Co zlepšovat?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Tharke, 3/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tharke

    Tharke User

    Zdravím, Tak nějak jsem se dostal do fáze hry, kdy už nevím jak pokračovat ani co pro mě bude výhodnější. Nejsem příliš zkušený hráč a proto mám na vás několik otázek.

    Začnu tím co již mám.
    Loď goliatha - všechny designy vydražitelné v hodinové aukci
    Letouny 8 Iris. Zeus ani Apis nejsou. (bez deisgnů, bez upgradu)
    Lasery Pouze LF3 + jedna LF4
    štíty 20x SGN-B02
    Pohony 20x G3N-7900
    3 studijní body
    P.E.T 4lvl.

    Doplňky:
    CPU slotů 4
    Raketové Turbo, Cpu Raketometu, Cpu raket, Cpu samo-odpalování raket,Cpu mun.
    Upgrade nákl. prostoru, zásobníku munice III, opravovací robot IV, mask., skokové.


    Co bych potřeboval vědět?

    Jak rozdělit 1. a 2. konfiguraci?
    Co vydražit?
    Na co šetřit Uridium? (Co jsem neuvedl, to nejspíš nemám, pokud ano, doplním po zjištění chyby)
    Vydělávat s někým? Na vlastní pěst?
    Jaký design používat?
    Jak rozdělovat studijní body? (mám jich málo, tak jak je co nejlépe využiji)
    P.E.T- co s ním? Jak ho využít? (mám ho jen jako sběrače)
    Prémiové služby- vyplatí se mi sbírat boxy s doubleboxem? Nebo Palladium?
    Brány - Nemám ještě ani dostavenou alfu, myslíte že bych měl šanci jí zvládnout?


    Zatím mě nic nenapadá, pokud si vzpomenu, otázky doplním.

    Všem, kteří poradí děkuji a doufám že toto vlákno není v rozporu s pravidly.
     
  2. Konfy : 1konfa - loď nej štíty,letouny full LF3...2Konfa Loď nej pohony ,letouny ve čtyřech irisech nej štíty a čtyři irisi LF3.Šetři na aegise nebo venom(atd..)Najdi si klan.Používej z dražitelných dizajnu ENFORCER.Alfu zvládneš ,ale bez kamikadze to bude těžký.Se zbytkem ti moc nepomužu
     
  3. »vojta«

    »vojta« User

    Spíš než na venoma šetři na studijní body, 3 je zoufale málo a pomůžou ti víc než nějaká schopnost jednou za 20 minut.
     
  4. vojta jasně urko ať šetří na logdisky ,ale kredity ať šetří na nový aukce
     
  5. »vojta«

    »vojta« User

    CZ«©®»REBEL«©®»CZ - pravda. co se týče Tharke, možná si ještě vydraž cpu na opravování letounů. Protože ho nemáš, tak tipuju, že opravuješ ručně, klidně opravuj ručně dál, ale je lepší to cpu mít v lodi na obou konfiguracích, než si pak rvát vlasy, že jsi je zapoměl opravit a teď seš bez letounů. S rozšířenim extra 3 se tim tam v pohodě vejde.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Už tu bolo podstatné poradené, ja už len doplním svoj názor.

    Urídium dávať do SB, mať v profile pilota 3 SB je málinko, aspoň obidva kryty lode a štít (25% do štítu). To je v dnešnej dobe základ.

    Kredity šetriť, šetriť a ešte raz šetriť. Na nové aukcie nenašetríš avšak občas nejaký booster ti na 10 hodín hracieho času spríjemní hru.

    Skill designy úplne vylúčiť, pre takýto účet to je nepotrebné. Keď tak Aegis.

    Čo sa týka PETa doporučujem do neho kúpiť kamikadze (aspoň lvl 2, menší nie) a pomáhať si s ním pri farme, za balíčkov radšej Premium ako dvojnásobok.
     
  7. Tharke

    Tharke User

    A ještě se chci zeptat, co Formace letounů ? O nich tu nepadlo ani slovo zatím, nemám žádnou.
     
