cislo

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem €.ВОЛЧАРА.SERGEJ.€, 4/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobry den,jake cislo pouzivate na odeslani sms?poslal jsem sms a nic mne ne prislo.dekuji
     
  2. €.ВОЛЧАРА.SERGEJ.€ zkontroloval jsi si číslo na které jsi to odeslal? Měl jsi dost kreditu? Pokud ano, strhl se ti po odeslání kredit? Taky může chvilku trvat než ti uridium připíšou..
     
  3. kredit mam na mobilu aj uz mne odecetly 79korunek a urko nic a cest taky,chcu vedet co z tim DO udela,kdyz hrac udela neco spatne tak ho potresta a co DO sam ze sebou udela kdyz to potrebulal nutne tych 50procent cti ted uz ne jdu do prace ale budu chtit vysvetleni k tomu a peknu odmemu bez srandy,zatim cau jdu do prace a co jsem chtel udelat to ne udelal diky BP a DO:-((((((
     
  4. Korben

    Korben User

    €.ВОЛЧАРА.SERGEJ.€ Keby si radšej namiesto písania nezmyslov , poriadne opísal svoj problém a vložil sem aj svoje ID. Nenapísal si ani to na aké číslo si poslal SMS , ani si nenapísal či ti došla spätná SMS a už tu obviňuješ BP.
    Takže najprv urob základ a až potom na niekoho kydaj hnoj.o_O
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. Drift1

    Drift1 User

  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    autor využil bonusu HH a zaslal sms , aby získal boster na 50 procent cti na určitý počet dnů- byla totiž středa.
     
  8. zohan aspon ty mne rozumis o co jde kdyz zbytek asy nechce pochopit,a inak vy moderatozi dycky byly chytrejsi :))))
     
  9. Zafod

    Zafod User

    Ono kdyby jsi si dal tu práci a napsal čitelně, bez tvých pohádek, jak teď nutně potřebuješ 50% a že jdeš do práce, bylo by to všechno jednodušší. To co jsi napsal se vážně nedá číst...

    Pak se tu durdi a navážej do modů.

    Popiš řádně problém, uveď číslo na které jsi sms poslal, přidej ID. Omáčku vynech. Modi můžou ledacos překontrolovat. Nicméně budeš stejně nejspíš nasměrován na platební podporu.
     
  10. Korben

    Korben User

    €.ВОЛЧАРА.SERGEJ.€ Opäť si napísal skvelí príspevok a ešte lepšie je že niečo chceš riešiť a ozveš sa tu až o 8 dní a aj to nič nenapíšeš. To si už môžeš teraz riešiť na lampárni. Ak by si sem došiel aspoň po práci , ale to nie ľahšie je sa tu ukázať raz za 100 rokov a písať ako sa modi na teba vykašlali.

    Tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.