Chyba v úspěchu?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem [CZ]Clon3D, 16/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. [CZ]Clon3D

    [CZ]Clon3D User

    Dobrý den, rád bych se zeptal. Dnes jsem koukal na svoje "obecné úspěchy" a viděl jsem, že mi zbývá troška do toho aby jsem měl název "Orbitální bombardování" zbývalo mi snad už jen 400 vystřelených raket abych to splnil. Potom si sestřelim jednoho Sibelona mrknu kolik mi ještě zbývá a mám tam jen napsáno "Vypal 50.000 raket" nemyslím si že by jsem do sibelona vypálil 400 raket... A potom to jen zešedlo... To je asi tak vše :/. Předem díky za odpověď. (Přikládám screen o chybě).
    PS: S pozdravem East ;)
    [​IMG]
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tak si este dany uspech nesplnil,ked je sedy.Obcas sa to stane,ze zmizne pocet kolko uz mas z daneho uspechu splnene.
     
  3. [CZ]Clon3D

    [CZ]Clon3D User

    Fajn... A dá se to něják opravit? Nerad bych to dělal znova...
     
  4. Nějak takhle mi zmizel i úspěch matador (2500 min na PvP) a za 2-3 dny se mi pak dostavil... Zatím neklesej na mysli.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja som si kontroloval uspechy a riadne ich tam mam.Samozrejme,ze zopar,co mi ukazovalo napriklad cas straveny na nepriatelskej mape,tak obcas mi ukazuje a obcas nie doteraz straveny cas.Skus si ten zvysny pocet rakiet,co ti ostaval vystrielat na NPC a uvidis,ci sa to objavi.Odporucim ti precistit cache.
     
  6. [CZ]Clon3D

    [CZ]Clon3D User

    Výborně, děkuji všem :)
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.