chyba v klanovej zložke

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ***■■■H.A.L.I.X.O■■■***, 7/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravym...uz skoro tyzden a dačo mi chyba v klanovej zložke odkaz ,,vložiť,,..komentar pre komunikaciu s členmi klanu..a neviem čo dalej:(chcel som tu vložit obrazok..no mam s tym problem..
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Ahoj,
    a ty jsi náčelník klanu? Protože tlačítko vložit je myslím pouze u informací o klanu- klanová zpráva.
    A tuto funkci nemají všichni hráči v klanu.
    Takže je možné,že ti náčelník hodnost vzal a nebo upravil,a proto tam nemůžeš psát.
     
  3. určite nie...pretože tuto moznost maju vsetci v klane pre komunikaciu a odkazi..doteraz som s tym nemal problem ani pri vstupe do klanu....no zmyzlo mi to po poslednej udrzbe servera.....ale teraz som si vsimol ze v zlozke členoch klanu mi vedla funkcie chyba -member-...mam tam prazdne policko...bude to preto???
     
  4. Sentiero

    Sentiero User

    Myslíš tuhle ikonu vložit?

    Pokud ano,tak tu nemusíš mít všichni hráči v klanu. A jestli ti chybí hodnost,jak píšeš,tak to bude zřejmě tím
     
  5. presne toto:(no ničto...budem musiet sa kontaktovat s velitelkou ze mi zmyzla hodnost v klane..ale diki za pomoc
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.