Co koupit?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem baty77, 25/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

co bych si měl koupit?

  1. Aegis

    67.7%
  2. Sloty, protokoly nebo mechanismy do PETa

    6.5%
  3. Klasické vybavení

    19.4%
  4. Formace bezpilotních letounů

    12.9%
  5. Studijní Body

    29.0%
  6. něco jiného...(vypsat co)

    6.5%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. baty77

    baty77 User

    Ahoj, potřebuji radu... Až bude MHH, budu mít 200 k uridia... Já se vás ptám, co s tím... Jestli si mám koupit aegis, něco do PETa, formace letounů anebo klasické vybavení...
    Ještě moje výbava:
    Loď: Goliath/Spearhead
    Lasery: 17xLF3, zbytek LF2
    Štíty: 11x B02, zbytek A03
    Pohony: 15x7900(ten nejlepší)
    Letouny: 3xIris, 5xFlax
    CPU: všechny, co potřebuji
    PET: 7lvl, odemčené sloty: lasery 2x, štíty 2x, protokoly 2x a mechanismy 2x
    Formace letounů: šíp, želva
    Designy: všechny dražitelné v hodinové aukci + Razer goli
    Studijní body: 12, obě sváření, kvantovka I. hotové, 1. bublina 4/5

    Tak mi prosím poraďte, co si mám koupit...
     
  2. tak LF-3ky dokupit mat aspon 15stitov elitnych
    a nieco dat aj do pilota,kupit 4 irisu a ostatne pomaly drazit
    a aegis no neviem mozno potom,nemas klan aby ti s nim pomohli?
     
  3. PAKA

    PAKA User

    Ahoj,
    no je toho ešte dosť čo potrebuješ, ale dnes si to už môžeš skoro všetko vydražiť.

    Tak by som sa skôr zameral na veci ktoré sa nedajú dražiť. Asi by som zberal bedne počas akcie na zeus, tam si môžeš nájsť aj časti na apis a nejaku tu lf4 a iné potrebne veci ako sú generátory štítov, pohony ,masky a pri troche šťastia aj desain.

    Tak veľa šťastia v hre
     
  4. tak ta sanca ze najde take veci je dost mala si myslim,aspon ja som take stastie nemal
    ale ked padali napr. take lf-3 tak padli aj 3 z 30bedni ale to je o nahode...on to potrebuje uz mat aby mal cim zarabat kredit,urko
     
  5. CrazyLove

    CrazyLove User

    To závisí od Tvojho štýlu hrania. Pokiaľ si jeden z tých, čo večne sedia na 5-3 a zbierajú palla, potom by som radil dokúpiť body do PP. Pokiaľ však tráviš čas pri darku strielanim NPC, tak definitívne aegis, oplatí sa to.
     
  6. Spartakus

    Spartakus User

    Klasické vybavení se dá v pohodě vydražit. Já osobně bych šel do Aegise, protože pokud nemáš alespoň 1,5 miliardy kréda, tak ho nevydražíš. Na farmaření by se ti hodil Diamant, nebo Srdce. Sežeň si prémko a Kami3 do Peta a dosáhneš zázraků. :)
    Já původně lítal na Golim, ale kompletně jsem přesedlal na Aegis a nedám na něj doplatit. :)
     
  7. baty77

    baty77 User

    Čím víc nad tím přemýšlím, tím víc se utvrzuji v tom Aegisu... Protože štíty/LF3/Irisy si hravě vydražím z kreditů nasyslených ze skylabu, kdežto na Aegise (počítám 1.2 mld kreditů) bych si ten skylab musel posílat 200 dní, jestliže bych posílal 2 skylaby za den... Ale nechám to tu, uvidíme, jak se to vyvrbí... Jo a ještě poprosím, aby lidé, kteří hlasovali pro ,,klasické vybavení" vypsali co si představují...
     
  8. No ja osobne som takto investoval do aegisa a vyplatilo sa. Na 5-2 si vzdy najdem silnu skupinu a za hodku zarobim aj tych 4 000 urka a 15 mega kreditov. Urcite by som si nekupoval kluce korysti, pretoze ti z nich moze nieco padnut, ale aj nemusi. Aegisa mas isteho a s nim idu aj body vyskume velmi rychlo. LF3 tie si vydrazis a stity tiez. PET, ak nemas premium neoplati sa. A formacia? ja som dal na diamand, pretoze hravam hlavne na 5-2 a tam je fakt velmi uzitocny. Ked mas stit 330 000, tak kazdu sekundu mas o 3300 stitu viac. Niektori hovoria ze vela uvbera zivot, ale ak budes mat aegis, tak ten si doplnis. Cize skratene, urcite to daj na aegisa.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    baty77 - ono svojim sposobom mozes kupit aj ten aegis,kedze su hraci,co dokazu 200k urka do tyzdna v pohodicke zarobit.A tato lod je fakt narez,kedze sa hodi celkom aj na lov(hlavne skupinovy) a taktiez na farmenie.Je pravda,ze sa da vydrazit,ale pod mld. som ju v drazbe este nevidel(zavisi od serveru) Taktiez je dobre do PP investovat,ale to viacmenej uz mas( zvysenie HP+stitov a taktiez hustotu stitov.).Formacie odporucam diamant,ked mas viac stitu (najlepsie pol mega :) ) potom srdce je moc dobra formacia na prezitie,kedze zvysi HP a stity,pripadne krab(ak mas vela stitu a malo HP a skoci na teba niekto s falterom),ale to ti staci aj casom.Falter je skor na brany a lov..No a potom este formacia netopiera,zvysi dmg proti NPC a BS za nich.
     