  8. Formace za kredity sou zbytečný...a za urko myslim srdce a motýl
    já nepoužívám žádnou
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Nepadlo tu o nich ani slovo preto, lebo zatiaľ sú ti zbytočné kedže sa dajú kupovať len za urídium a to ty potrebuješ dávať do SB.

    Poradil by som ti hráčom odporúčanú formáciu na farmenie a to Diamant, avšak bez SB v PP na štítoch je nanič. Osobne lietam na Netopieri či Falange (pridáva DMG a BS na NPC) avšak pri tvojej lodi je to ešte predčasný luxus. Srdce je fajn ale ubrať z tvojho DMG by nebol vhodný krok.

    CZ«©®»REBEL«©®»CZ motýl je na farmu zbytočnosť.
     
  10. Jo no Kubino má pravdu formace až potom důležitý sou ty SB.Až potom se soustřeď na takový zbytečnosti
    Kubino nemám moc zkušenosti s formacema jen sem napsal co vidim asi nejčastěji
     
  11. Tharke

    Tharke User

    SB už mám 7, další počítám bude zítra... místo goilatha tedy aegis ? Co ceny týče, tak to vyjde na zhruba 650kč za uridium, což je docela dost, ale než našetřit 1.5 miliardy, mi to přijde jako reálnější.
     
  12. Nemusíš kupovat aegise zatim ti stačí i golik
     
  13. Tharke

    Tharke User

    "Zatím", ale potom bych ho stejně musel koupit?
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tharke - formaciu by som u teba pouzival najlepsie asi Srdce,kedze dmg moc velky nebudes mat,tak tu stratu nepocitis a zvysi ti HP aj stity.Co sa tyka PP,tak neni o com,to musis proste do toho zainvestovat,vsak to je jedna zo zakladnych veci,nech ti zdvihne HP a stity.Farmit mozes v skupine,ale aj sam,vsak napriklad pri cubach sa slusne zaraba a nepotrebujes ani skupinu.Ale v prvom rade to PP,potom odporucam kupit srdce a neviem ako si natom s kreditmi,mozes skusit aegis vydrazit alebo spektrum na gola,to je naj design,lebo neraz ti zachrani zivot.Po case by som investoval do upgrades stihaciek,ale len ked je hodiny zlavy ;)
     
  15. Tharke

    Tharke User

    S kreditama jsem na tom tak že mám 100m, příjem zhruba 10m/den když hraju... aegis se draží kolem 1 500m...

    Na Cubech? Jak farmit na cubech?
     
  16. -xghost-

    -xghost- User

    CZ«©®»REBEL«©®»CZ:
    Ale to snad zas ne. Ja delal alfy se sotva FE vegou bez peta, raketometu, sepromu a podobnych "dnesnich" vymozenosti. A kazdej to tak delal a slo to v pohode.

    Aj bez kamikaze alfu fouknes i s prstem v zadnici. Ale kamikaze si porid - az budes mit PET lvl 8 a hotovou nejakou branu, ne driv. A samozrejme rovnou lvl 3. Na brany luxus. Jinak jak tu pisou vsichni - studijni body - aspon az budes mit to na + zivoty a +% stity - tam docela brzo ziskas hodne.
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Vo vasej firme nefarmia nebodaj cuby? Pripadne vstup do klanu alebo sa na chate dohodni s hracmi a pojdete ich spolu farmit.Tak to je uz na tebe,ci si kupis za uridko alebo pockas a po dlhsej dobe vydrazit skusis.Ale asi by som kupil aegisku bo nasetrit take velke mnozstvo kreditov potrva dost dlho a kym cena pojde nizsie sa nacakas.
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    S tvojou výbavou by som na cuboch nechodil, ak hráš na CZ serveri tam ťa budú viac zostrelovať ako zarobíš :)

    Aegis pusť z hlavy teraz, jediné na čo šetri je PP, ak budeš mať oba kryty lode a štíty na max, potom napíš a povieme čo ďalej :) + kamikadze
     
  19. Farmit na cubech...asi 2hoďky furt dokola střílíš cuby
     
  20. Tharke

    Tharke User

    V naší firmě by mě ihned sestřelili, pokud nejsem z klanu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.