Návrhy Chyba zobrazeni lokalizace nepratel na mape 4-5

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _-forget-_, 28/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. _-forget-_

    _-forget-_ User

    Dobry den,

    rad bych pozdal o odstraneni chyby v mechanizmu lokalizace nepratel. Viz. obrazek, kde na konci chyby polozky a to presto ze okno mam az nahore.
    [​IMG]

    Dekuji.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Spartakus

    Spartakus User

    Mě tohle taky štve. Jediná možnost jak to obejít je roztáhnout okno na celou obrazovku. (Režim celé obrazovky, v pravém horním rohu).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    _-forget-_ jednoduše seznam NPC vyskytujících se na mapě 4-5 je v lokalizátoru tak velký, že když máš menší obrazovku, konec 'zajede až pod okno'. Můžeš si roztáhnout hru na celou obrazovku, jak ti radí Spartakus. Pokud ani to nepomůže, já to ještě řešil tak že jsem si vždy přes ovládací panely obraz otočil o 45°, tj. hra byla o tolik stupňů otočená, a jakoby na výšku, pak šel vidět celý seznam. Po vybrání NPC jsem jej zase otočil zpátky.
     
  4. Spartakus

    Spartakus User

    Kdysi jsem tu dal návrh, který by to efektivně vyřešil. Bohužel zapadal prachem. :( Mimo akce to jde, to nejsou vidět tak 2-3 spodní NPC, ale když je akce na Icy a jsou tam 3 NPC navíc, tak je to opravdu nepříjemné. Doufám, že to BP časem pořeší, ale momentálně řeší jiné problémy, tak musíme počkat.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. -xghost-

    -xghost- User

    Taky už mi to párkrát znepříjemnilo hru. No dalo by se asi udělat, aby ta tabulka mohla mít více sloupců. Prostě, když by hra detekovala, že to zajelo pod okraj, tak by to rozdělila na 2 sloupce. Něco jako okékna ve windows. Samozřejmě by to vyžadovalo programování.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Drift1

    Drift1 User

  7. Spartakus

    Spartakus User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Jako nejjednodušší řešení mě napadá tohle,myslím, že by se to dalo snadno do hry aplikovat

    [​IMG]

    _-forget-_ omlouvám se, použila jsem tvůj obrázek,ale snad to nevadí.. já tento mechanizmus nemám :)
     
  9. Spartakus

    Spartakus User

    To by taky šlo. :) Možná by to bylo i lepší. :)
     
  10. Selendix

    Selendix User

    řešení: 1) jak píše Sentiero - přidání scrollbaru
    2) dva sloupce
    Osobně si myslím, že ten scrollbar bude jednodušší a do budoucna i prozřetelnější. Kdoví jaké budou akce a kolik NPC se v seznamu bude moci objevit.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.