Návrhy Chceme Battleray!!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Lukyn2011**, 1/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěli byste minimálně 3 Battleray na mapě 5-3?

Anketa uzavřena 22/3/14.
  1. Ano, dost by se to hodilo.

    43.5%
  2. Spíše ano.

    9.7%
  3. Spíše ne.

    33.9%
  4. Ne, Battleray nikdo nedělá.

    12.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj milý adminy, kamarádi a spoluhráči,

    přišel jsem s návrhem, aby bylo na pirátské mapě 5-3 víc než jedno pirátské npc typu Battleray. Když se nad tím tak zamyslíme, tak každá firma má 4 Cubikony na mapách x-6 (x-číslo firmy) a co si budeme povídat, je to někdy dost málo. Celkem na serveru se všemi 3 firmami je 12 cubikonů.(to byl příklad na battleray)

    A Battleray je jen jeden a poptávka převyšuje nabídku, a to pro nás jako hráče není moc uspokojivé. Battleray je jedna a má dost dlouhou čekací dobu cca 5 minut, což by tolik nevadilo. Ale jak víme, dochází na Battleray takzvanému ''Pushování'' - ničení interů kamikazemi a staním na místě (tato záliba se stala pro prémiové hráče, kteří mají opravy peta zdarma). Samozřejmě i já jsem si to skusil a je to výborné pro farmu, ale když se tam vystřídají 4x2 dvojice za den tak se tam moc hráčů nevystřídá a to nemluvím o tem že se ta battla vůbec sundá. Proto mě napadlo, že na 5-3 je dost volného místa, a že by se tam další 2 battly přecijenom vešli. Jsou nové úkoly a nebudeme si nalhávat je tam dost úkolů na Battleray a dost by se to hodilo v nejbližší době.

    [​IMG]

    Zároveň by BP muselo nastavit aby Battleray měla jen omezeno kam může a nemůže. Něco jako Cubikon. Ten si taky nemůže lítat kde chce. Proč? Aby si hráči nedali 3 Battleray na sebe a zase se nefarmily. To by se farmily ve skutečnosti 3x více a byli bysme na tom semém místě kde jsme teť.


    Závěr:

    Mapa 5-3 by měla 3 Battleray.

    Battleray by měli omezeno, že nesmí lítat všude po mapě, hlavně né na sebe aby nedocházelo k Pushování.


    Výhody:

    Hráči budou mít větší šanci se k Battleray dostat a udělat si úkoly.

    Díky dalším Battleray se využije velké prázdné místo na mapě.
    Na Battleray nebude čekat taková fronta jako teť.


    Nevýhody:

    BP musí nainstalovat o 2 Battleray více, ale to by neměl být takoví problém než vyřešit nastavení kam by mohla a kam né.


    Pokud se i Vám zamlouvá tento nápad, tak určitě pište komentáře a hlasujte v anketě.
     
  2. Korben

    Korben User

    A ja chcem celosvetový mier a aby vodka tiekla potom a klobásky rástli na stromoch. :D

    To má byť názov pre návrh ?!
     
  3. Kenny

    Kenny User

    Já chci prosím klobásy na stromech.
    Hlasuji pro NE, už je dost hádek, kvůli battlemu :D
     
  4. Zeus

    Zeus Guest

    A pak bude pushing jak sám píšeš místo na jednom,tak hned na 3 Batlerech.Tak to teda za mě určitě palec dolů!!
     
  5. Tak by mohla každá firma mít svého ;) Jinak návrh není špatný vru-zelený battleray, eic-modrý, mmo-červený
     
  6. Návrh: myšlenka dobrá, gramatika špatná. Hlasuji pro návrh Korbena.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Na tento problem mam jedno riesenie a to strielat hracov,co si zarabaju na interceptoroch.Keby sa pravidelne strielali,tak by ich to omrzelo tam farmit.Praveze keby boli 3,tak by niektori odchytili batlleraya a farmili ho kludne bo by nik nesiel po nich,kedze by boli dalsie dva,co by mohli nicit.
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Lukyn2011** máš ještě 3 volné rohy. Navrhuji je doplnit a těch ušatejch potvor budeme mít celkem 12.

    Btw: kde si mohu stěžovat na špatné hlasování? Chybí tam možnost: trapné téma. Mám si někam stoupnot do fronty? :D
     
    mirec77 tohle ocenil(a).
  9. Tak samozřejmě by nemohly být v jednom rohu, ale mám dojem že někteří tu odpovídají na něco co nečetli. Autor psal že by se nedaly natáhnout blízko k sobě.
    Za mě velký palec dolu pro nesmyslné odsuzování tohoto návrhu a velký palec nahoru pro návrh samotný.
     
