Cesta Darkorbitom,čo robiť a čo nie.

Diskuze na fóru 'Nováčci' zahájená uživatelem steineckercookie, 29/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zdravím,rozhodol som sa založiť toto vlákno z dôvodu že som sa znova vrátil k hre po niekolkých rokoch a vela vecí sa zmenilo,stratil som maximálne prehlad a netuším ako postupovať dalej aby môj účet postupom času aj za niečo stál.
    Dúfam že diskusia na túto tému nebude problém.

    Nedávno (12.10.2021) som začal hrať pre mna na novom servery GE1 , je to velmi aktívny server a je tam kopa hráčov a znova som dostal chuť sa tomu naplno venovať. Problém prišiel ked som si všimol že namiesto herculesov sú spartani, 3D formácie,nové lode..mapy.. atd

    Preto ma zaujíma ako postupovať? čo by mal byť pre mna objektív v hre a ktorym smerom sa uberať? :)

    Môj účet tvorí 8I+A full havoc + 6 hercules...full lf4 a 9prometheus laserov.
    Vie mi dať niekto nejaké tipy a triky?! :) Dakujem a prajem pekný den!
     
  2. začal bych sparťanama a prometheus laser full letouny a lod,bohužel upgrady na delší trať
     
  3. Ešte mi napadla taká vsuvka, mám zakupené snad všetky formácie čo som uznal za potrebné,peta atd. a hromadí sa mi uridium s ktorým neviem čo,aktualne mam 250K a stupa to. Kam ho mam investovať? upgrades? alebo niekam inam?
     
  4. ramencz

    ramencz User

    dnesšní DO se hraje hlavně hodně přes petku (pet link) tak nějak si vylepšit petku na HP a později až bude nějaká akce si ,,koupit ,, ten pet link ... prometeusky stojí celkem dost na to bych si šetřil urko a pomalu je dělal myslím is že sparťan je ti takhle asi k ničemu to bych dal až na druhou kolej
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    steineckercookie urko bys mohl použít do montáže na postavení zeuse. I to je na dlouhou trať.

    Montáž byla implementována do hry. V herním okně najdeš jeho ikonku, vlevo nahoru.

    Jestli ses rozhodl pro upgrady, v každý druhý pátek je hodina výhodných upgradů.
    25 % sleva. Začína v 19:00 a končí v 20:00. Přeji poklidnou hru.

    EDIT: Již opraveno. I na upgrady je zapotřebí hodně urka.

    Také v každý druhý pátek je den zeuse, dílky na zeuse padají jenom tehdy.
    Proto je dobré sledovat zde na fóru Kalendář a na hlavní stránce bulletin.:)
     
    Naposledy upraveno: 29/11/21
  6. Taky se zeptám na něco? Jak se vyrábí druhý apis?
     
  7. ****Lachmed24****, v montáži. Nebo, když máš štěstí, z pirátské bedny celý, nebo beden z dílků. (mě padnul celý zeus z prvních 100 beden :D) Máš ho v záloze, kdyby ti puknul ten aktuální. A že ti časem pukne je jisté (chybná informace, už neplatí), mimo server Global, když nejdeš PvP.
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/dni-stihaciek-apis-zeus.107994/
    Dřív to padalo z beden málo, psali tu týpci, že sebrali 4000 beden na zeus. Dnes to není tak drastické.
    Stále mám v montáži možnost si za uridium postavit druhý zeus a apis, i když je vlastním, a to nedává smysl, protože jejich poškození bylo zrušeno.
     
    Naposledy upraveno: 30/11/21
  8. Jak by mohl puknout letoun, když už se poškození nepočítá? :D
     
  9. MuadDib85[CZ], máš pravdu. Furt samé novinky, zapoměl jsem. Takže takto to bylo dříve, pak si někteří hráči stěžovali, že jim někdo puká letouny, když u toho zrovna nejsou, tak to poškození se už nepočítá. Omlouvám se za starou a částečně chybnou informaci.
     
