Co koupit?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -Neptun-, 3/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Neptun-

    -Neptun- User

    Zdravim vsecky potreboval bych trosku poradit.Vubec si nevim rady co bych mel koupit abych se zlepsil aspon trochu...z klanu me psali at to dam do upgrejdu ale ty sa me nelibi vubec kdyz vidim enom ty % :D jinak dal bych to do beden ale dam tam x tisic urka a nepadne me nic tak to me odrazuje :) jinak formace chtel bych kraba a nuzky(na ty mam ze pry este cas :D ).V profilu mam 33 SB takze ty zakladni veci nejspis mam...tak co byste me poradili?Jinak vybava full havoc apis zeus jakychsi lf4 a formaci :D nejsu zadna flaxka abyste si nemysleli :D dik predem :)
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -Neptun- tak jako zkušený hráč bys už mohl mít trochu představu jakými způsoby by jses měl zlepšovat, a do čeho investovat. :) Upgrady ti doporučuji dělat, alespoň prozatím na letouny, i to tě posune o něco výš. Z bran můžeš dělat Kappy, máš šanci že ti padne buď Hercules nebo LF4, což jsou obojí pro elitu nezbytné předměty, navíc se i posouváš v žebříčku. Bedny jsou loterie, můžeš a také nemusíš dostat nic. Musíš si sám rozmyslet zda to riskneš nebo ne. :)
     
  3. -Neptun-

    -Neptun- User

    Tak brany tam stesti nemam epsilonky mam asi 10/1 fakt nwm a kappy zatim 9 a 2 herkuly +1 lf4 a abych pravdu rekl ja po herkulech ani netouzim su rad ze sem dodelal ty havocy :) a ty letouny jak sem psal to me prijde moc urka za nic :D cca 100k U vychazi na jednu vec
     
  4. Crystal

    Crystal User

    -Neptun- tak pouzivaj 30% zlavu a upgraduj pri 25% v piatok a mas 55% zlavu na upgrade...

    ja som vdaka balickom usetril miliony uz pomaly...a ver mi kappa je dobra, skor ci neskor pojdes po herculoch a aj ta cest riadne poskoci :)

    aj aj som si nedavno hovoril, nieee.naco netreba ich a teraz ich uz mam vsetky :)

    tiez zalezi kolko mas lf4? ak ich mas povedzme aspon cez 20 tak je to v pohode ale ak nie tak rozhodne chod po nich, havocy su bohuzial len 10% na lasery v stihackach co je zalostne malo...a upgrady stih su dolezite a aj sa oplatia daj ich tam ak nemas vsetky stihy na full lvl, neskor odporucam upgradovat stity postupne

    a btw stihacky ti na maxe daju o 6% dmg a 15% stitu v stihach, co je podla mna minimalne rovnako dolezite ako havocy, ak nie aj viac :)
     
  5. -Neptun-

    -Neptun- User

    No reknu to tak ja tu prachy nedavam driv sem si sem tam kupil premko ale jak sem zjistil jde si od toho lehko odvyknut :D a hodinu upgrejdu vetsinu propasnu...tych lf4 mam 19 po 20. jdu dost dluho a nic :D a ty kappy ci to mini padat tak jak havocy nebo hur tak ne o_O ja ted po cas skoly moc casu met nebudua kdyz budu 1 kapu stavit dejme tomu 3 tydny- mesic tak to full nikdy nebudu :p
     
  6. Crystal

    Crystal User

    -Neptun- ja mam full hercules z 28 kapp :) ale pravda ze zas lf4 mi moc nepadali z kappy :/

    nj niekto nechce dat prachy ale tie baliky niesu drahe a setria vela casu :) je to tvoja volba ako chces

    viesco debne neviem zo zaciatku mi pekne padali cca kazda 100 dbna ale teraz je to otras.. s poslednych 700 len 2 lasery :)) je to loteria

    ale upgrady stih maju zmysel ver mi
     
  7. -Neptun-

    -Neptun- User

    Tak toe pekne skore 28 kapp...u nas na CZ1 ma jeden kolem 60 kapp a verim tomu ze budu ak on xD a ty lf4 to me kamos zas psal ze to pada jak cosi posledni dobu ze kazdu chvilu mu padne :D
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.