ChatBan

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ~•»N€[w]ß[î]€«•~, 11/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, jelikoš jsem ve hře nebyl více jak půl roku tak mam ChatBan a nevím proč. Četl jsem a hledal jsem jak zažádat o UnbanChatu a nikde sem to nenašel.
    Proto se obracím navás či by jste mi mohli nějak pomoci.

    Díky za pomoc. ;)




    ID: 86317410
    Čas: Nevím
    Nick: NewI3ie
    Server: CZ2
    Místnost: Nevím
    Do kdy je BAN aktivni: ASi pernament
    Autor banu: Systém/Administrátor (Moderátor)*: Nevím.

    Váš důvod k odbannování: Důvod nemám protože nevím za co se omluvit. Pokuď někdo měl stejnou IP adress tak to mohl dostan on.



    Na nějaké otázky neznám odpověd. Viz. Text nahoře.
     
    Naposledy upraveno: 11/6/14
  2. Korben

    Korben User

    ~•»N€[w]ß[î]€«•~ Ak máš ban na IP adresu , tak ten nepreverujeme a ani neriešime.
    Prečítaj si následovné.

    Ban na dobu neurčitou - Code 0 / Authorization failed!

    Proč mám tento ban ?
    Ban je udělen za velmi hrubé porušení pravidel herního chatu.

    Má tento ban spojitost jen s DarkOrbitem ?
    Ne, pravidla jsi mohl porušit u jakékoli hry společnosti BigPoint.

    Mám ban na všechny účty ?
    Ano, ban je přidělen na IP adresu, z této IP adresy nemůžeš psát na žádném chatu společnosti BP.

    Kdy mi ban skončí ?
    Ban je permanentní, neruší se. Nevyřešíme ho ani na fóru ani na podpoře hry. Stejně tak se tento ban neprověřuje.

    Mohu ban nějak obejít ?
    Ano, změnu IP adresy u svého poskytovatele.

    Můžu dostat ban i na nové IP adrese ?
    Ano, pokud ban byl přidělen spravedlivě, nebo by jsi pravidla opět hrubě porušil.

    Co když jsem ban dostal neoprávněně ?
    Ban jsi nemusel dostat přímo ty, ale kdokoli, se stejnou IP adresou, řešením je změna IP adresy.

    Je možnost že jsem ban dostal neoprávněně ? Ano, je možné, že se stala chyba při konfiguraci chatu, můžeš zkusit počkat do nejbližšího restartu hry (pravidelný ranní restart), zda ban neskončí.
     
  3. Však sem nahoře napsal že sem přišel do hry asi po půl roce jestli né dýl. A 100% vím že sem si ban dát nenechal.
     
  4. Joe

    Joe Guest

    Však ti Korben odpověděl :) Přečetl jsis to?
     
  5. Jo přečetl -.- . Tak jako už nikdy nedostanu Unban?
     
  6. Korben

    Korben User

    Ak je niečo natrvalo, tak asi už nikdy.
     
  7. Tak to je skvělý. Dostane někdo ban se stejnou IP a odnesu to i Já -.-
     
  8. Korben

    Korben User

    ~•»N€[w]ß[î]€«•~ Nuž to je smola zdielanej IP adresy. Hnevať by si sa mal na toho kto to spôsobil. BP to nieje. Sú to "hráči" ktorý podvádzajú, porušujú pravidla , atd...
    Tento ban sa nedáva zadarmo. Za všetko si môžu hráči sami. Ak by každý hral hru , tak ako sa má a nehľadal spôsoby ako podvádzať , klamať, okrádať spoluhráčov, nadávať a podobne, tak by neboli žiadne bany.

    Lenže niektorý jedinci sa nevedia vpratať do kože, tak sa musí občas pristúpiť k tvrdším trestom, aby sa zamedzilo možnosti poškodzovania iných hráčov.

    No a tak sa stane že pri jednom , trpia aj ostatný. Bohužiaľ, niekedy sa inak nedá.
     
  9. jaroshot

    jaroshot User

    jo proč není nějaký mezistupeň mezi ničím a banem? Třeba nejaký MUTE - jako že můžeš číst, ale nemůžeš přispívat?
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jaroshot - v tejto hre nic ako mute nie je proste,ak hrac obdrzi ban na chat,tak ani nevidi,co niekto iny napise,ani pisat do neho nevie.

    ~•»N€[w]ß[î]€«•~ - az poziadas poskytovatela internetu o zmenu IP adresy a ban nebol udeleny prave tebe,tak ho mat nebudes.

    Ma autor este nejake otazky k teme?
     
  11. Ehm .. tím že jsem říkal že někdo má stejnou IP adresu sem nemyslel někoho známeho nebo koho znám. Existují min. 5 lidí na světě se stejnou IP adresou.


    Ne, jen chci ten UnBan .. a pokud stím nejde nic dělat tak by ste něco mohli. A kůli tomu že někdo někde má stejnou IP adresu tak to zbytečně díky hře komplikovat nebudu.
     
  12. Zafod

    Zafod User

    By mě zajímalo co přesně s tím mod asi tak může udělat.

    Četl jsi vlastně ten text celý???
     
  13. Korben

    Korben User

    ~•»N€[w]ß[î]€«• Jednoducho sa bohužiaľ nedá nič robiť . Možnosti ktoré sú máš napísané a iné nie sú.
    jaroshot Zas sa miešaš do niečoho o čom nemáš ani tušenie. ;)


    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.