Chyba klanu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _WatterR_, 3/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. _WatterR_

    _WatterR_ User

    na cz3 odešel z klanu [Ans] ™Anonyms™ náčelník a nikdo nebyl jeho nástupce takže nikdo neni náčelníkem takže nikdo nemůže do klanu ani nikdo nemůže posílat peníze co stim?
     
  2. Diavolo

    Diavolo User

    No pokud vím tak náčelník nemůže opustit klan. Buď ho může celý zrušit a nebo musí před odchodem z klanu předat vedení a ani ho žádný jiný hráč nemůže vyhodit. To co píšeš není prostě možné. Ještě je tu možnost že náčelník klanu je neaktivní déle jak 4 týdny a v tom případě když se koukneš na info klanu tak by tam jako náčelník nemusel být vidět.
     
    Naposledy upraveno: 3/8/14
  3. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Píšeš, že nikdo nemůže do klanu, to by znamenalo, že načelník klan zrušil...
    Takže dle mého kredity máte v pánu.
     
  4. Korben

    Korben User

  5. _WatterR_

    _WatterR_ User

    moje ID je: 101043803 a na 100% vím ,že v klanu není náčelník a nikdo nemá žádnou funkci!
     
  6. jeste jedna moznost tady je a to ze nacelnik ma ban na ucet :)
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    9 místné ID ? Já chci taky...:D

    _WatterR_ zkontroluj jestli jsi to ID napsal dobře..

    A co je napsaný v informacích o klanu v té kolonce náčelník klanu? Nemáte tam třeba tohle %username% ?
     
  8. Korben

    Korben User

    _WatterR_ Vypadá to tak, že budete musieť klan opustiť.

    Sentiero Urob si nový účet a aj ty budeš mať 9 mistne ID. :)
     
    Naposledy upraveno: 3/8/14
  9. _WatterR_

    _WatterR_ User

    a nešlo by to vedení přepsat na mě? jsem v klanu nejdéle a jsem tam nejsilnější protože těch peněz je tam fakt hodně nato abych ho opustil!
     
  10. Korben

    Korben User

    _WatterR_ Skús napísať na podporu hry, ale myslím že sa to nebude dať.
     
  11. _WatterR_

    _WatterR_ User

    a jak mam napsat na tu podporu?
     
  12. hunter741

    hunter741 User

  13. Kubino

    Kubino Guest

  14. Diavolo

    Diavolo User

    A jen tak že se teda ptám kde je ten náčelník ? To se mu opravdu podařilo nějakým způsobem opustit klan bez toho aby ho celý zrušil ? Nebo je jen neaktivní a tím pádem se v klanovém infu neoběvuje ?
     
  15. Belgam

    Belgam Guest

    Ale oni v klanu maji nacelnika.
    Akorat nejspis chvili nebude hrat, protoze si panacek ve velkem strili vlasni ucty.
     
  16. Diavolo

    Diavolo User

    Jasně no. Tak jestli má ban jen na dobu určitou tak stačí aby hráči v klanu zůstali a počkali až se jim náčelník vratí. Aby teda nepřišli o ty kredity co tam mají :)
     
  17. Belgam

    Belgam Guest

    Ne on ho v te dobe kdy sem autor psal nemel. Spis bych to bral tak ze nekdo se chce stat nacelnikem za uplne jinym ucelem.
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.