Chyba CPU opravy letounů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Please_Kill_Me-, 3/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý večer, chci nahlásit už druhé selhání CPU na opravu letounů. Poprvé mi to bylo jedno jelikož byly jen na LvLu 1... Teď ale už byly na LvLu 5 tak to řeším. Zajímalo by mě jak je to možné. CPU bylo v obou konfiguracích stejné, Uridia jsem měl 89k a kuponů na opravu 902. Zajímalo by mě co to způsobilo. Děkuji předem za odpověď.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. coolmen

    coolmen User

    Je to možná záměr pro nepoctivce víš?Ale stalo se to více lidem i poctivím ale oni napsaly na podporu hry a tam se na to podívali případně vrátily letouny.Nejlepší je opravovat ručne a hlídat si to.Já vím když to lítá samo tak to nejde uhlídat:)Tím tě samozřejmně nechci osočovat že nejsi poctivej.Pevně věřím že hraješ poctivě:)Napiš tedy na podporu a oni se na to mrknou.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Please_Kill_Me- - napis si na podporu hry, oni overia, ci si to CPU mal alebo nemal v obidvoch konfiguraciach a ci bolo vsetkeho dostatok aj pocet oprav. Tuto to nevyriesime a nemame hlasene chyby spojene s tymto CPU.

    Hrac odoslany na podporu hry. LOCK!
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.