Chyby configurace

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem QμΛηţμmФŦŚøℓΛςε, 6/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. po dnešních několika restartech my nejde nacist konfigurace u zadne lode co mam ulozene. kdyz dam vse do lodi rucne tak to de ale jakmile warpnu na jinou lod tak se zase vymaze co s tím ? cache mayu jak blazen i ostatni veci a nic nepomaha
     
  2. rada1967

    rada1967 User

    Mám stejný problém, ale možná jde jen o vylepšení hry od BP a další hřebíček do rakve DO.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    QμΛηţμmФŦŚøℓΛςε to samé dělalo na test serveru. A již to máme zde.

    Výbavu vymaže nejenom warpem, ale i jakoukoli změnou na jinou loď.

    Mě kvůli tomu v noci vypínalo komp. Zrovna v delte na GA5. Pak i nad-ránem.
    Mám proto velice těžké srdce na tzv. rádoby vývojáře této hry. Měli by jich propustit.

    Btw. hráč aby se bál provést změnu lodě. Až kam to spěje. o_O

    EDIT: QμΛηţμmФŦŚøℓΛςε jediné co mi pomohlo, byla defragmentace všech disků v PC.
    Nakolik Ccleaner a zrovna u toho, zlyhal.
     
    Naposledy upraveno: 6/8/20
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Defragmentace všech disků kvůli flash playerové hře? Vážně? omg lul :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    QμΛηţμmФŦŚøℓΛςε - v takych pripadoch je dobre napisat na podporu hry (ak si premazal cache bez vysledku), aby u teba danu vec na uct preverili a tym padom aspon zistime, ci je to chyba u teba alebo to nepojde ani im.

    Zodpovedane,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.