co mám udělat s LF-4

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ║╦ąm€n╦h║, 25/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

co mám udělat LF-4 upgrade nebo LF-4 paritidrill

Anketa uzavřena 13/7/17.
  1. LF-4 upgrade

    8 hlasy(ů)
    80.0%
  2. LF-4 paritidrill

    2 hlasy(ů)
    20.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím

    Rád bych se zeptal co je výhodnější, jestli LF-4 a upgrade nebo si vyrobit LF-4 paritidrill, rád bych znal váš názor, a prosím normální odpovědi

    Děkuji za přečtení.
     
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    tažká odpoved,nových Lf-4 ešte nie je tak vela respektíve sotva má niekto full,takže za mna full LF-4 na 16 lvl.Hoci to upgrade spapá vela uridka + full Havoc
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ║╦ąm€n╦h║ - ja mam sice uz davno upgrade na LF4, ale uz by som do upgrades nesiel. Radsej nove LF4 a osobne staviam Hyperplasmoidy skor, kvoli HP. Momentalne sa daju premenit len neupgradeovane LF4 a ci sa budu casom dat aj tie na 16.lvl tak to nevieme.

    *SATKO* - teraz uz pojde kazdy na tie nove designy na stihacky a to spartanov, kedze pridavaju lepsi bonus ako havoc.
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  4. *SATKO*

    *SATKO* User

    to mi je jasné,ale Havoc bude treba tak či tak a upgrade tých nových lf bude zrejme tiež možné,len sa k nim dostať bude dosť tažké a samozrejme časom postavím tie nové aby som udržal krok
     
  5. Osobně bych se na paritydrill vykašlal a stejně tak na magmadrill...

    Paritydrill má poškození 212 + dodatečných 5 bodů poškození pouze na vetřelce, takže pokud budeš střílet hráče tak jen základním poškozením 212. Magmadrill je zase úplný opak který má poškození 212 + 5 dodatečných bodů poškození proti hráčům, pokud budeš střílet vetřelce tak jen opět základní poškození 212.

    No ať přemýšlím jak přemýšlím, tak LF-4 na full upgradu mi připadají pořád nejlepší volba, nemusíš řešit nějaký bonus protože laser má stejné poškození jak na vetřelce tak na hráče.

    A to neřeším cenu, LF-4 na full upgrade pořád vyjde levněji jak poskládat úplně nový laser na který potřebuješ LF-4, kopec surovin a ještě 400 logdisků, jen co dáš za logdisky už máš full upgrade :).

    Jediný laser který má podle mě smysl stavět je hyperplasmoid kvůli bonusu na HP lodi.
     
    Naposledy upraveno: 25/5/17
  6. Děkuji za odpovědi teď už vím co budu dělat s LF-4
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ║╦ąm€n╦h║ - mozem teda povazovat temu za zodpovedanu alebo este budes mat nejake otazky, pripadne chces pockat na odpovede od dalsich hracov?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. chci počkat na další odpovědi čím víc jich tu bude tím líp
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Jsem stejného názoru jako Łïmïtlεşş.
    Nechť přemýšlím sebevíc, jeho názor mi příjde nejrozumnější.

    Zrejmě již, nikto na nic lepšího nepřijde. ;)
    Łïmïtlεşş to trefně vystihnul a popsal.
    Osobně si myslím, že lepší by se to neumělo napsat.

    Prostě LF4 na 16 úrovni bude pořád nejlepší.
    Jako přehazovat Paritydrill a Magmadrill mezi sebou v hangáru, jenom kvůli vetřelcům anebo lodím nepřítele.

    Původní LF4 s full upgrade, prostě zůstane nadále univerzální. Jako na npc tak na soupeře, bez rozdílu. :)
    A to je dobře. Alespoň kvůli tomu nemusíš x-krát prohazovat výbavu v hangári. A to je na tom, nejhlavnejší. ;)

    EDIT: ZOHAN právě o tom sem psal, nemusíš je měnit v hangáru. Ale Tobě to stejně nedojde.

    Paritydrill přidává + dodatečných 5 bodů poškození pouze na vetřelce. Takže k lovu na soupeře, je o něco horší.
    Magmadrill přidává + 5 dodatečných bodů poškození proti hráčům. Takže k lovu na npc, je předce jenom o něco horší.

    To jest: musel bys je neustále měnit v hangáru. Zatímco univerzální původní LF4 vůbec měnit nemusíš.
    Je stejně dobrá jak na npc, tak na hráče. Pravá LF4 síce nemá + 5 dodatečných bodů poškození,
    protože nezvýhodňuje ani vetřelce ani hráče a naopak. Právě v tomto ohledu budě pořád lepší.
    ;)

    Ale Ty si výhovorku aj tak nájdeš, protože jiného neumíš; než pořád tady na fóru někomu zhadzovat jeho názor. ;)
     
    Naposledy upraveno: 26/5/17
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Opět baron fora zaperlil. Čím je LF-4 silnější (nejlepší??) než kterákoliv nová ze tří nových zbraní? Každá nová zbraň má stejný damage s upgrade jako LF-4 a ještě má k tomu bonus podle toho co střílíš jestli NPC nebo hráče. Dále si uvědom, že ne každý má jen jednu výbavu a 1 lodičku na účtu. Fullky se nudí a logdiskú máme i 50 000. Takže tak. Ale je jasné , že hráč co nemá 45 lf-4, tak nebude asi vyrábět v montáži nové zbraně? Ale za ušetřené urko za upgrade se asi vyplatí možná udělat ty brány do úkolu kvůli surovinám, ale záleží, jak často a hodně lítá, kolik má těch lf a kolik má logdisků, jaký má profil pilota a vlastně i celkovou výbavu a upgrade na letounech a generátorech štítu? Ale běžným hraním se k těm paritidrillům tak brzo nedostaneš. Bez točení bran a UBY nebo vyhráváním akcí se asi rychleji než k 1 ks za měsíc asi nedostaneš.
     
