Coach

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Coach, 20/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Coach

    Coach Guest

    Říká se, že 2x do stejné řeky nevstoupíš. Tady to znamená do stejného vesmíru. A já to jen potvrzuji, je to pravda. Po delším cestování po jiných "galaxiích" jsem opět svůj "křižník" zaparkoval zde na Temné dráze. Stavil jsem se s nabídkou pomoci a tak jsem opět tu. Hodně věcí se změnilo, trochu mi chybí ta parta fajn pilotů co tu dřív bývávala. Moji kolegové jsou však skvělí a tak, dokud to půjde, se tu trochu zdržím. My se asi budeme potkávat na mém oblíbeném chatu, kde jako vždy rád pomohu všem slušným pilotům a dávat pozor, aby tam komunikace probíhala podle pravidel. Přeji všem jen to nejlepší a na Temné dráze spoustu zábavy.
    Váš Coach.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/3/21
  2. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    Ahoj Coachy,
    jsem rád, že obohacuješ náš CZ/SK team. Přeji hodně štěstí a pevnou ruku. Doufám, že u nás dlouho vydržíš.

    Děkuji.

    S pozdravem,

    Vibe.
     
  3. Kindly

    Kindly Guest

  4. Sentiero

    Sentiero User

    Toš tě tu vítám a přeju ti hodně štěstí na tom chatu a nervy ze železa. Ty budeš potřebovat až mě tam potkáš :D
     
  5. Korben

    Korben User

    Tá kecá. :D :D
     
  6. Sentiero

    Sentiero User

    Ha! nějaký čert tady :D Žena má vždycky pravdu :p
     
  7. Korben

    Korben User

    Kde nemôže čert, pošle ženu. :D Žena môže mať ako že vždy pravdu, ale nie vždy to pre ňu dobre dopadne. Viď následujúci prípad. :D

    Sudca:
    "Vražda je veľmi brutálny čin.
    Obžalovaný, viete vysvetliť motív svojho konania?
    " Muž:
    "Keď ona bola taká obmedzená, že som ju jednoducho musel zabiť."
    Sudca:
    "Ak chcete zmiernenie trestu, uveďte aspoň jednu poľahčujúcu okolnosť."
    Muž sa rozhovoril:
    "Odohralo sa to nasledovne.
    Bývame v paneláku, kde na prvom poschodí žije rodina s tromi deťmi. Tie sú nezvykle malej postavy. Jedného dňa som prišiel domov a moja žena povedala:
    "V rodine našich susedov nie je niečo v poriadku. Tie ich deti sú praví Pyrenejovia.
    Ja som povedal: "Nie, ty myslíš asi Pygmejov."
    "Nie", povedala žena "pygmej je látka, ktorú má človek pod kožou a tvoria sa z nej pehy."
    Ja som povedal: "To je pigment!"
    "Nie" povedala moja žena "pigment je to, na čo písali starí Rimania."
    Ja som povedal: "To je pergamen!"
    "Nie", povedala moja žena "pergamen je, keď básnik začne niečo písať a potom to nedokončí..."
    "Pán sudca, musíte oceniť, že som sa ovládol a zamlčal slovo fragment. Sadol som si odovzdane do kresla a začal čítať noviny. Znova však prišla ku mne žena s vetou, po ktorej som usúdil, že je zrelá do blázinca.
    Povedala:"Miláčik, pozri sa, čo tu stojí!" Otvorila knihu, ukázala na text a povedala:
    "Slnečník kabelky bol učiteľkou pasáka 15."
    Vzal som knihu a ešte stále pokojne som vysvetľoval:
    "Ale miláčik, to je francúzska kniha a francúzsky text: - La Marquise de Pompadour est la Maitresse de Louis XV. To znamená: Markíza Pompadour bola milenkou Ľudovíta XV."
    "Nie", povedala moja žena, "to znamená doslovne:
    La Marquise = slnečník,
    Pompadour = kabelka,
    la Maitresse = učiteľka,
    Louis XV = pasák 15. (Pozn.: franc. Lése - čítaj Luis znamená pasák prostitútok).
    Ja to viem presne. Mám predsa vynikajúceho legionára francúzštiny!"
    Ja som povedal: "Ty myslíš lektora."
    "Nie" povedala moja žena "lektor bol antický grécky hrdina."
    Ja som povedal: "To bol Hektor a ten bol z Tróje."
    "Nie", povedala moja žena, hektor je plošná miera".
    Ja som povedal: "To je hektár!"
    "Nie", povedala moja žena, "hektár je nápoj bohov."
    Ja som povedal: "To je nektár!"
    "Nie", povedala moja žena, "Nektár je rieka v južnom Nemecku."
    Ja som povedal: "To je Neckar!"
    Moja žena povedala: "Veď predsa poznáš tú krásnu pesničku o Rýne a Nektári, ktorú sme nedávno spievali duo."
    Ja som povedal: "To sa volá duet."
    "Nie", povedala moja žena, "duet je, keď majú dvaja muži súboj s mečmi."
    Ja som povedal: "To je duel!"
    "Nie", povedala moja žena, "duel je diera v kopci, ktorou prechádza vlak."
    "A ďalej, pán sudca, som to už nevydržal. Vzal som kladivo a ženu som zabil..."
    Nastala chvíľa mlčania.
    Potom sudca vstal a vyriekol ortieľ:
    "Oslobodený! Ja by som ju zabil už pri Hektorovi..."

    :D :p
     
  8. Gomez

    Gomez Board Administrator Team Darkorbit

  9. josef402

    josef402 User

    ach boze:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:panenko podsrpenska ty to:D:D:D:D:D
     
  10. Coach

    Coach Guest

    Milí přátelé, pilotky a piloti, nastal čas se zde rozloučit.
    Palubní počítač mého rudého Solace mi hlásí příchod mimořádně zákeřné a podlé mimozemské rasy. Roztahuje se zde a i když mám zásobníky plné munice, nechám protentokrát své lasery a raketomety v klidu. Nepřišel jsem sem totiž bojovat, ale v první řadě jsem chtěl hlavně pomoci. Kdo mě zná, ví, že takový opravdu jsem. A to mi stačí. Avšak také sebeúcta mi velí "zvednout kotvy a letět" pomáhat tam, kde to ocení a kde to bude mít význam. Zde jsem již bohužel ztratil motivaci a chuť. Nezlobte se prosím proto na mě. Poznal jsem zde několik fajn lidiček, se kterými i nadále rád zůstanu v kontaktu. Mějte se tu hezky přátelé, bylo mi potěšením.
    Váš Coach.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Coach - v time budes urcite chybat, ale chapem tvoje rozhodnutie a prajem ti teda stastie v osobnom zivote ;)
     
  12. Wapor

    Wapor Board Administrator Team Darkorbit

    Drahý priateľ,
    tvoje rozhodnutie plne akcetupujem, ale budeš nám veľmi chýbať. Vždy si bol a si nestranný a férový človek a takých je dnes už málo. Prajem ti do ďalšieho života len to dobré a pevne verím, že to naše priateľstvo nijako nepoškodí. Vždy Ťa rád stretnem a vážim si Ťa ako kolegu, ale hlavne ako priateľa.
     
  13. Mary

    Mary Forum Moderator Team Darkorbit

    Som rada že som Ťa spoznala a tiež mi budeš chýbať.