Co je šeptání?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem M_A_K_A_K, 15/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. M_A_K_A_K

    M_A_K_A_K User

    Dobrý den.
    Chtěl bych se zeptat co je vlastně šeptání? Projížděl jsem si pravidla a nikde jsem nenašel jestli se šeptání řadí mezi soukromej chat, nebo veřejný chat. Mohli by jste mi prosím poradit?
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Pokud chceš nějákému hráči něco soukromě sdělit a víš že je ve hře tak mu to můžeš pošeptat na chat.

    Šeptá se tak,že napíšeš /w <jméno hráče> nebo jednoduše klikneš na nick v chatu, napíšeš co napsat chceš a odešleš. Je jedno jestli to pošeptáš(napíšeš) z klanového nebo firemního či globálního chatu.

    Šeptání ale vidí moderátor (ostatní hráči ne),takže pokud bys chtěl řešit mooc soukromé věci tak chat asi není to pravé msíto ;)
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    M_A_K_A_K - precitaj si: Chat ve hře

    Sepkanie nevidia ostatni uzivatelia fora,ale moderator a admin ano.Ak chces sukromne pisat s hracom,tak ho pozvy do skupiny.
     
  4. M_A_K_A_K

    M_A_K_A_K User

    Dobře, ale pořád jsem se nedozvěděl zda je šeptání bráno jako soukromí chat, nebo veřejný?
     
  5. »vojta«

    »vojta« User

    M_A_K_A_K a proč se vlastně ptáš, jestli se bere šeptání jako veřejný nebo soukromý chat? jestli ti jde třeba o to, jestli můžeš na českym serveru šeptat jinou řečí, tak to podle mě můžeš, tak ani to není povolené. jinak rozdělení místností na veřejné a soukromé, no nevim. jestli chceš soukromou místnost, napiš /create "název místnosti" pak /invite "nick hráče, kterého chceš pozvat" a máš po problémech :)
     
    Naposledy upraveno: 15/6/14
  6. Korben

    Korben User

    OT posty zmazané.

    M_A_K_A_K Šepkanie znamená že to neuvidí žiadny hráč , len ten ktorému napíšeš. Teda medzi hráčmi je tento typ komunikácie súkromný, avšak moderátor ho vidí. :)
    Viem presne o čo ti ide. Tak že sa tu nesnaž presadzovať niečo o súkromí ak si náhodou dostal za šepkanie ban na chat. ;)
    V konečnom dôsledku , chat ti umožňuje komunikovať s hráčom v súkromí , napríklad ak ste v skupine.

    »vojta« Na CZ serveroch je povolený len Český, alebo Slovenský jazyk a to aj šeptom. Ak chcú hráči komunikovať v inom jazyku, tak jedine vytvorená miestnosť, alebo skupina.
     
  7. M_A_K_A_K

    M_A_K_A_K User

    Já vím jak se zakládá místnost, jak se do ní rvou hráči a takhle. Ale já se ptám proto, že v pravidlech chatu jsem se nikde nedozvěděl co vlastně je šeptání? Jestli soukromí, nebo veřejný. Popravdě se ptám kvůli šeptání jinou řečí, protože mi třeba kravina zakládat místnost kvůli jedné větě a pozvání do skupiny mi málokdy kdokoliv přijme. :)
    KORBEN: Já jsem žádný ban nedostal, pouze se ptám přesně kvůli šeptání jinou řečí. Jak jsem psal přijde mi kravina zakládat místnost kvůli jedné větě a vlastně nechápu proč to má být v šeptání zakázané? Můžu to vidět pouze já a ten hráč + moderátor a tomu by to víceméně mohlo být jedno ne? Samozřejmě pokud ta zpráva bude slušná.
     
    »vojta« tohle ocenil(a).
  8. »vojta«

    »vojta« User

    Korben myslel jsem že šeptem můžu psát i jinou řečí, opravil jsem si to tak, aby bylo vidět na co reaguješ :) ostatně souhlasím s M_A_K_A_K, proč se vlastně nesmí šeptat jinym jazykem?
     
