co se sepronem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem stres22, 28/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stres22

    stres22 User

    pred updatem sem si poslal přes citadelu 6 k sepronu ten me prišel ale nemám ho kam dát nevím jak se ho mám zbavit tkže i normální ukoly na prometid nebo sbirání kamenů nemůžu dělat skoušel sem se i zabit 3x v radiačce ale ze skladu me neubylo v leasrech ve stitu a v raketách mám mnoho to bych čekal rok tk poradte co s tím letet na cizou mapu a schválně se nechat sesterelovat a doufat že po mě vezme nekdo cargo box je bláhové protože od nynejška se bude každej cargum se sepronem a to i v bránách vyhýbat poradte nebo to pošlete do BP at videj ci vyvedli a co má poctivý hráč dělat dekuju za odpověd .K-L-O-F-A-N. ID-161420944
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Klofan, ja ťa vždy rád zostrelím :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. daj to do laserou, rakiet alebo štítou ... pri zostreloch už seprom nevypadáva z lode do cargoboxu ;)
     
  4. Keď tam má nad milión tak mu to nepôjde, veď o tom píše...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. až teraz som si prečítal o tom novom upgrade tak sory... ale to zostrelovanie mu aj tak nepomôže keďže už nevypadáva z lodi
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    stres22 Ak ti to neponáhľa tak deň, dva to nechaj v lodi prosím ťa. Presne takýto prípad som potreboval aby som to nahlásil, tak čakám čo odpovie nejaký dizajnér hry.
     
    -baghira2- a stres22 tohle ocenili.
  7. stres22

    stres22 User

    nechám sem zvedavej jak to dopadne
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. tento problem mam aj ja ide mi dat sepron len do rakiet :/ do stitov a laserov to nejde
     
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ®¯¯¯¯¯¯ωΣ©ΣЯη†K_____ v tvojom prípade nejde o problém. Bohužiaľ bol určený max. počet surovín v aktualizáciach na 1m preto ti to nejde dať do laserov, asi tam máš viac ako 1m, teda musíš to minuť a potom tam môžeš zas vložiť suroviny ale len do 1m.

    stres22 ale má vo všetkých vylepšeniach 1M a ten seprom mu v lodi stojí a musel by zresetovať niečo aby sa toho sepromu zbavil.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Citace smazána.
    super dakujem
     
  11. Arya

    Arya User

  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Proč hráčúm neporadíte něco, místo posílání hráčů na podporu, tak třeba, aby používali mozek nebo nějaké cpu, která máme ve hře?
     
    Juráás tohle ocenil(a).
  13. ono je dobre keď sa ešte dajú prehodiť štíty promerkom a zase seprom za 90 k minút tam dáš potom seprom zase x-krát a tak povediac neprídeš o nič keďže ten seprom v skylabe by aj tak stál ale horšie je keď si niekto poslal 9 k sepromu a nemá protokoly v petke tak aj citadelka je full a to už nepošleš ani to promerko na prehodenie :/
     
  14. ARYA necitoval som :/ dal som odpovedat v pravo dole a ono mi to takto napise :/
     
  15. nibe

    nibe User

    ahoj rad bych se zeptal proc me nejde poslat seprom do laseru diky za odpoved
     
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    nibe a Vasil35 tohle ocenili.
  17. Arya

    Arya User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.