Chyba v GG Beta

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -ŞĶİŁΞŖ-3-, 11/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, dneska pooběde asi o 13:00 jsem dělal bránu Beta. Na vlně sibelonit se mi stávala chyba, že jsem byl od sibelonitu asi 5 vteřin a oni do mě pořád stříleli, i když by neměli. Takhle mě i zabili. Zkusil jsem ji znovu - vždyď sem měl ještě 2 pokusy. Problém se objevil znovu.

    Beru na vědomí, že prší, takže nějaké výpadky mužou být, ale tak rád bych poprosil o náhradu, ak by se dalo.

    PingTest
    http://www.pingtest.net/result/97421487.png

    SpeedTest
    http://www.speedtest.net/my-result/3493965717

    Java
    Congratulations!
    You have recommended Java installed
    Version 7 Update 55

    Flash Player
    You have version 13,0,0,206 installed

    Typ prohlížeče
    Comodo Dragon
    Verze 33.0.0.0
    Architektura nevím, ale jestli pomuže tak --> Based on Chromium 33.0.1750.112

    Přes prohlížeč Comodo Dragon hraje hodně lidí, dokonce sem včera dělal Zetu, dnes ráno Lambdu. Problém nebyl.

    Hráčske informace
    ID:53315690
    Server: Global Europe 3

    Děkuji..
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    -ŞĶİŁΞŖ-3- v tvojom prípade pripojenia na internet prosím na žiadnu náhradu nemysli. Strata packetov a hrozná odozva. Máš satelitné pripojenie keď sa vyhováraš na počasie?
     
  3. Nie, len som myslel, že pri hroznom počasí sa to pripojenie niekedy ruší alebo je slabé.
    Takže som si to tu písal sám pre seba a chyba je u mňa? :(
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Ak ide pripojenie cez kábel počasie (okrem zemetrasenia) nemá na to nijaký vplyv.

    Ak hráč na wifi doporučujem dať do PC kábel a spraviť testy znova. S takýmto pripojením je jednoznačne chyba na tvojej strane, mal by si robiť brány v noci kedy je server voči dátam zhovievavejší, inak povedané je skoro prázdny.
     
  5. *SATKO*

    *SATKO* User

    Kubino má pravdu v noci je menej užívatelov a pôjde Ti to plynulejšie.Ale hlavne nezabudni dokúpiť životy,ak pôjdeš z posledným a pukneš prídeš o bránu
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. Takže kamarát, ktorý má podobný problém, si napíše do chatu o pomoc a vzápätí pár minút mu príde "herná pošta" s tým, že mu bol gg život navrátený? No dik.

    Môžte lock.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    To, že to napísal kamarát do chatu nijak nepomohlo, takže bez tej fantázie ;)

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.