  10. Crystal

    Crystal User

    aegis dobra lod, ja osobne ju nepouzivam na npc, ale ja som zatazeny na max dmg na golikovy cize to bude preto, slaham vzdy max mozny pocet laserov, netopier promerko a boostre na dmg a npc padaju pekne rychlo :)

    a ano punisher da sa aj 200k za tizden ale skor to davaju hraci uz z elitnou vybavou, v skupinovej brane napriklad, ale da sa aj s dvojnasobkom riadne na pvp zarobit slabsim

    no je to hlavne od sikovnosti hraca, ja ked na chat napisem ze 10_15k U za hodku som dal hned 80% ludi ze to akoooo? :) no da sa len treba vediet

    ja by som na aegis na tvojom mieste nesiel, no ale ja hram dost odlisne od vacsiny hracov :D cize kup to naco sa citis, vylepsi vybavu alebo chod do aegisa, zalezi od tvojho stylu hrania, je totiz pravda ze vela stoho mozes vydrazis ale zas slabsim hracom to bude aj trvat chvilu cize by som ja isiel do vybavy
     
  11. TRIXT

    TRIXT User

    baty77: Pokud nejsi samotář a rád spolupracuješ s ostatními, je Aegis velmi dobrá volba. Když se sejde např. na pirátech 6 aegis ve skupině, pak už je to docela mazec. Jeden tahá a ostatní střílí. Kombinace oprav aegis, diamantu a kamikadze vám pak dovolí postřílet neuvěřitelná množství NPC a během večera splnit úkoly, které by jsi jinak dělal týdny. Stejně tak na UBER mapě. Je-li více Aegis, děláte i UVK na stojáka.

    Pokud ale hraješ vyloženě sám. Je možno se ubírat i jinou cestou, než pořízením Aegis.

    P.S. Aegis byla jedna z mých prvních větších investic a díky ní šlo vše lépe.
     
  12. Spartakus

    Spartakus User

    Ono když je hráč šikovný a něco umí, tak se na pirátech s Aegiskou vyřádí i sám. Nemám moc štítů na konfách, ale s Diamantem a občas Sab. municí v boji vydržím hodně dlouho. :) Aegis forever! :D
     
  13. Jak už tu psali i ostatní přede mnou Aegis je super lodička a to nejen, když seš ve skupině, ale i když seš sám. Já na něj nedám dopustit
     
  14. ja by som ti doporucil spectruma pretoze jeho rozkladny stit ti urcite zachrani zivot
     
  15. CrazyLove

    CrazyLove User

    Rozkladný štít, ktorý trvá len 30s a nabíja sa 15min či kolko? :rolleyes:

    V porovnaní s aegis sa to neoplatí.
     
  16. baty77

    baty77 User

    Tak jestli už skill designy, tak Solace (na obranu) nebo Venoma (singularita+x4=slušná šance na ubránění)... Ostatní jsou pro mě na nic (možná ještě ten diminisher, ale tay není nejlepší).... A jelikož Solace a Venom jsou (k mému překvapení) 2. a 3. nejlevněji dražené designy (alespoň na CZ1) a tak myslím, že tch 600 nebo 700 mega bych už mohl našetřit sám... Takže tady jsem o tom neuvažoval...
     
  17. Spartakus

    Spartakus User

    Při dnešním DMG je Solace skoro k ničemu. Tehdy jsem ho koupil a dost jsem toho litoval do Spectrum to je jiná liga. :) Párkrát jsem uletěl i pilotům z TOP10. :) To ani s Aegiskou nedám. :D
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    baty77 - pomohla ti teda tato tema na vyriesenie tvojej dilemy,co si mas kupit? :) Ci si este nic nekupil?
     
  19. baty77

    baty77 User

    Ještě jsem nic nekoupil, ale na 100% koupím Aegisku.. Jen doufám, že dneska bude MHH abych ho stihnul :)... Téma je zodpovězené, děkuji...
     
    CrazyLove tohle ocenil(a).
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    baty77 - MHH je generovana systemom,ale hraci si uz odsledovali,ze zvykne byt v nedelu vecer :)

    Uzavrete,LOCK!
     
    baty77 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.