Chyby ve hře po spojování serverů a jejich řešení?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 9/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Chci se zeptat kompetentních osob zde na foru (z podpory se to nedozvíme, kdy to budou řešit? ) a nechci neustále spamovat podporu, abych se dozvěděl pouze strohé, že to bylo někomu předáno a zpětná vazba je nulová?
    Trápí mne některé věci po spojení serveru cz1 se servery cz2 a 3 a GE-2?
    Jistě nebudu sám a napíšu zde mé postřehy.
    1.Hodnosti po spojení? Mě osobně vadí, že mi to v síni slávy stále píše, že mám nejvyšší hodnost ve firmě? jsem generál, mám možnost získat i vyšší hodnost? Kdy se to bude konečně řešit?
    2. Tituly ve hře? Měli jsme obdržet tituly ve hře např. : zasloužilý plukovník a podobně. Hráči cz1 je nemají. Proč?
    3. Ztrácí se neustále postup v úkolech, aniž by se úkol vypnul, nebo zmizí část postupu v úkolu.
    Doposud jsme nedostali od vývojářů žádnou odpověď nebo vyjádření?

    Myslím si, že platící hráči, díky kterým tato zubožená hra ještě funguje si zaslouží i nějaké informace.
    Mě osobně zajímá, co mají vlastně ti vývojáři momentálně za úkol č.1. ?
     
  2. Korben

    Korben User

    1 - 2. Hodnosti a tituly, sa budú riešiť až keď budú všetky práce ohľadom spájania serverov vyriešené, tak ako by sa mal riešiť napr. možnosť zmeny jazyka, keď už boli cz servery pripojené ku globálu.
    3. Pokiaľ nebude odstránený problém s úlohami, tak žiadne vyjadrenie nedostaneme. Vyjadrenie by malo prísť až keď problém odstránia.

    Platiaci hráč ma v hre len tu výhodu, ktorú si zaplatí. Informácie od BP sú pre všetkých, bez rozdielu.

    K tomu nepotrebujem ani report a som si viac než istý, že to je preloženie neaktívnych účtov a doladenie hry po spájaní serverov.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Je úsměvné, že BP leží na srdci přetahování neaktivních účtů před opravami chyb napáchaných spojováním.
    Je jen divné, že zase cz1 něco nedostala. Máme asi jinou databázi?

    P.S. A kompenzace za nehratelnost po spojení se ještě řeší nebo už proběhla?
     
  4. Korben

    Korben User

    Možno by si sa čudoval, koľko hráčov sa chce a nemôže dostať na účet, lebo mali neaktívne účty. Tak že až tak úsmevné to nie je.
    Nie len CZ1 ale aj 2 a 3. Keď si všimneš, tak v príkazovom riadku máš stále CZ1 a nie int5, čo znamená že stále databáza a určité nastavenia bežia na platforme národného serveru.

    Ak by prebehla, tak by k tomu bola pravdepodobne nejaká informácia.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. pecko

    pecko User

    no ono by stalo viac za odpoved ze na tom pracuju, ako kedy bude odstraneny problem! lebo nemusi byt vobec. inak viem ze to bude proti srsti, ale co zas tie auta po mape? ja osobne mam pravo na hru ktora funguje pre vsetkych rovnako a pravo spotrebitela na informacie o hre
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.