Chyba v odepsání uridia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »†prchlik†«, 14/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Při akci na slevu 25%upgrade, jsem chtěl provést zlepšení některých předmětů, avšak bylo mi odepsáno více uridia než se uvádělo v Montáži.

    Pro informaci připojuji screen obrazovky.
    [​IMG]
    Na ten popud už jsem další upgrady ani nepouštěl.
    ID mám v podpisu. Server - původně CZ2.
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jednoduchým výpočtem mi vychází, že opět nefungovala avizovaná sleva 25% na upgrade a z výhodné hodinky na upgrade se opět stává podvod a klamání zákazníka ze strany BP a jsem zvědav, jak se k tomuto problému nakonec postaví čelem. Taky jsem dělal upgrade a doufám, že se to bude i řešit.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  3. josef402

    josef402 User

    zasej dostanu ho:D:D:Dze prej sleva a ja kreten jim na to skocil:(:(:(:(:( pokud to nevrati tatinek jim vyhlasi valku :rolleyes: i zohana tata takze tatinci:rolleyes::rolleyes::rolleyes::mad::mad::mad::mad:
     
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    To se tady sakra musí teď všechno kontrolovat jestli to správně funguje :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  5. a jejda já nebyl sám?....:cool:
     
  6. tak toto som nekontroloval ani ja a to som robil upgrade na 20 laseroch...
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Mohl by se nám k tomuto problému vyjádřit nějaký kompetentní admin a zda tento problém vůbec BP zaregistroval?
    Nikde jsem nic oficiálního nenašel.
    Děkuji.:)
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - problemy su hlasene smerom hore, avsak uz od BP zalezi, co s nahlaseniami spravi.

    Dlho neaktivna tema, uzatvaram!

    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.