Chat na forum

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem i.love.ban, 19/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. i.love.ban

    i.love.ban User

    Jen bych se chtel ujistit,jestli se opravdu nikdo neplete,neni omylny,nebo je svepravny,kdyz dava blokace na forum,s vysvetlenim porusil jste pravidla....bychrad vedel ktere,s dovolenim,abych se toho priste vyvaroval. :D dekuji ban
    ----------------------------------------
    dodatek asi jiz neni mozny
    --------------------------------------------
    jaj jiz jsem si to zjistil.dekuji pane KORBENE ,bohuzel tech zkusenosti nema kazdy jako vy,takze jak jsem psal,kazdy neco nekdy omylem klikne ... Je zakázané mazať príspevky do ktorých už moderátor napísal. Zmazanie témy, príspevku , sa bude trestať banom na fórum.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/2/14
  2. Korben

    Korben User

    i.love.ban Vysvetlíš mi o čom tu píšeš a aj to prečo píšeš príspevky pod seba a prečo nepoužiješ možnosť upraviť príspevok ak tu ešte nikto nereagoval ?

    Klikni si na pravidla fóra v mojom podpise a dobre si ich prečítaj.
     
  3. i.love.ban

    i.love.ban User

    Fakt nevim,pravbidla jsem cetl,jinak me to napsat nejde
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/2/14
  4. Korben

    Korben User

    Predchádzajúce príspevky sa necitujú, je predsa jasné na čo reaguješ a pravidla sú napísané v českom jazyku, tak že chápať by si ich mal. Jak správně přispívat na forum?
     
  5. i.love.ban

    i.love.ban User

    Dekuji,.snad uz to je ted dobre.Jinak bych opet rad ppozadal o zmenu nicku...samozrejme ne zadenho neslusneho,´vim ze mam posledni vystrahu
     
  6. Zafod

    Zafod User

    Ahoj Milovníku, vůbec nevím proč si zde stěžuješ. Odkaz na pravidla jsi dostal několikrát. To že máš problém s chápáním psaného textu, je pouze tvůj problém. Aby jsi neřekl že jsem pes, poradím ti: Řekni nějakému kámošovi, ať ti je přečte nahlas. Třebas ti ledacos dojde.

    Ono fakt stačí číst:
    Jak správně přispívat na forum?
    Tam najdeš odkaz na:
    Neřesti fóra

    Po pečlivém přečtení tvým kamarádem (uši prosím směrovat na jeho ústa) se dostaneš až k nadpisu: Multiposting, nech si to prosím přečíst 2x.

    Dále se dostaneš k nadpisu:
    Citace předchozího příspěvku, hned v příspěvku následujícím.
    To vemte raději 3x.

    Nápověda: ty nadpisy jsou žlutě.



    Btw: tlačítko Upravit fakt nevidíš? Tak to jsi jen slepej, to bude těžký...
     
  7. i.love.ban

    i.love.ban User

    OKI opet jsi nezklamal se svym vehlasnym humorem.jak ty pravdu dis,radsi si to necham prelozit do slepeckeho pisma ...
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Díky za kompliment. Co jsi ale jiného čekal? Ten odkaz jsi dostal nesčetněkrát a Korben ho má i v podpisu.

    Já vím že někdy je dodržování pravidel těžké (sám s tím mám občas problém a také bez jakýchkoliv protestů přijmu trest nebo smazání postu), ale ty pravidla jsou vytvořena a pevně dána. Pokud se ti nelíbí, vytvoř návrh a přepracuje je. Pamatuj však na to, že pravidla jsou hlavně pro přehlednost fóra. Ono zaspamovat fórum je jednoduché.

    Vem si třeba co jsi udělal v tomto tématu, ty jsi si defacto povídal sám se sebou. Přijde sem uživatel, čte tvé téma a musí přes tři posty aby se dostal dál.

    Btw: to písmo se jmenuje: Braillovo písmo ;).


    Dodatek: na ban si snad ani stěžovat nemůžeš, ne? Když volný překlad tvého nicku je: Ten Který Miluje Zákazy :D.
    Já mám například rád pívo, také ho neodmítám, když mi ho obsluha přinese.
     
  9. i.love.ban

    i.love.ban User

    NJ zase trefa na hlavicku,potrebuji jen ten zdibecek nadeje,ze to ma jeste smysl.je pravda ,ze diskuzi vytvorim,i to ..pismo zvladam..no,myslel jsem to tak,ze bych snad jeste mohl dostat sanci ne.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    i.love.ban - no pises,ze si cital pravidla vela krat,ale potom by si vedel,ze pod tvojim prispevkom je slovicko UPRAVIT.Pre nic za nic tam nie je a hned v prvom prispevku si vytvoril multiposty,ale vdaka tej funkcii UPRAVIT tomu tak nemuselo byt.Zatym si citoval predchadzajuci post.Ja tomu proste neverim,zeby si si fakt precital tie pravidla,inak by to vyzeralo si myslim.Rozhranie moznosti uzivatela nie je take komplexne pre forum,aby to nezvladol si myslim.Mozno toho tam je trosku viacej,ale pre nic za nic neboli napisane.
     
  11. i.love.ban

    i.love.ban User

    Punisher dekuji za vycerpavajici komentar,cist texty jeste dokazu,ale horsi se to,treba me dela problemy cist indianskou rec ala Zafod :D nu nic.puvodni moje prosba byla na zmenu nicku.to ze jsem mel ban na forum me nejak nevadi,ted tady stejne jen skemram o to jine jmeno.pak dam uz vasim klavesnicim a sve pokoj.dik
     
  12. Korben

    Korben User

    A aké meno by si chcel ?
     
  13. i.love.ban

    i.love.ban User

    co moje stare ...
    i.love.ban
    to snad je ok ne :)
     
  14. Korben

    Korben User

    Vieš že to budeš mať na trvalo ?
     
  15. i.love.ban

    i.love.ban User

    nj ja vim..stejne jsem se vam takhle asi zapsal nemile do pameti.ale kazdej dokaze zazraky,kdyz chce.jmeno me vyhovuje,tz jmena pred tim co jsi vyhledal byl ulet....hned jsem je stejne smazal.nicmene porad me zere jeste jedna vec.jak rikas jedna chyba,treba spatne napsany chat,i neumyslne a off dark orbit,to pak nejak chybi chut do hry neco davat :)
     
  16. Korben

    Korben User

    Tak ja ti ten nick tento krát zmením.
     
  17. i.love.ban

    i.love.ban User

    oki.dik :D uz vas zase chvilku teda nebudu trapit...
     
  18. Korben

    Korben User

    Vyriešené, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.