Co udělat s uridiem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¤AĐViN¤, 17/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ¤AĐViN¤

    ¤AĐViN¤ User

    Dobrý den,
    nejsem v Darkorbitu co se taktiky týče moc dobrý, tak se chci zeptat co si mám koupit za uridum a co dražit. Hraju to asi měsíc a půl, mám lvl 13, goliatha, 2x iris,6x flax, 3x LF3 zbytek LF2, ful pohony( elitní), 3x elitní štíty zbytek za kredity. mám aktuálně 15 mega kreditu a 20 000 Uridia... do čeho bych měl uridium investovat a co bych měl spíš dražit??? Hraju na GE 1.

    PS: přispívám poprvé a jestli se ptám ve špatné sekci tak se omlouvám
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Presuniem ti to do diskusného kútika, tam môžeš čakať na rady od spoluhráčov :)
     
  3. ¤AĐViN¤

    ¤AĐViN¤ User

    Moc rádců tady teda není :D
     
  4. »vojta«

    »vojta« User

    Jak jsi na tom se studijními body? Jestli jiich moc nemáš, uridium bych zainvestoval do nich (respektive do logdisků), moc pomůžou. Už jenom základ 50k hp a 25% shd navíc je znát. Co se týče dražby, pokud ještě nemáš, nejdřív si vydraž základní cpu - sloty navíc 4, automatizace raket a raketometu, rozšíření nákladního prostoru a munice, případně dokupování munice a raket, opr. robot 4 a automatická oprava letounů 2 pokud se bojíš že si je neohlídáš. Pokud to už máš, vydraž irisy - slot navíc ti přidá docela dost. Dále bych dražil asi lf3 a štíty, to už asi nechám na tobě.
    ----------
    však tady hráči rádi poradí, jen jim musíš dát trochu času ;)
     
  5. ¤AĐViN¤

    ¤AĐViN¤ User

    Studijní body mám zatím udělené jen 2, CPU mám vše co jsi napsal až na automatické dokupování munice. Logdisky dostávám každý den a z denních úkolů, není lepší si je takhle našetřit? Takže štíty ani LF3 nekupovat ? Jen dražit?
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    ¤AĐViN¤ síce sumu vidíš a kredity sa vracajú avšak draží sa stále pre nováčikov dosť ťažko. Ja ti neradím, len konštatujem, že v mojich začiatkoch som prvých cca 15 LF3 kupoval za urídium, pre lepší rozbeh. U teba by som to videl tak, že si spočítaj čo skôr našetríš. Pozri do dražby po koľko je LF3. Ak stojí napr. 30M videl to počtom kreditov za NPC, ktoré najčastejšie strieľaš.

    Príklad: Devolarium, kredity 30M : 51 200 = cca 500 ks
    urídium 10k : 16 = cca 600 ks

    Tu vidíš, že skôr našetríš kredity + predaj rudy.

    Takto som si to počítal vždy ja a fungovalo mi to :)

    Na začiatku je ťažko povedať kam dať urídium, logdisky sa dajú šetriť, kredity sa dajú šetriť a dražiť ... ale občas si treba pomôcť aj kúpou za urídium.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/4/14
  7. Ja si myslím že by sa ti oplatilo investovať do peta až si ho čím skôr dáš na lvl 8, potom ti už paládko ide rýchlo. Stavaj brány, za ne si dosť zarobíš. Určite sa ti oplatí zainvestovať do lf3 či už kreditmi alebo uridiom. štity si myslím že výhradne dražiť.
     
  8. -xghost-

    -xghost- User

    Autor: Obecně: Co ti stačí jednou - dražit. Je neskutečně levné, ikdyž stojí třeba stovky tis. U - např. doplňky (dříve extra). Co potřebuješ vícekrát - tam už se vyplatí někdy za U. No a nejhůř se draží spotřební materiál - munice, logdisky. Vzhledem k tomu, že jsou vidět ceny, stačí trochu pokoukat v aukci a zapojit hlavu - spočítat si poměr kredity/U u daných věcí.

    starR_Of_DEATH:
    Tak např. na GE2, co jsem koukal, se štíty draží za téměř stejné ceny jako LF3.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ¤AĐViN¤ - ja to hram uz par rokov a odporucam nekupovat zbytocne LF3 a stity elitne,kedze neni uz problem to vydrazit a taktiez aj irisky je dost drahe kupovat a cim vyssi pocet,tym je drahsia a drahsia,takze kupit po tretiu a potom odporucam drazit,teraz sa kredity vracaju,ked ta predrazia,tak treba skusat ;).Ak si vybudujes skylab alebo uz mas,tak ti to denne hodi dost vela kreditov a postupne ziskas silnejsiu vybavu.Uridko by som skor zo zaciatku nechaval na PP na zvysenie HP a stitu,atd...

