Co je a co neni proti pravidlum ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem avalon80, 9/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. avalon80

    avalon80 User

    Jsem nevedel ze slova jako tragéd a trapko jsou duvodem k banu hm ?
    Co si o tom mam myslet ?

    Ach jo ach jo , kam ten chat směřuje ...

    Diskuze tu bude douvam plodna .
     
  2. Joe

    Joe Guest

  3. Korben

    Korben User

    No proti pravidlám je vyjadrovať sa voči druhému hráčovi tak že by to hráča mohlo uraziť a podobne.
    Myslím že každý rozumný človek vie , kedy prekračuje hranice slušnej komunikácie v hre a najhoršie sú na tom "násť" ročný ktorý sa už nedokážu rozprávať bez používania vulgarizmov. Stačí sa pozrieť na chat a mnohý s hráčov sa chovajú tak že ak by som tých hráčov nazval prasatá, tak by som urazil tvora ktorý nám slúži ako obživa.

    Tak že by si sa mal zamyslieť nad tým ako sa na chate chováš a nie len ty ale aj ostatný hráči ktorý tu píšu žiadosti a ktorý porušujú pravidla chatu.

    Ja by som skôr napísal že kam ten svet smeruje , keď dnešná mládež sa nevie slušne chovať, nemajú úctu k starším, k svojim rodičom a ani sami k sebe.

    Viac tu nieje čo riešiť, kto sa bude na chate nevhodne chovať, tak si za to ponesie aj následky.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
    SASFIRE a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.