Co vylepšit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Gordon3k, 6/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Gordon3k

    Gordon3k User

    Vážený teame a hráči,

    tímto vláknem bych se vás chtěl zeptat na pár věcí ohledně vylepšení mé výbavy - Jak mám začít, co vydražit atd.

    Moje výbava :
    Loď :
    Leonov
    Lasery : 3x LF3, 3x LF2
    Letouny : 3x Flax vybavené LF2
    Generátory : 4x G3N-7900-pohon (+8 dalších v inventáři), 2x SG3N-B02-štít
    Raketomet : Hellstorm 2


    Děkuji.
     
  2. 123812

    123812 User

    Full lf3, BO2, pohony.. pak si vydraž gola,irisy.. :)
     
  3. Gordon3k

    Gordon3k User

    Dobře, rád přivítám další nápady. Chtěl bych se zeptat, jaka je nejefektivnější cesta k získání kreditů na vydražení již zmíňovaného BO2 štítu a dalších věcí.
     
  4. 123812

    123812 User

    Vylepšit si skylab a posílat promerium, které budeš prodávat za kredit .. Nebo prostě střílet NPC a šetřit :) Nejlépe najít nějakou skupinu co ti pomůže..
     
  5. jisap123

    jisap123 User

    Na to e spousta způsobů, cesta ke kreditům? Vylepšuj skylab a posílej Promerium do lodě, kde ho prodáš, s tím souvisí i čest (víc cti - víc peněz za ks). Jinak já to dříve dělal i nákup/prodej z aukce (např. 10k za CPU slotu a prodat za draho).
    Jinak jen taková poznámka co se dá udělat všemožnými způsoby: Získání kreditů na aukci
     
  6. No tak určitě bych si Jako první vylepšil Skylab. Skylab je poměrně důležitý, protože si v něm můžeš dávat nejrůznější transporty surovin.
    Jako je např Promerium adat do Pohonu a zbytek prodavat za miliony kreditů, a také si občas poslat septrom do raket a Štítů.
     
  7. Gordon3k

    Gordon3k User

    ʊHдϚΞѕʊ - Mám vše na lvl1, teď čekám na xeno modul a budu to promerium posílát do lodě, snad to něco přinese. Děkuji
    jisap123 - díky, taky využiji.
    Ostatní - Máte nějakou radu? Stačí ještě napsat.
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.