Co si koupit za U?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem wlcoun, 30/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. wlcoun

    wlcoun User

    Hezký večer!

    Vím, že je to již trochu klišé, jak se lidé ptají na to, co si mají koupit za XXXk Uridia, ale nyní i já jsem se dostal do podobné situace.
    Mám nový účet (starý mi byl odcizen) a rád bych se co nejdříve dostal zpátky na vrchol, snažím se co to jde, sbírám boxíky, střílím NPC ... podařilo se mi našetřit 100.000 Uridia, ale teďka nevím, kam je co nejvýhodněji investovat. Moje vybavení je celkově velice špatné, takže nevím co koupit.

    Moje výbava:
    Vengeance, Leonov, Spearhead
    4x flax
    Full elitní pohony, 3x elitní štíty
    3x lf3, zbytek lf2
    Full CPU
    0 SB

    Vím, je to otřesné a je toho potřeba nakoupit hodně, ale je toho tak hodně, že nedokážu rozhodnout, co koupit, co dražit atd. a proto jsem zavítal právě sem, aby jste mi poradili, co je nejvýhodnější s těmito prostředky udělat.

    Děkuji za vaší pomoc!
     
  2. Gurmán

    Gurmán User

    Ahoj,

    už je to dávno, co jsem začínal, ale přesto si myslím, že se ti nejvíc vyplatí investovat do 1-3 irisů za uridium (podle toho, jestli a jaké máš slevy, premium účet) a pak následně napůl do elitních štítů a LF3 :) To do doby, než budeš mít full konfigurace elitním vybavením (nejlepší štíty, LF3 a pohony - ty už máš), poté přejít na pár základních studijních bodů, pokusit se vydražit aegis a zbylé irisy :)

    Jak říkám, je to už nějaký pátek, co jsem tyto "problémy" řešil, třeba někdo přijde s jiným a lepším postupem. V každém případě.. hodně štěstí a trpělivosti :)
     
  3. Osobně bych za uridium nekupoval nic, co se dá vydražit. Uridium patří do studijních bodů, případně do formací letounů. A tady se vyplatí, počkat si na slevy %. Vydraž si větší loď, dej rozšíření hangáru, a prodávej suroviny a draž, draž.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Invenstuj do prvních pár SB a do energie štítů. Myslím, že plus 25% ke štítům je ze začátku dost
     
  5. sufuzky

    sufuzky User

    Suhlasim s tvrdenim
    To co sa da drazit : lf3,stity,pohony,citadel,sperha ... si vydraz. Este dodam ze aj irisi vsetkych 8 sa najlepsie oplati drazit. Ked aj budes mat vela urka a malo kreditov tak zbyto a surne potrebovat laseri tak radsej si uridko usetri na horsie casi. Inak uridko davaj do sb, lgd, a peta/mechanizmi. Neskor ked to budes dlhsie hrat tak sam uvidis do coho to budes vrazat ale odporucam ked budes mat celu drazitelnu vybavu tak to davaj do apisa a bran. Za nasporenych 100k urka najprv kup peta a mechnizmi zberu boxov aj surovim, dalej kup mechanimus predaju surovin ak pockas na zlavu tak viac ako tych 100k ta to nebude stat Pozor na petovi sprav 8lvl a kup len 3tej urovne!!!(ak to mas tak sup vsetko min na lgd.
     
    Naposledy upraveno: 31/8/15
  6. wlcoun

    wlcoun User

    Děkuji všem za rady!

    Já bych rád dražil, ale nevím kde sehnat tolik kreditů ...
    Zajisté, můžu prodávat suroviny ze skylabu, ale vychází to asi na 1 milion kreditů za 4 hodiny, takže nic moc .. dál můžu zkusit střílet NPC, ale moje výbava je natolik slabá, že nemám šanci střílet něco profitabilního (krysy, cubikony apod.).
    A vzhledem k tomu, že lf3 se draží okolo 20-30mil a Iris okolo 40-50mil tak bych v životě nic nevydražil.

    Doopravdy nevím, každopádně Uridium mi pořád přijde jako nejlepší cesta vzhledem k podmínkám ... :(
     
  7. sufuzky

    sufuzky User

    Vyšie som ti spomínal kúp mechanizmus do peta na predaj surovím tim sa ti vyrazne zvýši zisk. Inak ono ked daš aj par vk za hodinu postupne sa s tým dá niečo zarobiť. Ešte je dobré ničit na uber mape(4-5) slabšie npc od streunerov a po mordonov(myslim uber). Mne tiež trvalo 2 mesiace kým som sa dostal k pár lf3 ale potom tie zisky postipne stále viac a viac stúpaju. ;)
     
  8. osobnost

    osobnost User

    tak ono kubikony ustřílíš i se slabší výbavou, většinou co je chodím střílet tak to tam lítá samej flaxáč a ono i kdyby jsi měl zisk z kubika cca 40-50U a cca 100k kreditů tak ti stačí denně 4-5 hodin a máš účka a kreditů dostatek :) a když si koupíš do petky sběrače a pár protokolů tak máš + zisk z boxíku
     
  9. 1980milan

    1980milan User

    Určite si kúp body do schopnosti logdisky ostatne veci si vydražíš iris štít aj laser sa teraz dražia za malé čiastky bolo by nerozumne použiť uri.na také veci
     
  10. sufuzky

    sufuzky User

    Napadla ma zaujímava vec približne raz za mesiac býva akcia "lovecká sezona" vtedy lf3 stoja polovicu čiže 5k uridka jedna. Myslím si tych 100k by sa do toho oplatilo vraziť za to by si mal full lf3 a ovela lahšie by sa rozbehly tvoje zárobky. Ale to musíš každy den sledovať obchod s lasermi aby ti neušla.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.