Co mam dělat když ...

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Dont_kill_new_players, 5/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,
    v poslední době jsem viděl hodně lidí co mají 3rd programy a lítají po mapách a expí třeba 4 dny v kuse.
    Myslim si že je to nespravedlivé a chci s těmitohráči něco udělat, ale z toho co jsem slyšel se nevyplatí je ani reportnout.
    Vyplatí se je reportnout ?
    Jak to že se nezjistilo že mají tyto programy? (to mě hodně zajímá ... protože se na ně stačí kouknout a víte to na 100% )
    Díky za odpovědi.
     
  2. To že majú a používajú programy sa vie, zistilo sa to. No tam to aj končí. Po veľmi dlhej dobe vraj budú teraz banovať. No úprimne, ruku na srdce a spýtajme sa otázku. Kolko z nich zabanujú? Minimum? Hráči ktorý to používali roky a prestali sú za vodou. Nahánať hodnosť a rebríček keď za nich všetko robia programy nemá zmysel z môjho pohľadu. Je to už veľmi stará téma, pravidelne sa opakuje. No tie ban waves čo raz za čas prídu mi pripadajú skôr ako "nech sa nepovie, zabanujeme pár sto hráčov". Som rád aspoň za to, ale to nestačí ani z ďaleka. Či sa report vyplatí? Ťažko povedať ja som mal videa na niekolko hráčov. Každé odoslané, no väčšina z hráčov stále hrá.. Kde je chyba? Ja som sa rozhodol že to už na rebríček a hodnosť siliť nebudem. Radšej si zahrám niečo iné alebo vybehnem niekde ako sedieť mesiac pri cuboch aby som mohol 2 dni do mesiaca točiť brány dokola a predbiehať sa s hráčmi, ktorím to ten mesiac zarábalo samo.
     
    Naposledy upraveno: 5/8/18
  3. Joo, to asi budeš muset jít hrát jinou hru.
    Na Darku se totiž banuje na základě, jak se kdo vyspí, kolik posílá peněz a tak...
    Jo a na slavný Systém odhalování není spolehnutí.

    Já bych to viděl na další firmu s názvem BORGOVÉ :D:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dont_kill_new_players, od toho už jednu tému máme. navrat-botek
    A taktiež: iniciativa-spravodliveho-konania-koniec. Nech to tu máme pekne pokope.

    Jedna odpoveď už tu padla:
    Ako napísal Łïmïtlεşş: "přestat platit za cokoli v této hře, je naprosto adekvátní.
    Protože tím podpořujeme, je v tom co dělají." - Odkaz: #201
    A to je v podstate, podporovanie tejto hry, takouto aká teraz je.

    P.S.: Poďakuj za to BP, že ich odbanovalo. Určite patrili k tým 658.
     
    Naposledy upraveno: 5/8/18
  5. [flav]

    [flav] User

    Dont_kill_new_players Zdravim ta asi ti ihnet treba vysvetlit ze tato hra je cisto o podvadzany abi si nebol prekvapeny .ale osobne to hram cestne a mam pekne umiestnenie na ge 6 len sa obcas divim BP co doraba s toutou hrou ako povedal -Łïmïtlεşş netreba tlacit do toho peniazky a aj ostatny maju pravdu .pevne vervy pri hrany tejto hry ti prajem
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    Duplicitná téma.

    Uzavreté, LOCk.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.