Chatovacie okno - bug?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Dean26, 19/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Frispal!!! Ranni restart probiha kazdy den v urcitou ranni dobu, bohuzel ted nevim presne v kolik, ake tusim okolo 5-6 hodiny. Nemusis se bat ze by se ti kvuli nemu stalo neco s uctem.
     
  2. Frispal!!!

    Frispal!!! User

    neviem nikdy som to nerobil tak neviem a to vtedy musim byt prihlaseny na darkorbitu a aj hrat myslim lietat niekde z lodou?
     
  3. Frispal!!! denní ranní restart serverů probíhá automaticky, ať už jsi přihlášený do hry nebo ne.
     
  4. Frispal!!!

    Frispal!!! User

    ta to potom nepomaha lebo neska som bol od 5 hod do 6:30 hod prihlaseny a nepomohlo to tak potom skusim ten ip adresu zmenit
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    Frispal!!! IP adresu ti moze zmenit tvoj poskytovatel netu, musis ich kontaktovat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Frispal!!!

    Frispal!!! User

    Nepomohlo mi to, neviete este o niecom na YouTube som nasiel video s tim istim problémom a on to viriesil neviete ako. Jeho video sa vola: Darkoorbit - Chat problem: Authorization failed!
     
  7. Frispal!!! co ti nepomohlo? Změna IP adresy?
     
  8. Frispal!!!

    Frispal!!! User

  9. Jak jsi tu IP adresu měnil? Požádal jsi svého providera?
     
  10. Frispal!!!

    Frispal!!! User

    uz mi to ide zmena mi pomohlale trochu oneskorene ale ide takze velka vdaka že ste mi poradili zmenit diky
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Zamaličko, tak hlavne že pomohlo a chat ti ide :)
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.