Co zlepšovat?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Tharke, 3/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tharke - na serveroch,kde hram ja taka situacia nie je nastastie,ale ked je ako vravis,tak potom farmi NPC na 1-6(okrem cub) pripadne 1-7 a na nich sa da slusne zarabat si myslim ;) Hlavne Kristaloni.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Punisher na CZ serveroch je takáto situácia pravidelne, majú tam nepísané nezmyselné pravidlá, občas sa nad nimi pozastaví zdravý rozum :D


    Tharke už máš cca jasno v tom, na čo sa zamerať?
     
  3. Tharke

    Tharke User

    No... kupuji logdisky, pak asi teda tu kami a pak asi aegis nebo upgrady, do té doby dost času...

    Co Truhly? mám otvírat pokud bude šance na LF4? Bývají ještě s celým zeusem?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kubino - preto som rad,ze nemam nic docinenia s takymto serverom :)

    Tharke - otvaraj truhly len ked je akcia na Zeus,lebo moze ti padnut aspon cast na zeus alebo apis,pripadne cela stihacka,LF4,design atd...Ked je akcia na LF4,tak je stale minimalna sanca toto delo najst,radsej by som siel na stihacku,aby si do nej mohol dat stity a stihol dobehnut k portu,ked po tebe pojde elitny hrac.Myslim,ze instrukcii a rad si tu dostal hodne,takze mal by si vediet ako postupovat ;)
     
  5. Tharke - farmiť sa dá aj na pirátskych mapách, hlavne na 5-2. Nájdi si fajn skupinu, daj si úlohu a máš postarané. Uridium sa tam tiež dobre šetrí. Ja tam zarobím za tie 2 hodinky aj 2500, takže ak by si šetril, aegisa by si mohol mať za nejakých 100 dní. Ja mam asi takú výstroj ako ty, až na tie body schopnosti, tých mám 14 a tak si myslím že tu by si to zvládol. ;D
     
  6. danqqo

    danqqo User

    Pokiaľ som dobre čítal tak tu zatiaľ nik nespomenul skupinovu bránu. Skús sa opýtať na chat-e či tam niekto nechodí poprípade pokiaľ máš v hre nejakého kamaráta tak tam choďte spolu. Myslím že nikde inde nezískaš 7500 uri za hodinu. Teda aspoň mne s kamarátom to tak vychádza (3x falco za hodinu pokiaľ ide všetko ako má). Mám približne to vybavenie čo ty takže s tým by nemal byť problém.
    Neviem koľko máš času na hru no pokiaľ tu si aspoň tie 2 hodinky denne, tak za 2 týždne máš aegisu.
    Vidím tu len jednu nevýhodu, že skupinovka ťa asi tak po 3 otočení riadne znudí.
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    Tharke: Ještě jedna malá úvaha. Pokud by jsi snad chtěl nakoupit uridium na Aegisku za peníze, tak to udělej hned a neodkládej to. Ta loď ti s NPC ze začátku hodně pomůže. Díky tomu vyděláváš mnohem účiněji. Navíc třeba na pirátech budeš zajímavý pro skupiny a snadněji se zapojíš. Kupovat ji za peníze až poté, co si pracně na další věci vyděláš, by nebylo efektivní.
     
  8. tak ja miesto alfy by som radsej robil zetu(mas z toho aj logy aj kluce aj uri aj muni a prip. aj havoc)..pokial si schopny prejst posledne kolo..
     
  9. Posledne kolo v zete vyzera tazko, ale mne sa tazke nezdalo. Votrelci minerobili ziaden problem a ak dali za cele kolo do mna 15 ran tak je vela.
     
  10. Belgam

    Belgam Guest

    OT smazano a bud rad ze ti nejde zmenit jen nick, dat si nick a urazet tim moderatora,ma za nasledek blokcai zmeny jmena a tvuj hezky nick.
     
  11. von je to moderator

    to sem nevedel tak sorry

    tak takto ♫ koumacek ♫[ΣPΛ™]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/4/14
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze sa tu autor uz dlhsiu dobu nevyjadril,tak si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.