❦Čοlεκ❧

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - hráči' zahájená uživatelem ❦Čοlεκ❧, 18/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Zahlasujeme si?

 1. Mám rád zvířátka, takže i Čolka

  58.0%
 2. Mám rád zvířátka, kromě Čolka

  29.5%
 3. Nemám rád zvířátka, leda pečený

  35.7%
 4. Darkorbit je bombózní

  50.0%
 5. Darkorbit není bombózní

  27.7%
 6. Alespoň jednou jsem četl všechna pravidla fóra (za tohle ti patří lentilka)

  36.6%
 7. Mám rád dlouhé čtení

  33.9%
 8. Nesnáším dlouhé čtení

  48.2%
 9. Rád kazím hlasování, protože dávám všechny možnosti

  36.6%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
 1. [​IMG]
  Ahojte, rozhodl jsem se, že vám o sobě v tomto tématu něco prozradím - a to i přesto že to nejspíš nikoho nezajímá :D Takže začneme:

  Všichni kdož ovládají základy čtení už mohli zjistit že moje jméno je ❦Čοlεκ❧, španělsky Tritón, čínsky 蠑螈.
  Jak jsem se ve hře ocitnul:
  Ke hře jsem se dostal dne devatenáctého měsíce listopadu roku MMX samovolně. Za dobu mého působení jsem nijakého zvláštního úspěchu nedosáhl, jen dezertoval z EIC do MMO a zase zpět. Jsem samotářský hráč, v žádném klanu kvůli velmi zubaté křivce aktivity dlouho nevydržím, hraji hru kvůli odreagování a dobré pohodě, za ničím se nehoním, mám trpělivost.
  Má přítomnost ve hře:

  Za těch 3,5 let strávených ve hře jsem pouze kapitán, mám průměrnou výbavu, pouhých 5 lf4, apise, 1 havoc, 26 bodů v PP, kousavého peta, pár upgradů, prošlé papíry na golíka a pytlík na zvracení pod sedadlem. Není to nic moc, ale když jdu lovit, díky léty prověřeným zkušenostem dokážu mnohdy poslat na základnu za maminkou mnohem výše postavené důstojníky. Kromě golíka mi v hangáru parkují moje dvě oblíbené hračky, Aegis Veteran a Aston Martin Vanquish. Mezi moje záliby dříve patřilo pukání spících pilotů na paládku, teď mne baví jen tak ahašvérovat mapami a dovolovat si na vše co se hýbe a je červené.
  Má přítomnost na fóru:
  Nejvíce času trávím zde na fóru, rád se dozvím něco nového, snažím se pomáhat těm co si neví rady, nemám rád neohleduplné lidi, spamery, lháře a lidi co se tu rozčilují a prskají všude kolem sebe. Poslední dobou hodně píšu i na anglické fórum, abych trochu promrskal jazyk :D Rovněž mám v sekci Mediatéka téma ve kterém na požádání tvořím téměř jakékoliv obrázky týkající se DO. Viz. Domácí dílna
  To je ode mne vše přátelé, kdybyste na mě cokoli měli (třeba otázku) neváhejte a pište mi, buď přímo do tohoto tématu nebo na můj profil ;)
  A nezapomeňte si zahlasovat!

  na závěr

  Haiku na Čolka:
  Čolek tu prudí,
  protože se moc nudí,
  máte ho tu furt.
   
  Naposledy upraveno: 21/6/14
 2. Kubino

  Kubino Guest

  Tému som otvoril avšak len preto, že došlo k úprave pravidiel. Poprosím o naštudovanie dodatku, naďalej platí, že diskutovať o účtoch či hráčoch môžete na chate, tu sa prosím len prezentovať.
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 21/5/14
 3. loputa97

  loputa97 User

  1. Jo, tak takto propracovaný článek jsem už dlouho neviděl ... Gratulace :)
  2. V hlasování mi chyběla, odpověď: Mám rád zvířata, pečená zvířata i pečeného Čolka :D (vtip musí být ;))
  3. Popis mě zajímal, dokonce jsem ho dočetl i do konce ...
  4. Také raději hraju pro odreagování než z nudy :)
  5. Poslední fialový odstavec pěkně napsaný.
  6. Verš se povedl, ale bacha na to třetí slovo, ne každý to na poprvé přečte dobře ... :D
  Drž se! ;)
   
 4. Jessie

  Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  Rozhodnutie padlo, konec všetkých debát, buď tu pomáhaj na fóre, diskutuj alebo to tu ignoruj. Viac ja ani žiaden ďalší mód nemá náladu ani silu čítať a reagovať na tieto urážlive, napadajúce, a vyrývacie príspevky, ktoré tu píšeš poslednú dobu, tvorí to iba hádky. Ak máš problém s moderátorom napíš mu do témy, alebo na podporu, prípadne sa ho spýtaj otázku, tieto diskusie tu už viac netolerujeme a končíme s tým, diskutujte o tom kde chcete tu viac nie.

  Nechceme tu viac vidieť, témy ani príspevky o tom, ako je tento tím hrozný, každý každému krivdí, sme hrozný a netolerujeme "názory". Ak je problém napíš na podporu, na fóre sa to nerieší.

  Ďakujem za pochopenie a prajem pekný večer.
   
 5. Jessie tak v první řadě tebe ani ostatní mody nikdo nenutí víc reagovat na moje příspěvky, no i přesto to vždy uděláš, tak jaká nálada?
  A největší problém mám právě s tebou, respektive tvým stylem odpovídání, řešení konfliktů a reakcím na kritiku. Bohužel hlavně z důvodu posledního bodu se nic nezmění a sám se nevidíš co píšeš. To s tou podporou beru jako vtip, oba víme kdo to čte a kde to skončí :rolleyes: Takhle si to může přečíst každý kdo má zájem.
  Ultimátně, jak už jsem napsal, slušných a upřímných lidí si vážím, ale s některými to prostě klapat nebude.
  Hezký večer i tobě.
   
 6. -Diego-

  -Diego- User

 7. Máme rádi čolka i Čolka. čolek je roztomilé zvířátko a Čolek je inteligentní uživatel fóra.
   
 8. -Diego-

  -Diego- User

 9. Sentiero

  Sentiero User

  ❦Čοlεκ❧ ty máš tak pěkný gaťky... Jsem ti je chtěla pochválit už dávno, no ale já jako cudné děvče, jsem se velice dlouho odhodlávala.:oops: Ale musím ti tedy povědět, že tvé modré bombarďáky jsou lepšejší než ty, který má krteček! :cool:
   
 10. ZOHAN

  ZOHAN User

  Sentiero, jmenuje se to ❦Čοlεκ❧, vypadá to z dálky jako kocour a ukradlo to kalhotky krtečkovi? Nemělo by se to někam nakonec i hlásit? :)
   
 11. To už je je hlášené, zpracované a odložené.
   

Sdílet tuto stránku