Čo si mám kúpiť ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DVOG, 12/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DVOG

    DVOG User

    Ahoj,
    boxíkoval som 39 dní s balíkom dvojnásobok a mám 561 000 U
    a tak som sa rozhodol založiť vlákno o tom čo bys som si mal kúpiť


    MOJA VÝSTROJ :
    7 iris , 1 flax
    27 Lf3 3 lf2
    25 naj. štítov

    15 naj. pohonov
    golík (diminisher aktuálne)

    MUNÍCIA (približne) :
    x1 = 12 000
    x2 = 64 000
    x3 = 13 000
    x4 = 38 000
    x6 = 1896
    SAB = 12 000
    PLD3036 = 784
    PLD2021 = 1863
    HSTRM / UBR = 325/612


    Takže abi som začal čo si mám kúpiť: Rozmíšlal som nad profilom pilota (povezde kolko logdiskov ) alebo dokúpil tie lf3 možno kúpil pir. bedne , alebo stavať brány , (zetu napr.) , alebo začať ubgrady , BOOOOSTRE tie si radšej kupujem , niejaký ten ubgrade na PETA AEGISKA (vetrán , elita by som vidražil časom) :D
    Aktivita:
    Takže teraz práve lovím hráčov denne asi takých 40 dám :)
    klasika krisi , lord., ubery , cubikon (ako kedy) , plnenie úlohoh , vipisovanie v chate :D :D , denne hrám asi len 2 hodky + nudím sa :D
    OKEJ to bi bolo :)
    Takže čo bys ste mi odporúčili ? + môžte mi poradit niečo nové
    ďakujem ža každú odpoveď
    E: výskumi mám 9 oprava
    EE: 31 LF3 (túto hodinu 8 iris ) + 1000 logdiskov stav mojých U 261 000
     
    Naposledy upraveno: 12/6/14
  2. Studijní body, prosím tě, co lovíš s 9 body?
     
  3. DVOG

    DVOG User

    čo príde , hráčov , votrelcov ,
    Hráčov : od Fenixa po citadela , ako príde , začnem si do všetkého (niekedy síce prehrám ) , ale inak asi 85 % hraáčov kt. napadnem zabijem :D ( nic moc ale...)
    VOTRELCOV : krisi , ubersib. , uber. krisi , sem tam cubi , lordakiáni ,

    no nemám veľa studijných bodov ale nemám problém zabíjať aj silnejších hráčov
    viem že studíjnaky potrebujem ale zaiaľ som sa k nim dajako nedostal :D
     
    Naposledy upraveno: 12/6/14
  4. Prosím ťa, načo ti je 25 naj štítov,keď do lodidáš max.15 a do irisiek max. 16?
    Alebo snáď máš conf. takú, že máš štíty aj v lodi, a aj v irisách? Ak áno,je to múdre mať menšie dmg?
     
  5. Vylepši si ty studijní body, a už se budu bát, abych tě nepotkal :D:D:D. 85%:D
     
  6. DVOG

    DVOG User

    je to výhoda ale niekedy aj nevíhoda
    VÝHODA : tú 2. konfu používam skôr na útek alebo na doraznie hráčov ,
    jj som si vedomý že sa mi zníži DMG je to niekedy škoda keď hráč naberie druhý dych :D ale už som si na takú konfu zvikol : 25*10000*1.25*1.25*1.4*1.1= okolo 601 000 a už viac kr´t mi to zachránilo život :)
    NEVÝHODA : asi len ten DMG :D

    Okej kúpim si 1 000 logdiskov
    a esšte za ten zvišok U čo bys mi odporúčal/i ?(261 000 U )
    trošku mi vadí ten sarchazmus :D :D ale to nic
     
  7. čo si kupil aby sa ti takto pocital stit? aj ja riesim co mam kupit a toto by sa mi zislo:) (myslim 1.25*1.25*1.4*1.1)
     
  8. DVOG

    DVOG User

    no to jest 25 naj. štítov zmílil som sa je to : 250 000*1.25*1.25*1.4*1.1*1.1 =661 000 štít
    1.25 = štítový boooster
    1.25 = rozdelovací štítový booster
    1.4 = promerium
    1.1 = (bastion . sentinel,avenger, spectrum )
    1.1 = študijné body

    ešte niejake rady co bys som si mal kupi´t za 261 000 U ? v prvom poste máte info o čom premíšľam
     
  9. Já bych nakoupil booty klíče, na apise, popř. pokud ti poté zbydou (což pochybuji) na Zeuse. Z bran má podle mě smysl maximálně Kappa, Zetu ne, protože tam potřebuješ mít všechny drony abys měl bonus a to vezme víc jak 261k uridia.
     
  10. Bluee

    Bluee User

    Ahoj DVOG.
    Ja by som ti odporučil investovať do Aegis, tak ako som spomínal v predošlej téme Co kupit?. Rozhodne sa nepúšťaj na upgrady! Je to dlhá a náročná cesta. Ku aegiske by si mohol ešte dokúpiť Srdce. Brány sa ti stavať y toho U neoplatí. Minieš 300k a postavíš 2 s obratom 80k (príklad).
    Za mňa Aegis.

     
  11. DVOG

    DVOG User

    ďakujem
    1) SRDCE + 75 BOOTY keys + NOŽNICE
    2) AEGIS + SRDCE

    Premyslel som si to v hlave a skrátil som možnosti na tieto 2
    1) , 2)
    poradte :D + zdôvodnite
    aktivitu v DO som už napísal v prvom poste
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    DVOG - tak srdce beries tak ci tak a rozhodujes sa,ci aegis alebo 75 klucov a noznice.
    Aegis je super lod,ci uz na farmenie alebo lov,o tom niet pochyb,ale da sa vydrazit,ak zarabas kredity vo velkom,posielas si promerko na predaj a podobne,tak by som ju radsej drazil casom.Noznice su fajn nie len kvoli vyssiemu dmgu na hracov,ale taktiez ti daju 5% cti ako bonus a to aj za brany,co nie je malo,ak mas 50% booster cti, 25% z PP,20% boostre,10% design,tak tych 5% naviac potom dost vela robi.Neviem,ci by som kluce kupoval,ako je to urcite super vec kvoli LF4,designom,planom na stihacky a ine dobre veci,co mozes ziskat,ale nie je to iste a radsej by som robil brany hlavne zety na havoce a z nich pada tiez pekne vela klucov 25 za branu ;)
     
  13. DVOG

    DVOG User

    Práve stavam ZETU chýba mi do nej len 2 diely
    dík AEGIS + SRDCE + Hang. hala to beriem

    v balík dvojnásobok mám ešte 14 dní takže naboxíkujem si jak EE tak na boostre
    OK. som rozhodnutý , všetko zodpovedané , beriem AEGIS , SRDCE , Hang. HALA + naboxíkujem na nožnice ( 4 dni +/-)

    môžte lock : )
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.