Co koupit za 100K u. ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*PitrasCz*-, 26/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, chtěl bych se zeptat, co bych měl koupit za 100K uček? Mam Full lf3,full štity, 25SB,Goliath a Spearhead, 1LF4, FUll iris, PET lvl 15 (sběrač 3, lokalizator 1 a prodavač 2) a formaci Diamant. Předem diky
     
  2. napíšu pořadí dle mého názoru.
    1. upgrady iris ... počkej si na hodinku upgradů (asi dnes od 19:00 do 20:00) a šporovat na další hodinku.
    2. bedny při akci na zlaté
    3. točit to do GG
     
    -*PitrasCz*- tohle ocenil(a).
  3. Aha dik. A na kolik irisek by těch 100K uček stačilo při hodince upgradů? Asi bych to daval na 95%
     
  4. Sentiero

    Sentiero User

  5. no a já tedy Sentiera ještě doplním o tento link. je to můj příspěvek k upgradům a máš tam kompletní přehled tabulek i jak to vychází ekonomicky. doufám, že ti to pomůže.

    drobná poznámka k upgradu. každý upgrade na určitý level vyžaduje čas. dá se to lehce spočítat, vždy stávající level x2 = počet minut na upgrade. pokud máš iris na 1.levelu (to znamená ještě jsi neupgradoval), tak na druhý level to bude 2 min. z 2. levelu na 3. level 4 min. atd až z 15. levelu na 16. level 30minut....takže během jedné hodiny nelze plně upgradovat z 1. levelu na 16. level. ( jsou na to potřeba min. 4 hodiny, přitom pro upgrade z 1.levelu až na 9.level..ti stačí jedna hodina.)
     
    Naposledy upraveno: 26/9/14
  6. Ok diky, ještě jsem přemyšlel o nějake formaci, jakou by jste mi doporučili? Diky
     
  7. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Diamant
     
  8. Ok diky, koupim to srdce =) Už nemam vice otazek.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.