Chyba s prihlásením

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SK-*3mp3r0r*-MMO, 17/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň, už roky rokúce túto hru nehrávam, ale napadlo ma že by som sa aspoň pozrel ako to tu teraz vyzerá. Mám však problém sa prihlásiť. Našiel som si e-mail cez ktorý som bol registrovaný, našiel som si posledné používatelské meno ktoré som používal a použil som možnosť "zabudnuté heslo". Na mail mi prišiel link cez ktorý som si spravil nové heslo ale po zadaní mena a hesla ma to aj tak nechce prihlásiť. link po neuspešnom prihlásení končí "=externalHome&loginError=99" Moj nickname je SK-*3mp3r0r*-MMO. Dúfam že mi nejaký admin pomôže :) Ďakujem
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    SK-*3mp3r0r*-MMO môžem Ti to vysvetliť. Pretože sa to dá nájsť aj vo VOP tejto hry:
    odkaz: https://legal.bigpoint.com/EN/terms-and-conditions/cs-CZ

    8.3.2 Pokud je společnost Bigpoint odpovědná za předčasnou výpověď smlouvy z důležitých důvodů, budou uživateli úhrady, které zaplatil předem na období přesahující výpovědní lhůtu za časově omezené služby (zvláště za časově omezené prémiové příslušenství), navráceny
    v poměrné výši. Další nároky uživatele jsou vyloučeny, pokud není v těchto VOP sjednáno jinak.

    Společnost Bigpoint je především, ne však výhradně, oprávněna vypovědět smlouvu, pokud:
    - uživatel svůj účet neužívá po dobu čtyř týdnů navzdory upomínce zaslané spol. Bigpoint.

    P. S.:
    Pretože sám si sem uviedol, že "roky rokúce si túto hru nehral." A podľa VOP, BP má nárok tak učiniť, po až takej veľmi dlhej dobe.
     
  3. SK-*3mp3r0r*-MMO - keď ma pamäť nemýli, tak ERROR99 znamená, že máš Ban na účet :D
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    SK-*3mp3r0r*-MMO - pomoze ti osoba, ktora ma nastroj, vdaka ktoremu moze pozriet tvoj ucet. Takze si budes musiet napisat na podporu hry a dodat im ID uctu alebo nick.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.