    Btw: No osobne si myslim,ze si mal zacat na inom GE servery a nie 1,kedze ta je nastarsia a tam sa vypracovat je extremne narocne,pretoze tam mam ucet a viem,ze tam lovci takmer kazdu chvilu lietaju,odporucal by som najnovsi GE7 alebo aspon novsi,lebo GE1 je uz moc zabehnuta,ale to je moj osobny nazor.Ale je tam zasa najvyssi pocet hracov z GE serverov,to je tiez pravda,no zaciatky su tam tazke :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 21/4/14
  10. Taky přispěju, irisky bych dražil, když si najdeš dobrý klan a budeš lítat ve skupince, dá se vydělat. Já si v začátcích stanovil na každý den 10 K uri, což byl 1 štít nebo LF3 (tehdy LF4 nebyly). Buď jsem to vystřílel nebo nasbíral. Na sběr je dobrý spearhed, když jsi v masku tak lovci většinou nějakou sekundu trvá než zaklikne a to je dost času na aktivaci supermasku. Nasbírat se dá za den celkem dost a když budeš zaštítovaný a trochu se to naučíš, tak tě moc lovců neohrozí. A postupně vydělat na výbavu. To paladko jak tu radili je fajn, ale flaxáči tam většinou dlouho nepřežívají a taky pokud nejsi z firmy, která ovládá paladko, tak ani jako dobře vybavená loď tam dlouho nevydržíš.
    No a co se týká LGD, budeš jich potřebovat hodně. Takže na tvojem místě bych se znažil stavět hlavně zety. Je tam super odměna (LGD, klíče, uri). Sice se slabou výbavou to není snadné, ale vpodstatě ve všech branách je to obdobné, prostě to chce ucouvat. A na kréda posílej furt ze skylabu promerko, pokud máš premko dá se za den vydělat opravdu dost (kolem 30 M bez jediného výstřelu - ale to už chce vyšší čest, prodávací mechanismus peta).
     
  11. Respawned

    Respawned User

    *G*O*L*E*M*, skoro vo všetkom s tebou súhlasím, až na to promerium, mám aegisku aj mechanizmus na petke sklad je 4160 a za každých 8 hodín (bez použitia urídia) je to zhruba 3x denne a to je približne 15 milionov. Ako si prišiel na 30? :) vďaka za odpoveď :)
     
  12. TRIXT

    TRIXT User

    Respawned: A ještě jsi zapoměl na to, že takto to bude fungovat jen tehdy, když budeš mít alespoň 500.000 cti. Jinak je to výrazně horší. Takže i těch 15 mega je ohrožených. ;)
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Je teda autor spokojny s odpovedami a radami?Pretoze sa tu uz zacina diskutovat ako zarobit kredity a nie,co s uridiom a ziskanim elitnych predmetov. :rolleyes:
     
    Respawned tohle ocenil(a).
  14. Respawned keť máš premium tak máš o polovicu rýchlejšie poslane suroviny teda nieje 8h ale s premiom to pošleš za 4h
     
    Respawned tohle ocenil(a).
  15. Crystal

    Crystal User

    este ja cem poradit ak dovolite :)

    takze prvotne investuj do lf3 a naj stitu, pozri nasetris skorej U jak kredity, cize kredo pouzi na extra a cpucka, dizajny atd...
    dolezite su aj prvych 10 bodov vyskumu, nie su az tak drahe tak pouvazuj
    hlavne na zaciatok nekupuj PET, ten az neskor

    ak si novacik, U zbieraj na pvp, na dolnych mapach na npc nezarobis nic to ti rovno vravim...(poradim zaobstaraj si spearhead, na zber boxov naj lod)
    najlepsie by bolo ak si ochotny investovat trosku, kup si balik na 2x odmenu z bonus boxov na 2 mesiace za 15euro, nazbieras mnoho U

    samozrejme by bolo dobre aj premium, spominana zlava na U,rychla oprava, a rychlejsie posielanie Surovin na predaj

    cize zbieraj v masku na pvp, prdavaj surka z skylabu a takymto jednoduchym systemom zarobis pomerne rychlo a lahko Urko a kredity
     
  16. Respawned

    Respawned User

    peta by som ako začiatočník určite nekupoval, je to žráč uridia :D, skúseným hráčom určite pomôže ale ak nemáš poriadnu výbavu tak pet ti bude zbytočný ;)
     
  17. TRIXT

    TRIXT User

    No nevím, sám jsem stál před tímto rozhodnutím. První podmínkou pro rozumné využívání Peta je mít prémium. Pokud ho nemáš, asi bych svoji pozornost soustředil jinam. Pokud ano, pak je Pet zajímavá možnost, ale počáteční investice není malá. Problém také je, že Pet má význam až od chvíle, kdy má level 8. Teprve pak mohu koupit mechanizmy na levelu 3. To expení trvá poměrně dlouho, ale mechanizmus kamikadze za to ale stojí. Ušetří hodně munice a dovolí ti likvidovat rychleji NPC a i těžší NPC. Takže já jsem si osobně Peta koupil poměrně brzo. Pokud není vybaven a má nízký level, tak ani moc nežere. Dlouho jsem pak lítal s Petem jen proto, aby se vyexpil na level 8 a já si mohl pořídit mechanizmus kamikadze na levelu 3.
     
  18. základná otázka. čo s urídiom? ;) treba ho minúť na výbavu ak ho budeš škrečkovať nič si nekúpiš ;)
     
  19. ¤AĐViN¤

    ¤AĐViN¤ User

    Díky za rady, koupil jsem si LF3 a rozhodl jsem se že budu LF3 kupovat a někdy třeba jednu za dobrou cenu vydražím, podle výpočtů mi totiž pořád vychází, že si dřív našetřím to U než kredity, protože na GE1 se to pod 50 mega nedraží..... ještě jednou díky všem za rady
     
    TRIXT tohle ocenil(a).
  20. Kubino

    Kubino Guest

    Ak budeš mať pomerne slušné DMG a farmenie sa ti uľahčí prejdi na SB v Profile pilota, treba mať štíty, 25% sa vždy hodí a taktiež HP :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.