úlohu na česť. Inak ju späť budeš získavať pekne dlho, ale to musíš buď dorobiť , alebo ukončiť rozpracované úlohy.
     
    Naposledy upraveno: 13/1/14
  7. vajo2

    vajo2 User

    Dakujem za odpoved-ale aj tak je to zaujímavé,dneská som mal ešte hodnosť a teraz po prihlásení my nabehol terčík.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Naozaj si ju dnes ešte mal? Každopádne ono to samo od seba nemizne, pozri si denník čo sa dialo a hlavne si over kto všetko má na tvoj účet prístup, keď ty nič nerobiš :)
     
  9. Zeus

    Zeus Guest

    DRž se rady kolegů,at ti co nejdříve zmizne mínusová čest.
    Beru jako za vyřízené
    Uzavírám,LOCK!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.