chyby v chatu na globální evropě 4

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jackjapl, 14/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jackjapl

    jackjapl User

    jackjapl ID169813910

    mám takový menší problém nedaří se mi psát na chatu ale vůbec nevím proč tak by mně docela zajímalo jestli to má ještě někdo a nebo jestli jsem v tom úplně sám když tak mi někdo poradí co a jak s tím co mám udělat aby to zase normálně šlo píše to ( spojení se serverem bylo přerušeno) tak mi prosím někdo pomozte

    Díky za jakékoliv odpovědi k mé otázce.
     
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    omlouvám se Ti za pozdější odpověď. Nějak se nám téma zatoulalo. :)

    S chatem nejsou hlášený žádné globální problémy. Zkus obnovit spojení pomocí šipky v pravém horním rohu. Případně změnit prohlížeč a pročistit paměť prohlížeče.
    Dej vědět zda problém přetrvává.

    Jinak sekce chat slouží k řešení banů na chat. Téma přesunuto do vhodnější sekce.
     
    -baghira2- a ஃWolffяimusஃ tohle ocenili.
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jackjapl - podobny problem som mal, ked som hral na nejakom slabsom zariadeni a cez slabsie pripojenie, tak mi na chate vypisalo tuto hlasku. Asi si vyskusal rady od kolegyni a pomohlo ti to, kedze si sa uz viac neozval, preto temu uzatvaram.

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.