Chyby Chybná výměna paládia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ««ßAKARØ_ßANZAI»»®ºº, 20/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ID38483630 CZ1

    Popis:u výměny paládia v počtu 2000 ks na 5-2 mi zmizne ze skladu lodi 5 ks t.j.zůstatek je 1995 a dělá mi to už asi taky měsíc.

    Kroky: Děje se to vždy při první výměně v ranních hodinách,bohužel nedokážu říct,jestli se to stane i v dalším logu na 5-3.Sbírám v podstatě jen 1 várku,většinou ráno.Jinak pala sbírám pusatkou a přelogovávám na Aegis na 5-2.

    Riešenie: je na vás a přikládám odkaz pro CHucka na Youtube na uložené video,kde je zaznamená ta výmena paladia.Je tam vidět stav skladu 2000 a u okna pro prodej
    se zobrazuje 1995 ks.S Chuckem jsme domluveni o tom videu.
    Link zde:
     
  2. Warden

    Warden User

    ««ßAKARØ_ßANZAI»»®º: Při výměně paládia za EE je kurz 15:1. Tedy z 2000 ks paládia dostaneš 133 EE a zůstane ti 5 ks paládia, které se za EE nedají vyměnit. Tedy 2000 : 15 = 133 zbytek 5. Nikde na videu problém nevidím.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Chuck

    Chuck Guest

    Ahoj, no pozrel som sa na to video aj ja a popravde nevidím tam žiadnu chybu. Vysvetlenie už napísal Warden, skús si to prepočítať a zistíš, že to je správne. :)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ««ßAKARØ_ßANZAI»»®ºº - pokial by si mal sklad napriklad 3000, tak predas cely sklad, kedze to cislo musi byt delitelne 15 bez zvysku ;) Je to len o deleni a 2000 ako uz kolega napisal je delitelna, ale so zvyskom 5. Ide o matematiku, nic viac.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Citacia zmazana
    Chlapi velká omluva,mal som predtým premko a fakticky bol sklad na 3000...teraz mi to dajako nedošlo,že už je len 2000:)).A ano chce to len vetšiu pozornosť a zopakovať matematiku :)).

    Dík za ochotu riešiť takú banalitu:))..nech sa darí..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/17
  6. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ««ßAKARØ_ßANZAI»»®ºº - nuz to sa stava, ked dojde premko, tak sa situacia zmeni a ty si bol nastaveny uz na nieco zauzivane a potom je jasne, ze ti to vrtalo hlavou. V kazdom pripade nic sa nestalo, vzdy lepsie sa spytat aj ked len banalitu a potom mat aspon pokoj v dusi, ze je to tak spravne ;) Od toho forum predsa je :)
    Inak predosle prispevky sa necituju, viac sa docitas tu: Jak správně přispívat na forum
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.