chyba na aukcií

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _44mafia44_, 23/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahoj ja som včera dražil štít za 25 millionov ale predražili ma ale to sa stalo že som nedostal ani jeden kredyt napäť ok viem kedysi to bolo tak ale teraz už nieje a je to neferove pretože ostatný dostanu všetko napäť a ja som nič nedostal aj správa mi došla že kredyty sa vrátili ale nevrátily sa :(
     
    kub4as tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pokial sa nevratili ani nesli do dalsej akcie,ci si predmet nevydrazil,tak musis napisat na podporu hry o preverenie,ked to overia a zistia,ze ti neboli pripisane kredity spat ani si nevydrazil dany predmet,tak ti ich pripisu.
    Kontaktní formulář na support
     
  3. a tu podporu kde nájdem??
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/4/14
  4. Korben

    Korben User

    _44mafia44_ Odpovedaj novým príspevkom a nie citovaním príspevku a ešte k tomu zahrnieš svoju odpoveď do citátu.

    Odkaz na podporu ti dal kolega. Stačí kliknúť na ten modrý text.
     
  5. citát zmazaný

    aha hej ďakujem a dufam že to nevadí že som tam písal po slovensky a nie po anglicky :D
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Predošlé posty necitujeme.

    Nie nevadí, každá krajina má svoju podporu.
     
  7. ďakujem vám všetkým
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.