Chyby na fóru

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Zafod, 15/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Našel jsem drobnou nesrovnalost, nebo jsem to možná špatně pochopil?
    v tomto tématu :ard-cs.darkorbit.com//threads/mapa-karantenna-zona.108928/
    Ten první řádek v té tabulce znamená, že seberu box se slitinou na mapě x-7 bez boosteru lodí a dostanu na 100% 2 kusy hybridní slitiny z boxu?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Asi myslel, že když hráč sestřelí tu růžovou krysu a potom toho gygera a vypadne z něj ten box a klikneš na ten box, tak má vypadnout ta slitina.
    Když nemám boostery na to, tak se běžně stává, že to napíše : získáno 1 slitina a občas se paradoxně v logu objeví i : 0 slitin.
    Tak se asi ptá v sekci : chyby na foru.
    Protože ve FAQu je napsáno 2 xslitina šance 1 : 100%

    Takže si myslím, že chce zjistit, jestli je chyba na foru, nebo ve hře?
    Pokud se mýlím, tak se třeba později ozve a doplní mne.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    KALLES★KEVLAR - ved to som sa prave pytal, ci to je nespravne uvedene vo FAQ. Pretoze mohla byt uprava, moze to byt chyba, no to sa da zistit otestovanim, ak sa niekto ozve, ze to nekoresponduje s tym, co ziskava na mape.
     
  5. drobný test v noci:
    seberu box se slitinou a v logu i deníku je toto : Obdržen předmět: Hybridní slitina

    Když se ve faqu píše v tabulce toto:
    Šance 12x hybridní slitina100 %

    Takže pokud to není jak s 100% vyhýbáním u mimesisky, tak někde s tou slitinou bude chyba.
    A nebo BP netuěí význam spojení . 100%??
    Tudíž asi logicky nepadá 5 slitiny z jednoho boxu, ale max. 4.
     
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. Severus

    Severus User

    Je od začiatku jasné, že bez boostera není možné aby ti padlo 5 slitiny. To si ešte pamätám, za čias robenia cyborga.:D
    Za ďaľšie, po zabití gygera není 100% šanca, že ti vypadne box so slitinou.
    BP nám poslalo pravdepodobne zlé informácie, ako sa už stáva zvykom.
    Ja by som to poupravil takto:

    Šance 12x hybridní slitina50 %
    Šance 21x hybridní slitina40 %
    Šance 32x hybridní slitina10 %
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Severus, nějak jsem to testovqal, sice ne moc dlouho, ale polepším se.
    Ja by som to poupravil takto:

    Šance 11x hybridní slitina100 %
    Šance 21x hybridní slitina40 %
    Šance 32x hybridní slitina10 %
    Vidím to tak, že když padne slitina, tak padne 1x na 100%, občas to napíše 1 a 1, padlo mi i kombinace 1 a 2 a kombinace 1,1 a2.
    kombinace 1,2,2 mi napadla, tak nevím, kde je ta pravda o maximu 5 ks bez boosteru.
     
    Severus a ANTI11 tohle ocenili.
  9. U mě se občas stávalo když jsem sebral box (vejce) padly přímo za sebou 3 slitiny, někdy padla 1 a někdy zas 2 bez boosteru
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zdravím a pozdravuji.
    Je fajn, že se bible upravuje, ale neměl by i někdo kontrolovat, co se tam píše?
    Tak určitě nelze získat tento boombster z aukce? Jestli padá z beden mohu časem otestovat, ale myslím si, že taky nepadá a z npc mi teda zatím nikdy nepadnul, tak je možná asi malá šance.
    Zkuste na to kouknout.
     
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    V upravovaném tématu o surovinách je celá řada nedostatků, nebo spíše chybí další možnosti, kde lze obvykle určité suroviny získat?
    Nezkušení hráči se pak marně ptají moderátorů a ti jim kopírují odkaz a nedokážou jim správně poradit.
    třeba rinusk, trasovač a cerebrum mind. se dá získat třeba zde :FAQ - Chrominová horečka
    A také mnoho surovin se dá získat při opakovaných akcích z bitevní permanentky.
    nechci být za hnidopicha, ale jsou i jiné kalendáře, než měsíční.:)

    nebo máme boxy s kořistí BP:
    100x fragment věčnosti7,00 %
    50x šrot6,70 %
     
  13. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN tak vždy se najdou chybky a nebo věci které se opomenou. Víš ono není jednoduché dohledávat informace, které třeba ani nejsou. Primárně jsou napsané základní možnosti kde co sehnat. Vždy se vše může dodatečně doplnit. To co jsi popsal tak doplním. Děkuji za upozornění. ;)
     
    Wapor, -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  14. Kozlovina

    Kozlovina User

    můžu se zeptat jaktože nejde otevřít info Astrální brána a tady to jde? Astrální brána
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kozlovina - ak mas na mysli info na fore, tak vyhodenie je naplanovane po rannej synchronizacii. Preto nemas prispevok zatial dostupny, pockaj do rana.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, Jen takový dotaz, nebo asi neumím hledat.:cool:
    Nezasloužily by si tyto designy být umístěny v bibli? Jsou kosmetické nebo funkční?
    jsou ve hře už několik let a tady to nemohu najít.:rolleyes:
     
  17. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN bibli mám na starost já. :) V průběhu příštího týdne, budu doplňovat designy letounů.
    Pokud má design na letoun funkci, je to vždy napsané ve FAQ k akci.
     
    Delta-7925H a Punisher tohle ocenili.