Chyba login bonusu.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kaga, 13/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaga

    kaga User

    Zdravím, na serveru CZ3, ID 85964728 mi dnes (a mám pocit že i včera) při přihlášení připsalo "login bonus za jeden den". Opis logu po přihlášení:
    13.06.2014 - 05:54 Obdržel jsi denní Login bonus na 1 den.
    12.06.2014 - 21:33 Kosmická loď opravena.
    Předpokládám že tyhle věci si hlídá přímo server a tudíž info o prohlížeči (Chrome), javě a pod. jsou bezpředmětné. Kdyby bylo třeba doplním.

    Díky za kontrolu a případně opravu.

    KaGa
     
  2. Korben

    Korben User

    Občas sa stane že sa bonus resetuje , ale už sa stalo že mal hráč hru pustenú cez polnoc a nechal zbierať PETa , potom sa odhlásil a prihlásil sa až na druhý deň a tak sa bonus resetoval. Nieje to aj tvoj prípad.
     
  3. Ahoj hledal jsem cekci,kde se pise o problemu se pripojit..vcera jsem delal brany a pak sel zbirat fodbal box do 2 hodony ranni a pak jsem to vypnul a sel spat a ted mi to nejde spustit..5 musim na hlavni stranku a kdyz se tam dostanu a dam start tak se nacita a nic.Poradite dik
     
  4. Korben

    Korben User

  5. kaga

    kaga User

    Je to možné, nb nechávam zapnutý - i když jak je vidět v logu paladko ani boxy jsem nesbíral. No nic, budu se z DO poctivě odhlašovat. (Dnes už nabhl bonus za druhý den, na noc bylo vypnuto.)
    Považuji za vyřešené, navrhuji lock.

    Díky KaGa
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.