chyba na foru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem thekikoplayer, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    thekikoplayer nejlepsi reseni by bylo kdyby jste se s kamaradem nestridali v hrani na jednom PC, aby on hral na svem a ty take. ;)
     
  2. Vím co máš dělat. Nejdřív si zapiš na papír svůj přihlašovací tag a heslo někam na papír. V prohlížeči vymaž historii (od konce věků). Potom dej v ccleaneru (v linuxu bleachbit) volbu smazat hesla a formuláře. Pročisti PC. Potom si zadej jen svoje přihlašovací údaje a máš po problému. Jestli hraje další osoba, nahraj mu jiný prohlížeč (chrome, opera ap.) a ty ho nepoužívej.
     
    Naposledy upraveno: 6/9/14
    thekikoplayer tohle ocenil(a).
  3. Cruenta†Ultionem
    jaj diki takze musim mat dve prehliadace?o_O
    ale nevadi aspon nebudem odpisovat na jeho uctu ;)

    =Marvin=
    on si uz kupuje pc takze o 10 dni bude hrat na svojom :)
    ale zatial spravim to co napisal

    Cruenta†Ultionem
     
  4. No, dva prohlížeče mít nemusíš, ale pro tebe to bude jednodušší a potom vyčisti ten prohlížeč pro kámoše, aby ses mu nemohl dostat na účet a bylo to košer :D.
     
  5. Korben

    Korben User

    thekikoplayer Úplne stačí aby si hral len na svojom účte. Z jeho účtu sa sem môžeš prihlásiť len ak si na jeho účte.

    To je porušenie VOP jak Brno. Tak že nie chyba na účte , ale porušovanie VOP, to tu silno zapácha banom na účty, tak pozor.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  6. thekikoplayer, já jsem jen spoluhráč, a předpokládám, že to co píšeš je pravda. Korben naopak dokáže prověřit, odkud se hraje, jestli není dalšího účtu zneužito k interakci s jiným účtem a tak dál, za což je ban na oba účty. Takže, si dej pozor na to co děláš, už tady bylo spousty hráčů co se ptali, proč se nemůžu dostat na účet, nic jsem neudělal :eek:.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.