Co si kupit centaur alebo irisi?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♠»Game®«♠, 19/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcem si kupit design Centaur a 4 irisi co ma ist prve?

Anketa uzavřena 5/3/14.
  1. Centaur

    41.7%
  2. Irisi

    58.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj chcem sa opytat co si mam kupit chcem centaur design ale aj irisi a neviem sa rozhodnut co prve . Mam goliath-a full LF3 a full G3N-7900 + 5 SG3N-B02 {tie si vydrazim} ktomu mam 0 iris {to je na smiech- 4 kupim 4 vzdrazim}. Mam este 2 hangar lod Sperhead ale k tej nic nepisem. PS: prepacte za chyby pisem na forum po 1-krat
     
    Naposledy upraveno: 19/2/14
  2. Zafod

    Zafod User

    Jednoznačně začni vybavením lodě. Takže pořiď Iris.
     
  3. Jo ale ked si vezmem do uvahy ze Centaur design je len obcas a irisi stale tak sa v tomto bode neviem rozhodnut :) . Dik za prispievky.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Design Centaur?Ako nehnevaj sa,ale vyvalit za to 100 000 urka mi pride dost na nic,kedze skor by som si vydrazil design na zvysenie stitov o 10%,kedze odhadujem,ze stitov budes mat ovela viac ako HP(2 konfi).A casom,ked budes silnejsi a robit brany,tak pojdes Kronos a tam saturn mozes dostat a ten ti prida nie 10% HP naviac,ale 20% ked uz chces tak moc na HP ist.Co sa tyka vybavy,tak take 2 irisy by som urcite zakupil a dalej to je uz na tebe,aj ked ta cena ide poriadne hore kazdou dalsou,no nevidim problem v drazbe,teda zalezi od hodiny drazby,dopytu a taktiez aj serveru som sa presvedcil ;) Ak hras GE1,tak si kup 4 irisky,lebo tam su strasne palky na ne :)
     
  5. No jo mas pravdu saturn je lepsi nez centaur design ale ked si vezmem ze napr. 250,000 uri za solace a 100,000 za centaur tak by som sa asi priklonil centauru sice solace ma peknu schopnost +10percent stit a oprava {aspon ako som sa docital}. A ten design na vydrazenie si myslel bastion?....prepacte asi som nespomenul ze mam vsetky drazitelne- zatial ani jeden skill design. Level: 14.Hodnost: Sef vesmirny pilot- Serzant junior [preskakuje mi to pri vymene lode] Server: GE2
     
    Naposledy upraveno: 20/2/14
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ano myslel som bastion.Ten ti pridava 10% k stitu...Cize ak mas na jednej konfi 300 000 a na druhej konfe 200 000 stitu,tak dohromady to ma 500 000 stitu + 10% (50 000) = 550 000.No ked mas centaur,tak mas priblizne 306 000 HP + 10% (30 000) = 336 000 HP. Tak pouvazuje,ze co sa ti viac oplati a to nevravim,ze ked budes elitnejsi a mat stity na jednej konfe 700 000 a na druhej 300 000,tak ti prida az 100 000 co pri centaur nehrozi ;) Myslim,ze to uridko vies ako neelitny hrac lepsie vyuzit.Samozrejme casom,ked ziskas full hercules,saturn a kupis si srdcovu formaciu,ci motyla,tak budes mat poriadne vela HP na lodi :)
     
  7. NO sak hej ale ..pardon nechcem odbocit od temy ale ja sam neviem ako mam bit aspon trochu elitny a pochybujem ze by som spravil Kronos gate a tiaz som myslel aj na to ze centaur + flax = zla kombinacia ako som uz spominal som :D ako too nazvat amater sak Goliath: vsetky drazitelne full G3N-7900 a LF3 ziadna iris 5 SG3N-B02 {samozrejme tie casom vydrazim} uz minule som mal 100,000 uri a chcel som kupit srdce ta sa mi pozdavala ale flaxi+srdce=fuu
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tak zacnes tym,ze si pokupis Irisky aspon 2,to je myslim si,ze prijatelna cena a potom sa rozhodni,ci kupis dalsie dve,ktoru budu podstatne drahsie alebo zvysok budes drazit.Myslim si,ze neni problem drazit aj elitnejsie veci a na GE2 by nemal byt problem.Ako som pisal na GE1 je umenie vydrazit irisku,ale na GE2 by si nemal mat problem a priblizne tych 100 mega by malo stacit prihodit na irisku.Samozrejme cas tiez moze zahrat svoju rolu.Osobne predpokladam,ze najvacsiu sancu na vydrazenie za tu sumu mas po polnoci ;) Formaciu si mozes kupit srdce,lepsia investicia nez centaur bo ti zdvihne HP o 20% a stit o 10%,co je luxus si myslim a tu stratu 5% dmg neucitis,kedze ako neelitny hrac mas ten dmg mensi.No rozhodnutie je uz na tebe,co spravis.
     
  9. Sid

    Sid Guest

    OT- smazáno. Najdi si správné téma za pomoci funkce prohledat fóra, pokud nenajdeš, založ si vlastní téma v obecných dotazech, kde se může na dané téma diskutovat.

