Chat Moderátor Problém

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kentik007, 18/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kentik007

    kentik007 User

    Dobrý deň

    Zakladám to tu nakoľko sa mi nepáči jednanie inkognito moderátora ktorý banuje každého len hráčov od klanu War nie...

    Verejne tu prehlasujem že sa budem brániť ako to len pôjde a situácia sa nezmení pokiaľ sa nezačne jednať v tomto fér...

    Urážky do De--la sú zrejme povolené..

    Toto neni ojedinelý prípad už ma to začína štvať a núti ma to sa brániť...

    Táto téma slúži na vyjadrenie sa kohokoľvek kto ma podobný problém...
    Zároveň to podávam na Podporu a pre istotu aj ďalej.

    Edit: Prosím nech sa tu ohlási moderátor ktorý takto konal teraz 10 min nazat.... a nie len raz... nie len dnes .... A pokúsi sa mi podať rozumné vysvetlenie..

    Podal som najprv report až tak som sa začal brániť...
    Nebudete to riešiť a zmažete mi to tu tak to budem riešiť ja..

    18. 12. 2022 v 18:15 Môžete si to prekontrolovať report je tam.

    Ps: To že ste kamaráti a chodievate spolu na TS a DC nikoho absolútne nezaujíma.

    Edit: Teraz po skončení banu som skúsil použiť tú jeho urážku len v opačnom prípade...
    Hádajte ako to dopadlo.

    Však pán Moderátor Macko?

    Punisher Wapor Alebo niekto môžete sem kus na slovíčko?
    Máte nejakú zodpovednosť tu tak nech viete o tomto probléme a zároveň verím že sa doň nezapájate tiež.

    Táto téma štve nie len mňa deje sa to neustále.


    Edit: Môžem vedieť prečo sa moderátori prestali podpisovať menom v hre? Je to presne pre toto čo sa robí? Alebo to bol príkaz od Bigpointu?
     
    Naposledy upraveno: 18/12/22
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    kentik007 bany na chatu hry se řeší v sekci chat podle pravidel. Zde se ti k tomu nikdo z moderátorů vyjadřovat nebude. Poprosím tě o řešení v příslušné sekci. Vlákno ti bude uzavřené.

    LOCK.
     
  3. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    kentik007,

    předem píšu, že podobnou věc na podpoře nehodlám řešit, takže to budeme řešit zde. (To už by jsi mohl za tu dobu, co hraješ vědět)

    Moderátorka Tess vlákno již uzamkla a já to nebudu měnit, jen zde napíšu nějaké vyjádření, které zde na toto téma bude první i poslední.

    1) Pokud jsi obdržel blokaci na herní chat, máš možnost se obrátit na forum do sekce chat a svůj problém popsat a někdo z uvedených moderátorů se má možnost k blokaci vyjádřit. I moderátoři jsou lidi a je možné, že někdo vyhodnotí situaci nesprávně tzv. v rozporu. Každý z nás je pouze člověk.

    2) Žádný moderátor nenadržuje žádnému hráči. Všichni jsou trestáni, dle nastavených pravidel, které nám udává BP.

    3) Psal jsi, že jsi nadávku použil v opačném případě. Za toto gesto bych ti rovnou střelil blokaci na delší dobu, ať si uvědomíš, jak se má člověk vyjadřovat na chatu, či veřejnosti. Opravdu si myslíš, že pokud budeš používat nadávky ve své komunikaci, že budeš lepší, nebo silnější? Nebudeš, naopak... A pouze ukazuješ to, že tě dokáže vytočit počítačová hra. Příště bych ti poradil vypnout chat.

    4) Pokud někdo použil zmíněnou nadávku a neobdržel blokaci chatu, tak máš možnost hráče reportovat. Udělal jsi tento krok ?
    Pravděpodobně se mi zobrazují špatně reporty, protože jsem v reportech nic neviděl...


    5) Spadla ti hra a nedokázal jsi reportovat hráče... Napsal jsi do sekce chat, aby jsi případný problém vyřešil ? Udělal jsi tento krok ?
    Opět nevidím žádnou žádost dle pravidel v sekci chat.

    Fakt by nebylo příště od věci do svého jednaní použít nějakou myšlenku. Alespoň bychom si odpustili tento tyjátr.

    S pozdravem,
    Vibe
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.