Chyba na aukciách?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem {SH}_Δ_pЯı$MαTц$_Ω, 28/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zapojil som sa do aukcie končiacej o 22:00. Prebil som posledného dražiča Maskovacieho CPU XL o 50.000.000 a vypísalo mi, že "Máš príliš málo kreditov na túto aukciu". Dotyčný to vydražil za nejakých 112.000.000, ja som mal pri tom na konte 1.107.000.000 (slovom - vyše miliardy) kreditov.
    Druhá aukcia, o hodinu neskôr.
    Zadal som 200.000.000 a aj som si to hneď, 4 sekundy pred koncom, odkontroloval. Bol som tam.
    Po hodine čakania na potvrdzovací interný mail som išišel do histórie a, čuduj sa svete, bol ako výherca ten, ktorého som prebil, avšak len so sumou 127.020.000.
    (Maskovacie-CPU XL Doplnky DreamcatcheR 127.020.000).
    Mne však pritom 200.000.000 strhlo (takže už nemám vyše miliardy...).
    Dostanem to CPU alebo nazad kredity?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    {SH}_Δ_pЯı$MαTц$_Ω - neni dobre davat na poslednu chvilu ponuku,pretoze sa moze zapocitat bud do novej aukcie uz alebo sa ponuka proste strati.Treba si vzdy nechat nejaku casovu rezervu.
    Napis si teda na podporu hry,oni to preveria a ak si neobdrzal ani kredity ani predmet,tak ti kredity pripisu spät.

    Kontaktní formulář na support
     
    {SH}_Δ_pЯı$MαTц$_Ω tohle ocenil(a).
  3. OK, dík. Uzavri
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.