Chybí brána "Black Light" na BL mapě

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*J*A*G*U*A*R*-, 5/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj.
    1) Rád bych se zeptal na absenci BL rány. 5.5.2023
    2) kde se dozvím-až bude brána v činnosti- speciálně zvýhodněné podmínky pro specifické lodě ( datum a čas).
    Děkuji za odpověď
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. *brutus*

    *brutus* User

    bránu si postavíš v montáži z eternal fragmentu a podmínky pro specifické lodě aneb horečka posílení je pouze při nějaké akci jinak ne
     
    -baghira2- a kentik007 tohle ocenili.
  3. kentik007

    kentik007 User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Ahoj. Česko2
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. ....aha....tak už mi to docvaklo.....musím jí klíčem aktivovat. Měl jsem pocit, že tam je stále a pouze pro vstup potřebuji ten klíč.
    ....a díky za info uhledně lodí. Koukal jsem do bible a tam jsou psané nějaké termíny pro různé lodě. Nevěděl jsem, že je to platné pouze občas nebo při nějakých akcích. Děkuji
    ...PS: snad se ještě zeptám ....kde se dají dohonit na Orcuse upgradovací moduly XT-10. Díval jsem se do "montáže" - ale tam se nic nenachází na Orcuse.
    Díky za odpověď.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  6. *brutus*

    *brutus* User

    modulů je ve hře pořád dost,chce to jenom sledovat akce a montáž
     
  7. kentik007

    kentik007 User

    -*J*A*G*U*A*R*- čoskoro bude event a v ňom permanentka v ktorej sa budú nachádzať xt10.

    Protegitské peklo Bude zrejme tá akcia ktorá nás čaká čoskoro.

    https://board-cs.darkorbit.com/forums/akce.46/
    Tu v tom linku môžeš aspoň trošku sledovať čo sa dialo minulý rok a v akom mesiaci.. Pokiaľ nepridajú niečo nové tak sa veľmi nestáva že sa to mení.



    Pokiaľ hráš server Cz2 (Ge2 po novom) tak ti môžem čo to pomôcť. Stačí keď sem napíšeš herný nick.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/5/23
    -baghira2- a -*J*A*G*U*A*R*- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.