  10. Adhara

    Adhara User

    kazdy clovek je omylny a vedeti musi ze chybu muze udelati. chybou se clovek muze hodne nauciti! jiste montaz vyuzij aby sis ziskal vse co jen to jde, rozhodne na vavrinech neusni a do aukce vloz sve kredity
     
    Alexander-Veľký a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    steineckercookie - neviem, ci zrovna GE1 je server, kde by som zacal na novo hrat. Kedze sa stazovali niektori hraci, ze obcas je nemozne robit cez den brany pocas vikendu a sice je tam velmi vela hracov, ale je to najstarsi server a zrejme najzalagovanejsi kvoli tomu.

    V prvom rade odporucam robit neustale ulohy aj denne, kedze sa posuvas aj lvlom dopredu a taktiez ziskavas ucko a ine veci z uloh. Dalej odporucam zucastnovat sa roznych akcii v hre, ziskavat moduly, kedze je dost podstatne momentalne v hre mat co najlepsie moduly.
    Ja by som robil kappy na full herkules a potom Zety, kedze davaju slusne vela klucov a LD pocas dvojnasobkov. Lebo na otvaranie bedni a ziskanie Zeus bude potrebnych hodne klucov a dalsie na ziskanie prometheusiek a logdisky na Profil pilota. Upgrades aj tak vela nespravis, kedze budes potrebovat hodne axionu. A sledovat, kedy bude nejaka akcia, kde sa da ziskat Orcus, kedze v podstate je to vdaka double statom z modulov naj lod na farmenie a jedna z naj lodi na PVP.
     
  12. No ako ten čas letí:) Chalani dnes som sa rýpal v profile pilota a objavil som ikonku Nemilosrdný alebo tak nejak :D má to dva levely,prvý ked maš v maxe ti pridá 8% cti a druhý 25% cti,chcel by som sa spýtať to sa sčítava a teda mám vdaka PP bonus 33% k cti?
     
  13. Nesčítá. 25% je max bonus.
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    steineckercookie - to je len pokracovanie, ako to mas pri HP, tiez sa ti nescita 10k+50k, ale mas len tych 50k, tiez aj pri dmg do hracov, klamnom manevri, atd...
     
  15. jako nováček, jaký server je nejlepší pro začátek?
     
    Alexander-Veľký a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Alcielle[†]Lenka, to je těžké. Když bys měla nějaké spoluhráče, tak podle nich. Pomůžou ti ze začátku s kredity. Pokud umíš nějaký jazyk, tak podle svých schopností. Na Globalní Evropě 2 hraje hodně čechů a slováků. Globální Evropa 1 je plná hráčů, ale i občas nestabilní. Pokud by tě nebavilo, že tě budou furt zabíjet, pak Global, tam si můžeš vybrat, jestli chceš bojovat nebo farmit. Většinou, tam kde začneš a vymazlíš si účet, tak většinou i zůstaneš. Vybírej dobře. Přehazování účtů mezi servery není možné.
     
    Alexander-Veľký a -baghira2- tohle ocenili.
  17. a jak si na servu global vyberu, ze chci farmit?
     
    Alexander-Veľký a -baghira2- tohle ocenili.
  18. To je standart. Když vystřelíš do hráče s červeným kruhem kolem lodi, dostaneš se do PvP režimu, těch možností je víc, emp, raketa... Budeš mít kolem lodi také červený kruh a za 24 hodin ti zmizí. A jsi opět v PvE.
     
    Alexander-Veľký a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Ale nezapomínej že PvE server je plný automatů,takže ti to hraní velmi znepříjemní.Třeba sestřelit Invoke nebo Behemota je téměř nemožné.Najít VK volnou, také problém pokud máš úkol atd.Tam se jede ve "velkém"stylu a je to v podtsatě nakonec velká otrava.
     
  20. Na VK (BK) mám vyhledávač v pet, ještě ti ho automaty předstřílejí, a ty uváděné NPC budeš řešit po skylabu, apis, zeus, full havoc a hercul, spartan tak po roce. Na cubi jsem rýžoval už po měsíci, což jinde moc nejde.
    Takhle, je jich tam hodně, ale kde ne? Úkoly stejně nakonec uděláš, a nikdo tě aspoň nesundavá.
     
    Naposledy upraveno: 2/4/22
    Alexander-Veľký a -baghira2- tohle ocenili.