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  11. Můj názor není nejrozuměnší, jen mi přijde nejrychlejší za předpokladu že hráč není full LF-4. Lasery se dnes sbírají jedno brďo a postupně je vyupgradovat moc času nezabere, a k tomu trochu experimentování s procenty :).

    Je jasné že hráč se 100 a více LF-4 si na nich nebude dělat upgrade ale zaměří se na vylepšené verze :).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Jako nováčkovi Ti rozhodně doporučuji Hyperplasmoid , dá ti pár HP navíc , je to pro tebe nejlepší volba , pokud na ni máš suroviny - dostaneš DMG jako bys měl lvl 16 upgrade (212) a ušetříš 70 000 - 100 000 Uridia - samozřejmě pokud oželíš logdisky.
    Takže žádná LF4 na lvl 16 není nejlepší volba - pro nováčka co na ní má ,vlastně blbost - pokud jich máš nadbytek , dělej si co chceš , pokud máš suroviny a logdisky , Hyperplasmoid je snad pro všechny co přemýšlí nr.1

    -----------------------------------------------------------------------------
    a pro odpůrce parity/magma a pro zakladatele tématu informativně :
    co je na nich vlastně špatně? vy říkáte že LF4 na 16 jsou lepší - v čem? nové LF4 a LF4 na 16lvl dávají stejnou DMG a ještě , pokud chcete ušetřit musíte čekat na slevy - tady kliknete jednou v montáži a v jakékoliv verzi máte tu samou DMG a už je vlastně jedno jakej to má bonus , ten bonus je pro hráče a jeho styl hraní... takže i když máš parity , dáváš stejnou DMG protiháči jako při LVL16 - takže kde je problém?

    ----------------------------------------------------------------------------
    tady se autor ptá , protože chce objektívní odpověď , ne to co si každej prosazuje a tvrdohlavě si za tím stojí , to si uvědomte.
    Takže doufám , že z toho co jsem napsal si autor vezme co nejvíc a doufám , že tomu porozuměl ve všech směrech , i když pár nedostatků v infu může být , všechno do hlavy nedostanu a ani nevytluču
     
    Naposledy upraveno: 29/5/17
    Mamina71 tohle ocenil(a).
  13. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Baghira? proč budu v hangáru měnit lf-4 ky za ty nové lf, když mají pořád stejný základní dmg, ať střílím cokoliv?
    V čem jsou tedy univerzální, když dmg je stejný? Možná ty nové lf-ky mají větší rozptyl díky těm bonusům, ale uvažuješ tu v řádech skoro desítek let až budou mít všichni všechno a nevím, proč bych si nenaházel více lodí a to full paritydrillů atd atd ....
    cyborga na lov, surgeona na farmení třeba?
    Zkus si taky pořídit i nějakou lepší výbavu a pak i možná někdy pochopíš, o čem tady píšu já?

    Pro autora tématu se těžko radí, když nevím v jakém stavu je jeho účet ve skutečnosti?
    Jakou má výbavu, kolik času této hře věnuje a kolik času ji bude v budoucnu věnovat? Nové lf-ky do goliatha uděláš za 35 měsíců, máš tolik lf-4? Máš uridium na brány pro získání kyhalonu?
     
  14. Herobrine vybavení mám

    Loď: Goliath Surgeon
    Letouny: Full iris + apis
    Lasery: 22 LF-4 + v inventáři mám 3 LF-4
    Brány: za tím postavena Zeta
    Generátory: Full pohony a Full štíti štíti nemám ještě vylepšení všechny
    Hraju každý den vždi jak mile příjdu ze školy, a v budoucnu se chci na to zaměřit co nejvíce, a brány chodím jen v neděli když jsou dvoj násobky, a aby tady nevzniklo že lžu o výbavě tak zde je ID:164805519 pro admina že jsem si to nevymyslel.

    Děkuji za přečtení.
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Proč máš 3 lf-4ky v inventáři a ne v lodi? Pokud tomu dobře rozumím, tak nemáš ani havoky, ani herkuly a netuším kolik máš SB v profilu pilota? Zaměřil bych se na zety, v neděli z nich padá super odměna v podobě klíčů a logdisků a sbírej bedny na akci na zeus. Dělal bych upgrade letounů a štítů upgrade lf-4 bych nechal až nakonec. Pokud nemáš základní výbavu pro lovce, tak netuším kde chceš brát kyhalon na stavbu nových speciálních laserů?? Pokud porovnám cenu za upgrade lf-4 s cenou postavení nějaké nové lf, tak se koukni do montáže, co všechno na to máš a kde ty to pracně a draze budeš shánět?
     
  16. když tak oprava mám 8 havocu a ty LF-4 tam mám protože nemám postaveního zeuse ještě a upgrady chci dělat až nakonec
     
  17. svi1

    svi1 User

    Tak je dej zbývající LF4 do lodě, když máš ostatní v letounech. Zbytečně ztrácíš DMG (i když to není moc, každá troška se počítá).
     
  18. Borat

    Borat User

    ║╦ąm€n╦h║ máš len 8 havoc. Tak chýbajú ti ešte 2 a potom ešte 10x herkules. Máš ešte dosť pred sebou takže osobne by som na tvojom mieste neriešil nové lf4 ale urobil by som najprv full havoc, hercul potom ešte zeus urobiť. Dal by som na tvojom mieste na radu Zohana a lf4 by som riešil ako poslednú vec.
     
  19. svi1 v lodi mám jich 15 LF-4 a v letounech mám LF-4 a také nějaké štíti
     
  20. když tak se tahle debata může uzavřít
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.