Co kupovat?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Tukan6, 6/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tukan6

    Tukan6 User

    Zdravím. Začal jsem hrát Darkorbit a chci se zeptat co si mám hlavně kupovat. Mám Goliath-Bastion.6 Děl LF3 zbytek LF2. V první konfiguraci mám 6 A3 zbytek A2. V druhé mám 3 G3N 7900 Zbytek G3N 6900 + Štíty v letounech. 5 Flaxů a jeden Iris. Doplňky: Opr. Robot 4, Raketové Turbo, CPU skoku, CPU opr. letounů, Rozšíření nákladního prostoru. Tak to je moje vybavení :)
    Dejte mi vědět co bych měl zakoupit.dk
     
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Kupovat nemusíš nic,stačí dražit.
    Dodraž si ty,lf3,štíty a pohony.
     
  3. Tukan6

    Tukan6 User

    Citát zmazaný!

    Dobře, díky ddavid11 :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/6/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Jako píše ddavidd11, nejlepší možnost je aukce.
    lf3, štíty a pohony Ti pořád chybí; pokud je nebudeš mít komplet na palubě, v letounech a v petovi.
    Pokud nemáš ještě peta, budeš ho potřebovat také.

    Jeden iris, není žádne terno. Skus si je také vydražit v aukci. Popřípadě dokoupit za Ur., pokud je máš dostatek.
    Prostě: 8 irisů je základ.

    Goliath-Bastion je dobrá loď, ale v aukci lze vydražit mnohem lepší Goliath-Enforcer, s kterým se mnohem lépe loví.
    Štíty typu A3 a A2 jsou slabé; je mnohem lepší vydražiť si, nebo dokoupit za Ur., štíty typu B02. Abys je měl komplet.
    - To samé pohony, typ G3N 6900 je o něco horší (pomalejší) od typu G3N 7900. Budeš jich potřebovat celou sadu.

    Doplňky, to samé. Chybí Ti jich ještě mnoho:
    CPU Slotu 4, CPU raketometu, CPU autoopravy, CPU samoodpalování raket, CPU pokročilého skoku,
    maskování, CPU turbomínování 2, CPU výskumu a výskumu 2, CPU okamžitého štítu (ISH) a CPU zameřování 2.

    A poslední dotaz? Doufám, že Ti nechybí Raketomet Hellstorm 2? Pokud áno, pak Ti nic jiného nezbývá než vydražit.

    P.S.: Promiň. Možná, že som to trochu prohnal; ale nelze to dosáhnout tak snadno.
    Cesta na darku je opravdu zdlouhavá, na velmi dlouhé lokty.

    Pokud budeš opravdu usilovně na svém účtu pracovat, do půl roku můžeš mít nahranou tuhle výbavu.
    Někteří hráči co si ještě pamatují na starého klienta, to měli o moc težší. Rok a půl, byl tehdy průměr.
     
    Naposledy upraveno: 6/6/17
    Korben a Tukan6 tohle ocenili.
  5. Tukan6

    Tukan6 User

    Citát zmazaný!

    Moc ti děkuju za odpověď -Baghira2-. Jsem rád že jsi mi to pořádně vysvětlil ale zapomněl jsem se zmínit že jsem level 10 takže si nechám peta na později. Raketomet Hellstorm 2 mám a budu pracovat na Laserech a na generatorech jak si říkal. Ještě jednou dík za tu odpověď :D.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/6/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Warden

    Warden User

    Tukan6: Osobně mě na začátku hodně vadilo, že mě hráči snadno sestřelují, a tak jsem ve fázi, kde jsi asi momentálně ty, používal raději loď Vengeance např. Revenge nebo Avenger. Samozřejmě to chce mít full generátory pohonu G3N7900. Do těch jsem investoval i uridium. Když člověk sleduje pořádně minimapu, má velkou šanci lovcům na lodích typu Goliath uletět. Pak přišli na řadu štíty a pak lasery. Teprve, když jsem měl full BO2, G3N-7900 a LF3, jsem přešel na loď Goliath.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Borat

    Borat User

  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Warden má pravdu.
    Takmer som na to zabudol. Osobne lietam ešte aj teraz na vege Revenge, na GE7, GE5, GA2, US3, cz2.
    Respektíve lietal. Možno občas. Takisto odporúčam, presedlať na ňu. Je vo všetkých smeroch omnoho
    rýchlejšia ako základné typy goliatha. Úprimne, ani bastion ani enforcer, ma nedokážu dohoniť.

