Chyba aukcie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kecokeco, 29/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kecokeco

    kecokeco User

    Zdravím,stala sa mi taká divná vec.. drazil som generátor štítu BO3 v aukcii,bolo to nejako 0:05sec pred koncom aukcie, zobralo mi to 1.233.000 kreditov a nevrátilo mi ich späť,pozeral som históriu a bol som predražený, nakoľko mi tie kredity nedošli tak píšem Vám, o tu sumu ani moc nejde,ale niekto tak môže dať 500.000.000 kreditov a nevrátia sa mu späť.. ďakujem za odpoved a za preverenie. :)
     
  2. leosacek

    leosacek User

    Hele nic proti, ale nemáš dražit sekundu před koncem .. systému chvílu trvá to přežvejkat, takže min 5-10 sekund před koncem, takže tvá chyba. Ale když už to uděláš tak pozdě, prachy se převedou do další aukce, takže seš teď v další aukci, a buď ji vyhraješ, nebo tě někdo přehodí a prachy se ti vrátí .. stačilo by to zkontrolovat předtím, než sem píšeš.
     
    kecokeco tohle ocenil(a).
  3. kecokeco

    kecokeco User

    Kredity sú späť,neviem či to prislo z vašej strany alebo nie, každopádne ďakujem.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    kecokeco - pokial by sa ti v buducnosti stalo cosi podobne, ze si neobdrzal, co si mal, tak si napis na podporu hry.
    Kedze kredity mas uz spat, tak uzatvaram temu.

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.