chat ban

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *kalkulačka*, 9/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj chci se zeptat:

    Systém: Systém tě zabanoval!
    Systém: Tvůj chat byl zablokován. 06.12.2020 v 20:35 se můžeš opět přihlásit.
    [Du wurdest aufgrund deines Nicks gebannt. Hast du diesen geändert, kannst du unter Angabe der
    Systém: Systém tě zabanoval!
    Systém: Tvůj chat byl zablokován. 06.12.2020 v 20:35 se můžeš opět přihlásit.
    [Du wurdest aufgrund deines Nicks gebannt. Hast du diesen geändert, kannst du unter Angabe der ID:--------- eine Entbannanfrage stellen.]
    eine Entbannanfrage stelle

    Německej moderátor mě zabanoval kvůli nicku,pouze jsem napasal ...ahoj... prože jsem si myslel že jsem na českém chatu.Protože teď bydlim v německu,nevědomky jsem se přihlásil pod německej jazyk,protože mi to automaticky nabídne přihlašovací stránka.Německej moderátor mi napsal ať si zažádam o unban na německém foru.A teď nemůžu psát ani na českej chat,ban na měsíc,nemohli by jste prosím prověřit jestli můj nick něco porušuje?Německej moderátor mi můj nick asi hrozně záviděl

    [​IMG]168839912
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.