    A v tom spočíva to tajomstvo:
    V-Revenge GE7 - Na palube: 8 generátorov pohonov G3N7900 a dva štíty B02. A komplet LF3.
    V-Revenge GE7 - V stíhačkách: kompletná sada full LF3.
    S nasadením proméria do rýchlosti, sa rýchlost zvýši na 552 jednotiek.
    Na mape sa to volá zušľachtenie a pod tým Update. Túto konfu bežne používam na lov npc.

    Na GE5 som v tom zašiel, ešte omnoho ďalej.
    V-Revenge GE5 - Na palube: 10 generátorov pohonov G3N-7900 a žiaden štít. A komplet LF3.
    V-Revenge GE5 - V stíhačkách: kompletná sada full LF3.
    S nasadením proméria do rýchlosti, sa rýchlost zvýši na 576 jednotiek.
    Zmysel to má v lovení veľmi rýchlych nepriateľských lodí. Túto konfu používam nielen na lovenie
    nepriateľských lodí typu: spearhed a vengeance; ale aj ako útekovú konfu, ak ma ohrozuje napr.:
    nepriateľský goliath. Tomu zvyčajne touto spoľahlivou konfou, vždy uniknem.

    A presne ako píše Warden, veľmi starostlivo a poriadne sledujem, minimapu.
    Totiž npc sú na nej zobrazené ako oranžová bodka, zatiaľčo lovci inej firmy ako žltá bodka.
    Je však medzi nimi veľmi výrazný a markantný rozdiel. Totiž hráči sa úplne inak pohybujú ako npc.

    Záleží len výlučne na Tebe, aký druh lode sa ku spôsobu Tvojho lovu najlepšie hodí.
    Rozhodne generátorom pohonu typu G3N-7900, by som priradil najvyššiu prioritu a riešil ich ako prvotné.
    Pretože nikdy nevieš, odkiaľ sa na Teba môže vyrútiť nepriateľ; dobrá rada, je byť permanentne v strehu.

    Warden radí vengeance, súhlasím je to veľmi rýchla loď; ktorá mi za tie roky na darku, prirástla ku srdcu.
    Na druhej strane je rovnako rýchla aj spearheda, bez štítov a na promérku v rýchlosti, dosahuje rýchlosť až 588.
    A je lepšia v tom ohľade, že svojou schopnosťou Jamx dokáže zrušiť akúkoľvek schopnosť nepriateľskej lode,
    ak nejakú má. Jej hodnota v obchode je 45 000 Ur., ale rovnako sa dá získať aj v dennej 24h. aukcii.

    Záverom, ak nechceš lietať na pomalom goliathovi; veľmi starostlivo si vyberaj druh lode, na ktorej chceš lietať. ;)
     
    Naposledy upraveno: 16/6/17
  9. Selendix

    Selendix User

    S Goliathem a tou výbavou co máš, jsi snadná kořist.

    Asi bych, jak ti radí Warden, vydražil Vengeance a s tou lítal (popřípadě pokud máš level pod 13, tak Leonov - výborná loď na mapy x-1, x-2, x-3 a x-4, protože má na tyto mapy bonusy).

    Jak budeš mít vydraženo na vyšší loď tak přejít na vyšší.
    Já osobně jsem hodně dlouho vydržel s Vengeance z důvodu úniku (viz komentář Warden)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. svi1

    svi1 User

    ????? Jsem barvoslepý já????? Nebo je ve hře něco nového? To by mě moc zajímalo ...

    Tukan6 prosím, než začneš věřit všemu, co Ti kdo z hráčů napíše, mrkni se do sekce Nováčci. Tam to projdi a zkus načerpat inspiraci. Dobře míněná rada: hraj zatím jeden server a udělej si pořádnou loď s pořádnou výbavou. Hodně se ptej a hodně si ověřuj odpovědi. Místní modi a admini Ti poradí rádi a dobře.