    Uranis tohle ocenil(a).
  10. Rozhodně ne! Battleray je něco navíc, stejně jako palládko .. jestli chcete Battleraye, tak si ho vystřílejte .. takhle by na tom akorát farmilo zas jen víc lidí, takže by se stejně nic nevyřešilo
     
  11. Korben

    Korben User

    Každý tu niečo chce, jeden paladko , jeden cubov , jeden battleho .... Čo tak si to vybojovať ? To chcete s tejto hry mať farmu a mať všetko po ruke ? Nechce niekto podať návrh že každý by mal svoju farmu a tam by si strieľal svoje NPC ? :rolleyes:
     
  12. Crystal

    Crystal User

    no ja osobne hlasujem za NIE... preco?

    je jedno ze by sa nemohli natiahnut 3 na seba...aj keby mali obmedzeny pohyb
    akurat by tam stalo 3x viac lodi a pushovalo na interceptoroch

    osobne ma samotny battleray nezaujima...odmena je zanho nanic a su nanho len par uloh takze to tak tragicky to nevidim

    ja osobne by som to vyriesil tak ze by som mu o 60% zvysil DMG, dal mu spomalovacie rakety a istu extra vec ako Rusivy impulz u spearhead, ze vzdy ked by sa unho spustila niaka schopnost lode trinity tak by ho slahol a schopnost znicil.....a bolo by po pushovani :)

    takto by stale nebol porblem ho puknut pre full hraca a zabranilo by to zneuzivaniu
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  13. Crystal na starém foru jsem dával podobný návrh, tomu co tu píšeš. viz. zde.
    Osobně bych to řešil právě navyšováním dmg, aby se omezilo pushování, ale přidat na mapu další battleraye? ... NE
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  14. Crystal

    Crystal User

    mas pravdu, kukol som si to a je to zaujimave, docela sikovne riesenie a bolo by to asi aj ucinne :)

    ale k zmene bohuzial uz asi nedojde...len budme radi ze je tam len 1....
    ale je to skoda lebo takto ten battleray straca svoj pociatocny vyznam, a stala sa z neho len dojna krava na interceptory :)
     
  15. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    reseni donjne kravy na interceptory by bylo mnohem jednodusi a stacilo by aby batlray pkazde kdyz vypusti interceptory zdvojnasobil DMG (vyjma prvnich trech vypusteni)
    jakmile by ho nekdo zacal farmit pres enrage tak by velmi rychle spadl dolu a batl by se razem uvolnil pro plneni ukolu

    a aby to bylo trosku zajimavejsi batl by si pamatoval kdo ho takto chtel farmit a ten zvyseny DMG by na daneho hrace zustal a snizoval by se po dni jako tomu mas u cti
     
    Uranis a Peter_Quincy_Taggert tohle ocenili.
  16. Sentiero

    Sentiero User

    A proč porovnáváš battleray s cubikonem? Jsou to přece 2 rozdílná NPC...Navíc horní mapy a pirátské mapy se liší..

    Nechápu proč by měly být na mapě 3 battleray
    Pirátské mapy jsou jen jedny a pro všechny firmy stejné a tak je to i s NPC.(pro rejpali samozřejmě barracuda,interceptor atd.je jich více,ale taky určitý počet)

    Kdyby každá firma měla své pirátské mapy tak by měla i svého battlrey-tedy 3.
    Já myslím,že je to takhle uděláno zámerně aby battleray byl pouze 1,protože je to něco jako bonus a ten kdo si ho vybojuje toho bude.;)

    Když chci battleray do úkolu tak jdu na něj tehdy,kdy vím,že je tam málo lidí. Anebo vezmu s klanem skupinku ,cízí loďky sestřílíme a battl. je můj..

    Btw: No jestli se ti zdá být 5-3 málo zaplněná tak by se prázdný prostor mohl klidně zaplnit minama :D
     
  17. Semtex

    Semtex User

    Určitě souhlasím s tímto návrhem ale navrhuji je rozmístit třeba na 5-2 protože tam by se moc pushink nedal, protože tam sou i jiné NPC!!!! Takto si silní hráči obsadí batlu a slabší si maj dělat ůkoly načem?? :) nebudu jmenoval ale příklad je pan assasino a camilo od HSF na cz3 Genrál ktérý tam sedí i když spí poněkud zajímavé :) Mněl by se na něj někdo kouknout :) Ale co on si umí zařídit Unban nebudu psat jak bo Ban bych mněl Hned ale je to zajímavé :) By:Semtex :)
     
  18. S tímto souhlasím! Asasino a jiní podvodníci od Hsf jsou zalezlí na batlovi! A když je člověk přiletí sestřelit ani se nebrání!! A když jsem napsal dnes na chat že turečtí hráči nehrají čistě tak dostanu ban. Tento server Cz by měl patřit Čechům a Slovákům!!
     
    Uranis tohle ocenil(a).
  19. Zafod

    Zafod User

    ◄►Sper●ure◄► nevidím spojitost, toho co jsi napsal s tímto vláknem.

    Co to tady vůbec plácáš o tom komu by měl server patřit. Víš proč má název CZ? Protože máš z této krajiny nejlepší možnosti pro spojení.
    Dneska vyhazuješ Turky, zítra to budou Slováci? Kdo bude na řadě pak?
     
  20. Logan

    Logan User


    Zaujimavy post - zmazane.

    autor navrhu na fore uz vyse mesiaca nebol, svoj navrh neobhajuje ani sa k nemu nevyjadruje a ked k tomu pripocitam nazov temy...

    Dovolim si teda tento navrh uzavriet.

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.