  9. Korben

    Korben User

    Jazyk chatu
    Jazykem chatu je jazyk, který jste si zvolili při přihlášení do hry. Pokud tedy hrajete v češtině, můžete chatovat pouze v češtině. Pokud si chcete s někým popovídat v jiném jazyce, můžete tak učinit, avšak nikoli v hlavním chatu. Pozvěte dotyčného do soukromé chatovací místnosti.
    Použijte následující příkazy (bez uvozovek):
    /create "název místnosti" – k otevření místnosti
    /invite "uživatelské jméno" – k pozvání určitého hráče

    Už to bolo mnoho krát na fór napísané na Cz serveroch sa iný jazyk v šepkaní netoleruje. Toto je výnimočne povolené na globálnych serveroch.

    M_A_K_A_K kraviny si nechaj pre družstvo. Tu sa vyjadruj ako slušný človek.
     
    »vojta« tohle ocenil(a).
  10. Korben právě že nebylo,dokud jsem nezačal já řešit svůj problém s banem za šeptání a neopak na foru jsem se dozvěděl pouze to,že je to víceméně povolené a to jak na novém tak i na starém foru,mám to tu znova skopírovat?
     
  11. Belgam

    Belgam Guest

    Ale ono to tu bylo nekolikrat reseno a vse je porad v pravidlech,ktere jsi ty urcite necetl, protoze jinak by jsi zde neppsal dotaz.

    Myslim ze uz to budes chapat.
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    leaderOfcz2 ale ono ti to bolo v danej téme zodpovedané, to, že to nevieš pochopiť nie je bohužiaľ náš problém. Je rozdiel odkiaľ šeptáš, ty to možno nevidíš ale moderátor áno, t.j. šept zo skupiny v cudzom jazyku je OK, šept z globálu je brané ako keby si písal na globál len to nevidia všetci.
     
  13. Píše se na veřejných chatech a šeptání mnoho hráčů nepovažuje za veřejný chat a to je ten problém v pravidlech to není dořešený s tím šeptáním,já jsem řešil podobnou věc a téma mě bylo uzamknuto,myslím si,že by se ty pravidla měli upravit a přidat klauzule o šeptání...
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    leaderOfcz2 píšem taliansky? Ak máš v lište zakliknuté "globál" je jedno či šeptáš, ťukáš morzeovku alebo pískaš, stále je to globálny chat a platia pravidlá pre globálny chat.

    Kolega ti vysvetlil ohľadom dopisovania pravidiel všetko v tvojej téme a tá ti bola zamknutá po zodpovedaní, tak tu prosím nerob zo seba ako ti bolo ublížené a ako ti to nebolo vysvetlené. Odpoveď si dostal, čítaj si ju dokola a možno sa už prestaneš pýtať to isté dokola.
     
  15. Korben

    Korben User

    leaderOfcz2 Ber toto ako oficiálne stanovisko vytvorené špeciálne pre teba.

    Na CZ serveroch je povolený cudzí jazyk len v skupinovom, v klanovom chate , alebo vo vytvorenom súkromnom chate.
     
  16. M_A_K_A_K

    M_A_K_A_K User

    Nechápu co máš proti kravinám... Je to slušný výraz, ale to teť mimo!
    Dal jsem durhou otázku a na tu mi nebylo odpovězeno. A né nechci odvás vaše výmluvy co jste psali, co je napsáno v tomhle a tamtom chci upřímnou Vaší odpověď...
    proč to má být v šeptání zakázané? Můžu to vidět pouze já a ten hráč + moderátor a tomu by to víceméně mohlo být jedno ne? Samozřejmě pokud ta zpráva bude slušná.
    Rozdíl mezi soukromí a veřejný je ten, že soukromí vidí určitý počet lidí a veřejný kdokoliv... Tohle je soukromí tak kde je problém?
     
  17. Korben

    Korben User

    M_A_K_A_K Odpovede si dostal , pravidla sú jasné a nebudem sa tu s tebou o tom dohadovať. Viac ti k tomu nemám čo napísať , jednoducho to tak je a viac to neriešim.
    Nebudeme tu slovičkáriť. Jednoducho také sú pravidla na národných serveroch a tebe neostáva nič iné ako tie pravidla dodržiavať, v opačnom prípade si za následky sám zodpovedáš.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.