    Přeji pěknou hru a výdrž :)
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tukan6 - ja som si na malom ucte najskor podrazil irisky, LF3, stity. To by nemal byt nejaky velky problem, kedze sa uz celkom v pohode daju vydrazit a zbytocne by som neinvestoval uridium do veci, co sa daju vydrazit, ak to fakt nie je nutne. Potrva to sice dlhsie, ale co by to bolo za hru, keby sa dalo ziskat vsetko za okamzik a zadarmo :) Uridko som setril na tartarusku a formaciu srdce (dovtedy som lietal na vege,dovody su spomenute vyssie). Formacia mi dvihla HP o peknych 20% a stity o 10% a aj ked znizi dmg o 5%, ale aspon clovek viac ustoji, ked na neho hlavne z masku skoci nepriatel a samozrejme Tartaruska je najrychlejsia lod, cize ma hrac vyssiu sancuz prezit s rychlejsou lodou. Sice mozu ti hodit spomalovacky, ale ked pouzijes EMP, (ktore uz tiez nie je tazke ziskat) tak by si mal uniknut. Ja som na tom malom ucte vela krat usiel nepriatelom vdaka tartaruske a rychlo som sa pohyboval po mapach. Samozrejme hranim clovek ziskava skusenosti, tak treba vela hrat a postupne zistovat, co je pre teba lepsie a dolezitejsie. Ak by si mal este nejake otazky, kludne sa opytaj ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. -baghira2- napsal(a):
    ...veľmi starostlivo a poriadne sledujem, minimapu. Totiž npc sú na nej zobrazené ako oranžová bodka, zatiaľčo lovci inej firmy ako žltá bodka.
    Prosím o vysvětlení, já mám vše výše popsané červené, lodě své firmy modré. Mám špatný obraz?​
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    To rozhodně Ne.
    Psal sem o minimapě, né o létaní na mapě zblízka.
    Pouze na minimapě jsou 3 druhy teček: modrá - vlastní firma, žlutá - nepřítel, a oranžová - npc.

    - Také když je infiltrace, tak infiltrovaní npc jsou na minimapě zobrazeni jako hrubší žlutá tečka.
    Stejně tak jsou na minimapě zobrazeni lodě nepřítelů. Vůbec nechápu, co je na tom špatně.
    Takhle to osobně vidím. - Jak sem už výše psal, hráči se pohybujou úplně jinak, jako samotné npc.

    Podle toho na minimapě vím, či se blíži vlastní firma nebo nepřítel. A to již, je důležité.
    Dívám se na ní v pravém dolním okraji svého obrazu v monitoru. Jak se říká: Opatrnosti nikdy
    není dost. A proto, je mně velmi težké překvapit nečekaným útokem, pokud jde o pomalejšího nepřítele.
    - Kdyby ste stejně jako já nosili 3 a pol krát silnejší dioptrie v brýlích, také by ste je uměli rozlíšit. :D
    Nakolik je u mně, vysoce vyvinut astigmatizmus. Pro lepší vysvětlení.

    Rady Wardena a Punishera, jsou velice rozumně popsané. Jich by sem se držel, pokud by sem začínal jinde a odznovu.
    A mají pravdu. S Goliathem a tou výbavou co máš, jsi snadná kořist. Čiže hráč má vyššie šance, prežiť s rýchlejšou loďou.
    Když člověk sleduje pořádně minimapu, má velkou šanci lovcům na lodích typu Goliath uletět. S tím nelze nesouhlasit. ;)
     
    Naposledy upraveno: 8/6/17
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Já mám sice důchod na oči, ale vidím tam zcela jiné barvy. Baghi? a co udělá nováček, když na něj vyskočí fullka na tartarusce a on bude na spearce bez štítu? omg chlape, vydraž si už ty irisy konečně...
    A k Tvým radám a postřehům. Třeba při poslední akci si někdo založil účet, létal trochu s kamarády a za minimální investici cca. 200 kč, má na účtu 20 lvl, celý zeus, irisy, cca 12 lf-4(včetně těch nových) a díky tomu boosteru EPHON-1 (kde marně někteří v jiném vláknu pátrají, co to vlastně je?? .-)) a další další věci. A tohle všechno za pouhých 20 hodin herního času.Tato hra je o lidech a kamarádech.
    Samozřejmě záleží na jakém serveru hraješ, tohle se odehrálo na cz1 s pomocí klanu a kamarádů. Vše jde rychle kromě skylabu a profilu pilota.
     
    jakub455, -Neptun- a *Firefox1* tohle ocenili.
  15. Selendix

    Selendix User

    -baghira2- já na minimapě mám tedy tečky: zelené, modré a červené
    Ještě jsem zahlédl žluté - to byla nějaká akce, kdy se na mapách pohybovali NPC v masku
    Ale oranžové NPC tam teda nemám a to jsem byl u očního 14dní nazpět.

    Jsem si vzpomněl, něco pro řidiče piráty:
    To světlo, co je na semaforu nahoře není tmavě oranžová.

    Tukan6 řekl bych, že už tu tak lidi řekli k tomu co dražit, kupovat asi vše.
    Dost to pak záleží na aktuální situaci a tomu, kam hodláš směřovat výbavu.
     
    Naposledy upraveno: 9/6/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Warden

    Warden User

    Autor tématu dostal odpovědi a jelikož se již neozval, považuji za vyřešené.

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.