Chyby na fóru

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Zafod, 15/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Honzin

  Honzin User

  Chci se zeptat je to chyba nebo je to napsané správně?
   
  pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
 2. Arya

  Arya User

  Na to se podíváme, jak to je po spojení sevrů. Díky.
   
 3. ZOHAN

  ZOHAN User

 4. Po aktualizaci map Blacklight je téma Body skúsenosti a Levely nepřesné.
  Level 17 přístup na X-BL mapu vlastní firmy.
  Level 24 má přístup ke všem mapám DO.
   
 5. Arya

  Arya User

 6. -baghira2-

  -baghira2- User

 7. Arya

  Arya User

 8. ZOHAN

  ZOHAN User

  V tomto vlákně
  by se hodilo opravit nebo upravit toto souvětí :To ovšem není jedinná vlastnost distribučního boosteru, neboť vylepšuje nejen vaše parametry, ale i blízko vás se pohybujících spolubojovníků.
  Toto souvětí se nachází v sekci : distribuční boostery a je nad tabulkou napsáno. Pro rychlejší nalezení a orientaci ve vláknu.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

  A když na to koukám, tak i popisky v tabulce konkrétně slova :
  spřátelený hráč v okolí?
   
  Naposledy upraveno: 10/1/19
 9. Toto není úplně jednoznačné. Pokud jsou hráči stejné firmy, tak nemusí být ve skupině a distribuční booster se na ně upatňuje, alespoň dle mého pozorování. Pokud jsou hráči různé firmy, tak musí být ve skupině, aby se distribuční booster uplatnil. Nevím, jak je to, pokud jsou hráči různé firmy, ale mají spojko v diplomacii. V každém případě na angl foru je "friendly ships nearby", což je skoro to samé, co jsem kdysi napsal do tabulky, která je ve FAQ.
  Bohužel nemám moc času a možností toto otestovat.
   
 10. ZOHAN

  ZOHAN User

  Prchlík napsal :
  Toto už dávno neplatí, nebo mám pořád lagy a boostery nefungují?
  Byl jsem bez skupiny dnes a žádný booster jsem od nikoho nedostával, pozval jsem hráče z klanu do skupiny a hodnota štítu i hp se zvednula a po opuštění skupiny se tato hodnota vrátila na původní hodnotu.
  Vyzkoušeno na 2 hráčích vru ze stejného klanu a vyzkoušeno na 2 hráčích mmo, kteří mají spojko.
  Takže si dovolím tvrdit, že distribuční boostery fungují pouze ve skupině a je jedno, kdo je v této skupině, jestli stejná nebo cizí firma, válka, ponko či spojko, nebo hráč bez klanu.
   
 11. ZOHAN asi máš pravdu. Zkusím to někdy taky otestovat, jestli najdu dobrou duši, která obětuje 1 minutu svého boosteru. Jinak pokud jsi ve skupině tak to platí i když jsi na druhém konci mapy? Respektive platí ten booster i když jste každý na jiné mapě?
   
 12. jaritko

  jaritko User

  Musíte byť na rovnakej mape.
   
 13. ZOHAN

  ZOHAN User

  V tomto tématu :
  FAQ-Blacklight

  V popisu úkolu : Martovo slovo - úkol č.19 máte na foru v popisu dobu trvání úkolu, splnit časovku za 7 hodin a skutečnost je pouze 1 hod.

  [​IMG]
   
 14. Pavlinka1

  Pavlinka1 User

 15. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  tabulky.jpg

  Mne tie tabulky zobrazuje bez problemov, vid screen. Avsak, ked som siel cez hracky ucet, nezobrazovalo mi ich, skusim si to stiahnut a nahadzat riadne cez obrazky.

  EDIT: opravene
   
  Naposledy upraveno: 6/5/19
 16. Perňa

  Perňa User

 17. Arya

  Arya User

  Vime ze tam je jine datum, bohuzel jinak to udelat nejde. Po nasem upozorneni BP na jiste udalosti ve hre mame vlivem sledu udalosti omezene moznosti. Zkusim pozadat kolegu aby tam pridal prispevek a tim by se to tema posunulo dopredu.
   
 18. Arya, kam to směřuje? Mohu vás však ujistit, že podstiví hráči si toho, co jste se pro nás snažili udělat cení. Ono omezení však svědčí o tom, že už si toho, v jakém stavu je hra, někdo všiml, i když nadále dělají mrtvé brouky.
   
 19. Prosím Vás. věnuje se ještě někdo aktualizaci Herní bible?
  Je mi jasné, že toto je okrajová záležitost, ale poslední dobou se do hry nasypala spousta nových věcí a další se připravují a začíná to v herní bibli chybět.
  Pokud je toto stále aktivní, ale času není nazbyt, tak Vám to sem budu klidně předchystávat.
   
 20. -baghira2-

  -baghira2- User