Čo všetko treba na efektívne využitie Pet-HP link

Diskuze na fóru 'Nováčci' zahájená uživatelem Spectrum, 24/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Spectrum

    Spectrum User

    Zdravím, konečne som sa rozhodol kus zainvestovať do "3 konfiguracie" v podobe peta... preto by ma zaujímalo ako čo najefektívnejšie využiť tuto konfiguráciu aby Pet vydržal dostávat dmg čo najdlhšie...

    Okrem toho že mi treba kupit všetky rozšírenia na HP peta, a mať pet-HP link neviem čo mi dalej treba. Takže

    1. Oplatí sa odomykať sloty v petovy na generatory štítu?? Ked aktivujem Pet-HP-Link ide nejake % škod do štítu?? alebo štit nehrá absolutne rolu??

    2. Aké protokoly sa hodia na peta?
    Napada mi viac variant neviem či sa to vobec používa alebo sa dokonca používaju kombinacie no čo som pozeral protokoly tak
    • existuje Lvl 3 na HP čo dáva 4 % HP *12 = 48 % HP
    • vyhýbanie lvl 3 (3 % *12 ) = 36 % vyhýbanie
    3. Pet Heat - tu sa chcem spýtat na viac vecí
    • Potrebujem mať odomknuté (a vybavene?) sloty heat aby mi to dávalo nejaké bonusy za jednotlive levely heat ? Čital som že niečo pridáva každý level a vraj sa to využíva aj ne Pet-HP link pretože nejaký level tam pridáva vyhýbanie a nejaký HP - takže ako?
    • V prípade že treba mat odomknuté, čo teda vybaviť ?

    Nič dalšie mi nenapadlo, takže ak ma niekto nejaký bonusový tip ako čo najefektívnejšie využiť tuto "srandu" tak to uvítam. Vďaka...
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.