Čo s urídiom ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem dadadadinka15, 19/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, chcel by som sa spýtať čo by ste mi odporučili Pusat alebo Tartarus ?
    Šetrím urídko už hrozne dávno a konečne si môˇyem dovoliť jednu s týchto lodí.

    Za vaše názory vopred ďakujem :)
     
  2. Borat

    Borat User

    Ahoj,

    Rozhodne by som šiel do lode Tartarus nakolko vďaka jej schopnosti je rýchlejšia ako Pusat a má viac hp, laserov. A ešte ma jednu schopnosť, ktorá ti dovolí odpáliť raketomet 2x za sebou.
    Pusat nemá schopnosti ma málo hp, menší dmg a rýchlosť.
     
  3. jaritko

    jaritko User

    Len pre upresnenie.Tartarus (14) nemá viac laserov ako Pusat (16) a ešte ak má zapnutú schopnosť na rýchlosť, uberá jej to ďalších 5% dmg. Takže Pusat má vyšší dmg, no v konečnom dôsledku je pre nízke HP vo vzájomnom súboji v nevýode.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    dadadadinka15 - suhlasim s kolegom,zeby som volil skor Tartarus. Okrem adminskej APS,je to najrychlejsia lod v hre a pekne sa s nou da aj lovit,ale aj ujst superovi. Tartarusku mozes pripadne najst aj v Obsidiánské boxy s kořistí .Treba si pozriet,ci sa v danej akcii nachadza ta lod a potom skusit stastie ;) Pusat ti zasa moze padnut v brane Kuiper
     
    Mamina71 tohle ocenil(a).
  5. Borat

    Borat User

    jaritko ďakujem. Neviem prečo som bol na tom, že tatarka ma 15 laserov a u pusatky som na ten dodatočný zabudol nejako. No koniec koncov tak či tak je tartarus výhodnejšia voľba.
     
  6. Ďakujem za odpoveď
     
  7. Borat

    Borat User

    Budú ešte nejaké otázky?
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Osobne vlastním Pusat a nedám na ňu dopustiť.
    Ako najväčší rozdiel vnímam v tom, že Pusat má na palube až 16 laserových diel, pričom tartarus iba 14.

    Je to nakoniec iba na Tebe ako sa rozhodneš.
    Ale ani Tartarus nieje ktovieaké terno.
    Stačí hodiť v správny čas spomaľovacie rakety, mrazivky, emp a má po rýchlosti.
    Potom jej už nič nepomôže. S dostatkom elitnej munície, na 3x až 4x po sebe ide
    až poľahky dolu. Pokým vieš, čo na ňu presne platí. A ako na to správne ísť.

    Pusat vôbec nie je na zahodenie. Na Bicykli bez štítu dosahuje až 618 jednotiek rýchlosti.
    Od vegy, spearhedy až po tartarus, aegis, citadell dokáže prakticky všetko toto premôcť.
    Pokým sama nie je obeťou útoku. Pusat je výlučne prepadová loď. Skrytá v masku,
    s elitnou výbavou a muníciou; je nevypočítateľná pre každú nepriateľskú loď, ktorú
    sa práve rozhodne prepadnúť. Nečakaný útok zo zálohy, je jej najúčinnejšou zbraňou.

    - Slabší súper ak sa však rozhodne utiecť má smolu, Pusat nielenže má veľmi údernú silu,
    ale aj ohromnú rýchlosť do 618. Väčšinou takýto nečakaný útok zo zálohy končí zostrelením
    protivníka. Pomalšie typy lodí akými sú golíky, bigboye prakticky pred ňou nemajú ako uniknúť.

