Chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Dragon4, 14/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. **1969**

    **1969** User

    Vcera naskocil a zatim to vypada dobre diky za rady i ne-rady :)
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

    Ešte by ma zaujímalo či aj autorovi témy ide chat.
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  3. *ARAZÍM*

    *ARAZÍM* User

    Zdarec, taky mi už 3 dny nejde chat píše to Authorization failed co stím když je vše aktualizované a po restartu???
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *ARAZÍM* - precitaj si:

    Ban na dobu neurčitou - Code 0 / Authorization failed!

    Proč mám tento ban ?
    Ban je udělen za velmi hrubé porušení pravidel herního chatu.

    Má tento ban spojitost jen s DarkOrbitem ?
    Ne, pravidla jsi mohl porušit u jakékoli hry společnosti BigPoint.

    Mám ban na všechny účty ?
    Ano, ban je přidělen na IP adresu, z této IP adresy nemůžeš psát na žádném chatu společnosti BP.

    Kdy mi ban skončí ?
    Ban je permanentní, neruší se. Nevyřešíme ho ani na fóru ani na podpoře hry. Stejně tak se tento ban neprověřuje.

    Mohu ban nějak obejít ?
    Ano, změnu IP adresy u svého poskytovatele.

    Můžu dostat ban i na nové IP adrese ?
    Ano, pokud ban byl přidělen spravedlivě, nebo by jsi pravidla opět hrubě porušil.

    Co když jsem ban dostal neoprávněně ?
    Ban jsi nemusel dostat přímo ty, ale kdokoli, se stejnou IP adresou, řešením je změna IP adresy.

    Je možnost že jsem ban dostal neoprávněně ? Ano, je možné, že se stala chyba při konfiguraci chatu, můžeš zkusit počkat do nejbližšího restartu hry (pravidelný ranní restart), zda ban neskončí.
     
  5. *ARAZÍM*

    *ARAZÍM* User

    Takže milý Punisher, tímto já jsem skončil s touto stupidní hrou Vy jste přišli o hráče a peníze. Koukal jsem že místo toho aby jste pomáhali, tak v tom děláte ještě větší guláš a hlavně Vy admini jak Vám někdo neleze do prodele tak je to špatně, takže si tento účet klidně strčte do té Vaší adminské zadni části prdelní a nezapomeň si postěžovat ostatním!!!!! Takže sbohem a přeji hodně neúspěchů teto hry !!!!!
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    *ARAZÍM* opravím ťa hneď v niekoľkých bodoch.

    O hráča prišlo BP, nie my. My z tvojho platenia nič nemáme takže moderátorom je to v celku jedno či si platil alebo nie.
    Si na fóre hry, ktoré slúži na informovanosť a pomoc hráčom, my účty neobhospodarujeme, trošku si mýliš moderátora, administrátora a správcov hry.
    Ban IP je za hrubé porušenie pravidiel, ak sa sa neprevinil ty tak niekto s tvojou IP áno.

    Btw. ono by ti aj niekto pomohol, keby máme na to práva. My ti však napíšeme to, čo povedalo vedie od BP - a to je popísané v texte, čo ti prekopíroval kolega.

    Tvoje chovanie ani neriešim a nebudem to ani cenzúrovať, nech si každý spraví obraz sám. Ak keď som mal akýkoľvek problém, ako človek by som mal vedieť reagovať slušne.
     
  7. *ARAZÍM*

    *ARAZÍM* User

    No spíš se k tomu nebudu vyjadřovat já, je to škoda slov a času pro mě jsou jiné priority než tato hra takže sbohem.

    -----------------

    Ještě maličkost, docela by mě zajímalo jaké hrubé porušení pravidel to bylo??
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/7/14
  8. Kubino

    Kubino Guest

    *ARAZÍM* nepíš multiposty ale používaj tlačítko zmeniť.

    Ak sa k tomu vyjadrovať nechceš tak sa nevyjadruj a nepýtaj, zbohom ;)

    PS: tento ban sa nepreveruje, na fóre určite nie nemáme ako zistiť za čo bol.
     
  9. Leon

    Leon Guest

    *ARAZÍM* kdybys četl pozorně, tak se tu nebudeš zbytečně rozčilovat.
    A protože nevíme, kdo dostal ten Ban, když jsi to nebyl ty, tak ti ani nepovíme, za co to bylo, a ani se tento Ban neprověřuje, jak ti psal kolega. Příště bych doporučil nejdřív přemýšlet, než něco napíšu.
     
  10. Korben

    Korben User

    Autor témy sa viac neozval.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.