    Přečti si Jak správně přispívat na fórum

    Díky za reakci, ale i to je OT-smazáno.
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    ♠»Game®«♠ chceš väčšie HP? Tak to si skôr kúp už formáciu Srdce, kt. ti pridá dokonca aj štíty a je v ponuke stále :) Za centaur je to vyhodené urídium.

    Osobne ale myslím, že výbava má vždy prednosť, t.j. lasery, štíty, drony. Dokedy nebudeš mať tieto 3 veci (spolu s profilom pilota) úplne ti stačí lietať na dražiteľných designoch.
     
  11. no tak teda mam to spocitane chcel som 4 irisi kupit {141,000 uri} tie zvysne 4 by som vydrazil klan drazil okolo 5-9 rano za 40-60mg to ak by sa mi tie 4 podarili vydrazit a 4 kupit bolo by to fajn a ta formacia srdce asi hej lepsie nez centaur sak 20 percent zivota a 10 percent stit. Ten moze aj pockat keby ho chcem len tak ako doplnok..a tie lasery full lf3 pohony tiez a teraz drazievam bo2 tych mam iba 5 a k tomu takaprihlupla otazka drony?
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    ♠»Game®«♠ presne ako si povedal, 4 kúp a 4 vydraž. Drony sú stíhačky :) 5 štítov je málinko, takže prioritne draž teraz tie.
     
  13. sak aj drazim len klan my posiela lebo nemozem hrat mamnieco z netom....a aj som to tak chcel najprv vydrazit bo2 a potom irisi no ale ked uvidia na drazbe sef pilot :D to ani proofil pozerat nebudu toiba prehodia ... :(
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ♠»Game®«♠ - a ako dlho to hras akoze? Hadam si nemyslis,ze v tejto hre das za mesiac celu elitnu vybavu cez drazbu v pohode :D Mne trvalo tiez velmi dlhu dobu aj niekolko mesiacov,kym som si zarobil kredity na vydrazenie irisiek(len 2 som kupil za uri),stitov a LF3.A nepytal som kredity z klanu,proste som na tom zarabal sam a vtedy este nebol skylab,zeby som mal denne par mega kreditov,takze treba postupne zarobit a vydrazit.Taktiez hodnost je bezpredmetna pri drazbe,lebo mna neraz predrazil na XL mask nejaky serzant a musim povedat,ze ja ine sumy hadzem na ten mask,kedze mam par miliard kreditov. ;)
     
  15. skylab neviuzivam a ako som uz spominal teraz nehram lebo mi nejde net keby hram tak si zarabam na cubach a drazim a co mi chyba k elitnej vibave 8 irisiek 10 bo2 a formacia ?A z klanu si tak casto nepytam tak 1-2 x do mesiaca a to iba niekedy
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ty si neposielas vobec surky cez skylab?Vsak vdaka tomu by si mal denne niekolko milionov kreditov na drazbu v pohode.Myslim si,ze to je hned prve na com by som makal,aby som dal skylab na full lvl a posielal si promerko na ziskanie kreditov na drazbu.O tom nehovoriac,ze aspon na rakety je super mat seprom,lebo ti zvysi dmg o 60%,ked uz nie na lasery a samozrejme aj do stitov sa hodi zvysenie stitov o 40%,taktiez promerko do pohonu zvysenie rychlosti o 20%...No okrem irisiek je to full LF3 a BO 2 na FEG a potom ten,co ma full upgrades + LF4 apis,zeus to je nieco asi jak super elite lod alebo jak to nazvat :D .Samozrejme namiesto designu ako som uz vyssie pisal si kup srdce na HP a stity.
     
  17. Sak ano ja si posielam zo skylabu len teraz posledne ho nevyuzivam niekedy som si za den poslal 3x 3000 promerka a z toho na piratskej boli 2 mg za takze za den 6 mg iba za promerko......a tak kupim asi to srdce a irisi ale skor asi kupim irisi a az potom srdce ked ich budemmat okolo 6
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tak istotne ho odporucam kupit co najskor a ten centaur by som zas fakt nekupoval.Co sa tyka posielania surovin tak neviem,ci toto vies:
    Aby hráč dostával z prodej suroviny dvojnásobek její původní ceny, musel by dosáhnout 500.000 cti.
    Potom budes dostavat za 1000 promerka az 1 mega kreditov a samozrejme na piratskej este viac,kedze tam je navysenie.Dokonca mozes vyuzivat pozeranie reklam,co ti skracuje cas dodania surovin.Takymto sposobom ziskas jednoducho a rychlo pekny zaklad na drazbu irisiek a vybavy.
     
  19. Jo v tom mas pravdu lenzetich 500 000 cti je premna fuuuha dost sak berem 2000 x1 ale zase ked sivezmem tak na cubach sa dobre zaraba tie videa viuzivamn niekedy aj urko aby som to mal skor ale chcel som na tien bo2 davam 15 000 000 a niekedy sa postasti a tie irisi mi hovorili ze skus davat rano za 50
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze sa uz dlhsiu dobu nik nevyjadril,ani autor,tak si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.