    Rýchlejšia od Pusatky je len samotná tartarus. Na dvojitom kole bez štítov dosahuje úctyhodných
    644 jednotiek rýchlosti. Ale osobne sa mi jej výzor už vonkoncom nepáči. Je to jedna z mála lodí,
    o ktorej môžem povedať, že mi je doslovne škaredá. Ale to je výlučne, len vec názoru. ;)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - vystihol si to,ze je to prepadova lod.Ked na niekoho skocis necakane,tak ma co robit,aby ten utok ustal. Tiez som davnejsie zvykol lietat na tej lodi. Najvacsiu nevyhodu som videl v tom HP,cize ta lod nie je moc konkurencie schopna v bojoch. Skor na tie rychle prepadovky. Ale je dobre,ze su hraci,ktori lietaju aj na takej pusatke,pretoze ake by to bolo,keby vacsina lietala na Tartaruske a pusat by skoro nik nemal :) Samozrejme je dobre,ked si hrac precita prispevky od ostatnych,ktori uz maju s danymi lodami nejake skusenosti a potom je uz na nom,co ho oslovi. No najlepsie je casom si vyskusat obe lode,pretoze len tak zisti hrac,na com sa mu lepsie lieta.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. svi1

    svi1 User

    dadadadinka15 když tady máš názory, tak já přidám jeden starší, aby ses na to mohl podívat ze všech úhlů pohledu. Mrkni se sem. Raději prohledej fórum a čti trošku více, než co je napsáno jen v tomhle vlákně a udělej si lepší představu. Mimochodem, já taky dlouho lítal na pusatce. No už dlouho na ní nelítám. Loď Tartarus vlastním, ale nelítám na ní :)
     
  11. Borat

    Borat User

    Alyctro kľud poprosim ;) Tvoje OT mazem.
     
  12. Alyctro

    Alyctro User

    vlakno- nevlakno , mne s mojimi dotazmi tiež nik nepomohol . ty by si sa nedivil ,ale ja sa teda cudujem a riadne .ok ,klud , už nepisem ,dam si pohov aspon mesiac.
     
  13. Borat

    Borat User

    Alyctro pokiaľ svoju otázku napíšeš slušne a bez nadávok ver tomu, že ti pomôžeme.
     
  14. pecko

    pecko User

    samozrejme tartarus, ak si šikovný môžeš uštedriť riadnu dmg, raketomet môžeš 3x za sebou dať.
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    tartarus? To snáď nemyslíš vážne.
    Ak hodíš včas spomaľovacie rakety, mrazivky, emp a máš elitnú výbavu, sundáš ju bez problémov.
    Spomalí ju aj infekčná munícia a spomaľovacie míny, ak si ich vyhádzal na mapu, kde sa nachádza.

    Na rozdiel od Pusatky má o dva laserové delá menej.
    V obchode sa Píše:
    Pusat, na palube 16 laserových diel.
    Tartarus, na palube 14 laserových diel.

    To, že má Pusat málo hp, to ako odpoveď neberiem.
    Ak si ustráži svoju hp tým, že bude neustále uhýbať vo svojej najvyššej rýchlosti;
    napokon bude mať šancu svojho protivníka poraziť; ak je od nej, o niečo pomalší.
     
    Naposledy upraveno: 23/5/17
  16. pecko

    pecko User

    no ja tu nie som od toho aby som tu niekoho prehovaral, ja by som napríklad nedal na lightning dopustiť, dobrá na útok, samozrejme nedovolil by som si na lepšiu loď s plným HP. no a potom prišla pusat a potom prišiel tartarus :) a tartarus dokáže už viac ako lightning :)
     
  17. svi1

    svi1 User

    -baghira2- dej si vs se stejně vybaveným tartarusem jako máš Ty vybavenou pusat a pak napiš výsledek. Zkusil jsi si vůbec někdy tartaruse? Jsem si 99,9% jist že nezkusil. Jsi na něj vysazený od prvopočátku.
    Pokud hájíš pusat jen proto, že se Ti vzhledově líbí více, to je jiná, ale pokud nebereš parametry lodě jako fakt (ve tvém případě jako odpověď), to je smutné a krátkozraké.
    Jsem ochoten si nasadit do tartaruse stejnou výbavu, jako máš ty v pusatovi a dám si to vs s Tebou :) Pokud mě porazíš, uznám Tvé argumenty :) Cítíš se na to? :)
    PS: já tartaruse neobhajuji, jelikož lítám nejčastejí na Surgeonovi a Aegis, ale kvůli Tobě jsem ochotný jej použít :)
    Dej vědět :)
     
    Naposledy upraveno: 24/5/17
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Baghiro? a ty máš na nějakém herním účtu všechny tyto věci k dispozici?
    A tento nesmysl, co jsi tu napsal, mi přijď ukázat i na mapu?
    cituji ? Ak si ustráži svoju hp tým, že bude neustále uhýbať vo svojej najvyššej rýchlosti;
    napokon bude mať šancu svojho protivníka poraziť; ak je od nej, o niečo pomalší.

    Pro mě je jasná volba tartarus. Baghiro? taky si uvědom, že jsou i lodě, co se i umí bránit a ne že je sundáš, protože na ně vyskočíš z masku a oni tě nenakliknou? Nevím, všem tady radíš a na cz1 jsi full flax? Jak jsi na tom na jiných serverech?
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    svi1 promiň, ale na cz2 už vůbec nehraju, tam kde lítáš jenom Ty.
    Tam mám pouze vegu Revenge s full LF3 i v letounech.
    Na cz2 mi scházi jak Pusat, tak Tartarus.
    Áno, hájím Pusat jenom proto, že se mi vzhledově líbí více.

    Zacházet do detailů kvůli parametrům lodí rozhodně nebudu.
    Né proto, že bych nechtěl; ale proto, abych si tím nemusel
    scela zbytečně zaťežovat a zaplňovat svou kapacitu mozgu.
    Důležité to pro život, ani pro všeobecnou inteligenci rozhodně není. ;)

    ZOHAN možná, že se budeš tomu divit, ale opravdu mám.
    Na testovacom sem měl stejně vyzbrojenej tartarus jako na cz1 Pusat.
    Rozdíl je v tom, že na cz1 se mi mnohem lépe lítá s Pusatem; než na testovacom s Tartarusem.
    Pro objektivitu. I když naposled sem měnil na test. serveru tartarusu z full LF3, na full LF4 výbavu.
    Výsledek byl takový, že i po této změně se mi s ní hůř lovilo, než na cz1 s Pusatem.

    Výbava tartaruse z test. serveru momentálně 8 iris, apis, zeus oproti tomu co bylo mnohem dřív.
    Na Surgeonu nebo na Cyborgu je lov na testáků percentuálně vyšší, to musím dát svi1 za pravdu.

    ZOHAN vysvětli mi láskavě, v čem to byl podle Tebe nesmysl? Tartarus je předce jenom rýchlejší než Pusat.
    O tom, sem nepsal. Nejvyšší rychlost u Pusatu je 618. Nejvyšší rychlost u tartaruse je 644. I s dvojitým kolem.
    Psal sem, že pomalejší typy lodí jakými jsou např: golíky a bigboye nikdy nebudou mít šanci ji dostihnout. #8
    Jaký pak nesmysl. Rozhodně nemáš pádny argument, pak už jenom kydáš. Přiznej to.

    Btw. rýchlejší Pusat nebude čekat na pomalejší typ lodě, ujede před ním, opraví se a sundá ho.
    Když to bude nejméně čekat. Pokud je hráč skušený a umí v masku trpělivě čekat, jak levhard na číhané.
    Jednou jeho objekt lovu udělá chybu, a pak je to pro ně už pozdě.
    Díky rýchlostí jakou Pusat vlastní, je jeho osudová chyba téměr vždy spečatena!!! Ale to již, se opakuji.
     
    Naposledy upraveno: 25/5/17
  20. svi1

    svi1 User

    dadadadinka15 věřím, že si vybereš takovou loď, která Ti bude vyhovovat :) "Argumenty" tady nějaké máš :) :)
    Přeji Ti pěknou hru.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.